Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 543
  • 218
  •   1
Отговори
# 30
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здравейте    bouquet
Марги много хубаво си докарала списъка с РД Браво newsm51

Само една малка корекция ще направя Йоанна е с две букви Н и аз не съм Разградска мама а Разградска снаха Mr. Green (Свищовлийка съм, а се намерихме с мъжо в Бургас Joy)

# 31
  • Мнения: 441
Момичета, хайде сложете и вие сминки в албумчето Praynig.Ще умра от люботитство да ви видя,явно в тоя студ няма скоро да се видим лично Sad

# 32
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Момичета, хайде сложете и вие сминки в албумчето Praynig.Ще умра от люботитство да ви видя,явно в тоя студ няма скоро да се видим лично Sad
готово качих снимки - само да предупредя преди да ги разгледате пийнете успокоително и не се плашете  Laughing

# 33
  • Мнения: 441
готово качих снимки - само да предупредя преди да ги разгледате пийнете успокоително и не се плашете  Laughing
И защо,аз не виждам причина за успокоително  newsm78 Супер сте си даже.
Stansi ,защо албумчето с вашите снимки е празно?Не си избрала снимки или аз нещо не права както трябва и затова не ги видях?
na_stela ti skype или друга програма нямаш ли?Може да си пишем и там ,ако искаш.

# 34
  • Мнения: 3 219
къде са тези албумчета,аз съм много заблудена май, и как да си направя мое?
Впрочем и аз съм снаха,иначе съм от Исперих и от къде ли още не...

# 35
  • Мнения: 441
виж предната страница във форума.Там където са рожденните дни на децата ,под тях има надпис албум.Има име и парола с които да влезеш после в албума и да качиш снимки.Ако има още нещо питай

# 36
  • Мнения: 256
здравей маргарет ето информацията стела 7 10 1982г антон 18 02 2002 георги 14 05 2006  Rolling Eyes браво за страницата  Hug хайде за сега чао   bouquet

# 37
  • Мнения: 441
Стели много бързо те изгони мажът ти от кампа.Кажи му да ти купи специално за теб  Grinning

# 38
  • Мнения: 256
всички спят аз ще вляза да видя кой е в чата имаме скайп и ай си кю Laughingтвоите заспаха ли Shocked

# 39
  • Мнения: 441
малкия да,каката не.намери ме в скаипа-addrenalinka

# 40
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
и ние сега заспахме
качих още снимки

# 41
eho i az sum ve4e na kompa Margaret strahotno e album4eto

# 42
titania zdravei zdraveite i na vsi4ki mami

# 43
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здрасти Нани Grinning

# 44
  • Мнения: 441
здравейте   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт