д-р Маленков от 1АГБ Св.София

  • 5 276
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46
  Искам само да се похваля че вече родих при д-р Маленов. Препоръчвам го горещо на всички нуждаещи се. Много добър специалист и страхотен човек!

# 16
  • София
  • Мнения: 170
 
  Искам само да се похваля че вече родих при д-р Маленов. Препоръчвам го горещо на всички нуждаещи се. Много добър специалист и страхотен човек!

  Peace
              Аз също родих при д-р Маленов, при него е раждала братовчедка ми, кумата и, една приятелка. Нямаме никакви оплаквания. А следващите дни ми обръщаше такова внимание - нямаше ден без да мине да види как съм. Той е най- добрия за мен - и като доктор и като човек.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 687
Явно има грешка в страницата на болницата, защото на моята епикриза има подпис от Константин Иванов Маленов, а не Маленков. Няма да коментирам, че пише че има изписана рецепта за антидегамаглобулин, а такава нямаше, а и аз забравих, но най-вероятно грешката е на този, който ми прави абразиото и който е писал епикризата. Както и да е.

Не съм раждала при него и не го познавам, но от разните визитации и случайни срещи, на които съм попадала, когато е разговарял с други ми направи впечатление на много внимателен, мил и симпатичен доктор.

Имате ли идея дали има частен прием или пък дали може да се ходи на профилактични прегледи при него? Искам да си намеря доктор от Света София, който да си къткам така да се каже, защото е съвсем различно да има кой да ти обърне внимание, ако не дай си Боже му се наложи на човек да попадне в болница.

# 18
Някой знае ли моб.тел. на д-р Маленов от Св. София?

# 19
  • София
  • Мнения: 170
Сънчо частния кабинет на д-р Маленов е в 29-та поликлиника в Емил Марков. А мобилният му телефон е 0888218518.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт