Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 546
  • 218
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 219
и аз качих снимки с 300 зора,системата все ме отхвърляше

# 46
  • Мнения: 441
bubito_  smile3501  Рени позна сина ти .Нали и тя учи в Левски,виждала го е по коридорите  Grinning

# 47
  • Мнения: 3 219
Брей,тя не спи ли бе!!!

# 48
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
и аз качих снимки с 300 зора,системата все ме отхвърляше
стахотни деца- браво на мама и тати

# 49
  • Мнения: 11 547
Откакто прочетох във форума за откраднатата снимка на онова детенце махнах моите снимки от подписа си.За нашето разградско албумче обаче,ще кача няколко снимки.Само,че няма да е сега,тъй като имаме стотици снимки и ще трябва да поровя из папките за да избера тези на които сме най-неотразими newsm47  newsm03.Разгледах албумчетата,но наистина не видях познати лица,но пък дечицата ви са такива сладу-у-ури. Hug Лека и спокойна на всички! Heart Eyes

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 01:00 от mama007

# 50
  • Мнения: 3 219
Мерси,мерси,на мен приличат newsm05 Joy
Само аз ли не знам историята с открадната снимка ,дайте линк или малко инфо,че ме хвана бъзето

# 51
  • Мнения: 441
и аз затова махнах снимките от лентичките,но заради общото дело сложих няколко в албума.
bubuto Рени още не спи,но не задълго  Joy
Лека вечер и от нас   bouquet
За снимките май четох тема в клюкарника

# 52
Margi vzeli mi dannite titania kak e va6ta kaka Reni

# 53
  • Мнения: 3 219
 smile3524 smile3524
и аз ще лягам,до утре
Nani 06  Маргито няма да я имам 2 дена

# 54
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
лека и от мен

# 55
prijatni suni6ta bubito Margi puskam ti dannite otnovo Nani o6 _15.05.1981 mama na Vani i Gabi gelajti leka no6t

# 56
  • Мнения: 441
Добро утро!!!Отиваме да  eat и да си изпия кафето   food010. Днес времето май ще е супер.Хайде да видим,кой ще излиза сутринта към центъра  newsm78

# 57
  • Мнения: 3 219
Добро и от мен.Времето май наистина е чудесво,но не знам кога ще успея да изляза.Майсторите имат още работа по кухнята,после ще кача снимки да я видите.Мъжът ми има днес рожден ден,трябва и да му купя подарък,не успях вчера,пък и нямам никакви идеи.Може и сама да изляза с  car003

# 58
  • Мнения: 441
Ти наистина имаш доста работа-този път ти е простено,но следващият.... Joy
Хайде приятно пазаруване и  nbirthday на съпруга ти.

# 59
  • Мнения: 3 219
Нани,кой е най-големия размер на Либеро

Общи условия

Активация на акаунт