МАЙска мама е красива сладурана, нищо че е едра и голяма

  • 12 717
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 41
Кимба, пусни линк към Джорданито...и аз харесвам тази марка...

за моите кг. съм без коментар:(

Благодаря предварително!

# 241
  • Мнения: 9
Дания, и аз съм в същото положение. От около месец имам такива леки "пред-припадъци" и първия път доста се притесних и си пуснах сама изследвания. Оказа се, че хемоглобинът ми е сравнително нисък - 100 (като започнах бременността на около 110). Взех си и апарат за кръвно да се следя - и то е доста ниско. Питах след това лекарката ми какво да правя - общо взето причината е комбинирана - лека анемия, която е характерна за повечето бременни особено в по-напреднал стадий и ниско кръвно. Но като цяло не е особено опасно. Просто когато усещаш, че ти прилошава - бързо сядаш някъде. Аз имам в чантата винаги една бутилчица минерална вода, изпивам я цялата и тогава ставам. Може и малко шоколад да си носиш. Много помагат и двете. Така че не се притеснявай, но най-добре да си видиш хемоглобина другата седмица. О, да, предписаха ми и желязо - Ferro-Folgamma - три пъти на ден за вдигане на хемоглобина.

liana, сигурна съм, че тези дрешки, които взехме, надали ще ги носим много.  Embarassed Но просто се изкуших. Като казах на една приятелка с бебе, щеше да ми дърпа ушите. Била ми приготвила цял плик от нейния бебок. Но пък ми се щеше да взема някакви сладурски нещица за бебочка, да са си само нейни. Лоша работа, май започваме да разглезваме още без време.  Wink

# 242
# 243
  • Мнения: 162
Момичета аз за кг. се отчетох. Таблицата тазина първа страница я знам обаче си помислих да не да има друга.
Сега да попитам  нещо друго защото виждам че тук  има компетентни. Нали първия болничен 45 дни преди раждането се изчислява на база предходните 6 месеца. Коетопри мен значи 10, 11, и 12 2006 и 01,02,03 2007 - да обаче трите месеца съм на една заплата а от  01,01 на друга. Та въпроса ми е коя база ще се вземе?

# 244
  • Мнения: 121
Хайде и аз да се разпиша нещо не ми тръгна тази седмица.
Щерката я държах 2 седмици в къщи заради грипа и днес с голям ентусиазъм я заведох на градина то се оказа, че в нейната група има скарлатина и ни върнаха обратно.
Аз се бях настроила за йога ама пак ми се размина Rolling Eyes
Не знам как се справяте с каките и батковците обаче аз след сутрешните ни 2-3 часови разходки, които са задължителни съм като разглобена. Добре поне че след обед се съгласява да си седи в къщи.
И аз с килограмите съм +7, предният път бяха мнооого повече за това и не успях да ги сваля Embarassed
possion сега като прочетох и моят термин е сбъркан не е 2 а е 1 май поради същата причина Laughing
Чакам каката да тръгне на градина за да понапазарувам малко. За сега нищо не съм купувала.

# 245
  • Мнения: 121
майче, моля те ПОРОЗОВИ ми бебока Laughing

# 246
  • Мнения: 625
А аз от всички колички,които съм гледала а (те са стотици ве4е) тая ми е любима,но я няма в цяла Варна. А в София в магазините като звънях също я нямат в момента.Дано до Май я снабдяттттт!!!Страшна еее! Чак милото се зариби и само за нея говори и каза ,че ако трябва до София ще отиде ама ще е тя Joy
http://mal4o.com/product_info.php?cPath=42_117&products_id=4 … a0a89e34d8c9710ec

# 247
  • Мнения: 87
Благодаря bunnita ... аз шоколадче редовно си хапвам, но уви в такива моменти нямам, ще си създам навик да си нося в чантата Simple Smile

честита розова новина на Silveto  Simple Smile

Kimba, а тез колички могат ли да се видят някъде в магазин, освен в инет сайт? Разликата между картинка и действителност понякога е огромна Simple Smile

# 248
  • Мнения: 3 089
силве - овапцах те  Laughing
аз днес обиколих 3 банки да оправям бакии по изтекли карти, да закривам сметки, да получавам нови кредитни карти и пр. след 2 часа обиколки и чакане тук-таме се оказа, че никъде нищо не можах да свърша. е, има и такива дни...
хубавата новина е, че имам поръчка, а и чакам друга, която ще ми уплътни времето в следващите дни, което означава много бачкане, което пък супер ме радва. та, отивам да бачкам докато мъжа ми и детето са на разходка /т.е. на по бира у приятели/.

# 249
  • Варна
  • Мнения: 2 317
А аз от всички колички,които съм гледала а (те са стотици ве4е) тая ми е любима,но я няма в цяла Варна. А в София в магазините като звънях също я нямат в момента.Дано до Май я снабдяттттт!!!Страшна еее! Чак милото се зариби и само за нея говори и каза ,че ако трябва до София ще отиде ама ще е тя Joy
http://mal4o.com/product_info.php?cPath=42_117&products_id=4 … a0a89e34d8c9710ec
Тази количка я има в Хиполенд и в още едно магазинче в блока точно до МакДрайв. И на още някои места съм я виждала, но в Хиполенд бяхме в събота и я имаше.  Peace

# 250
  • София
  • Мнения: 4 397
Дания Количката на живо съм я виждала в Младост-2 в РУМ-а  синьото каре много ми хареса, а имаше и тука по форума теми за тази количка и доколкото разбрах я има и в м-н Пинокио.

# 251
  • Мнения: 162
Ехооооо добро утро!
Още ли спите бе мацки?

# 252
  • България
  • Мнения: 3 621
Будни сме и работим даже, ама няма какво да кажем явно  Laughing
Ами.... добро утро Wink

# 253
  • Мнения: 3 089
не. в 7.30 ходих за кръв и урина, че мъжът ми има тежък ден днес и трябваше да излезе в 8.15, а гледачката идва следобед. в 7.20 навън беше много студено. още не мога да се стопля...

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Сега да попитам  нещо друго защото виждам че тук  има компетентни. Нали първия болничен 45 дни преди раждането се изчислява на база предходните 6 месеца. Коетопри мен значи 10, 11, и 12 2006 и 01,02,03 2007 - да обаче трите месеца съм на една заплата а от  01,01 на друга. Та въпроса ми е коя база ще се вземе?
Кати, взема се общо доходът за тези 6 месеца, т.е. сумира се и се дели на общия брой раб.дни за тези  6 мсеца. Получава се среднодневен осиг.доход, който се умножава по 90% и така се получава обезщетението ти за 1 раб.ден. Това обезщетение се съпоставя с нетното ти възнаграждение (отново среднодневно за тези 6 месеца - т.е. общо нето, делено на общ брой раб.дни) и ако е по-високо от него за база се взема среднодневното нетно възнагр., а ако е по-ниско то си остава като база. След това в зависимост от раб.дни в съответния месец се смята и месечното обезщетение - т.е. раб.дни * обезщетението за 1 ден, изчислено по начина, който описах по-горе. Месечното обезщетение не може да е по-малко от 180лв.

Общи условия

Активация на акаунт