Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 544
  • 218
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 535
Titania, и аз не знам дали ще успея утре, но ми се иска да изляза. Бубито, сети ли се коя съм аз? Видяхме се до новия театър, беше самичка. Още като те видях и се сетих,че си колежка от химията, Виктор преподаваше там немски JoyАма то тук само познати лица виждам. Нищо чудно да се окаже, че и с другите се познаваме отнякъде. КОТЕ, аз съм си разградчанка, а мъжот и той. Мария я познавам, защото е колежка, а и водим и курсове, та затова bowuuИма ли някой без снимки в галерията? Ние караме Чиполино ВИП БЕБЕ  bouquet Не е най- доброто, но върши чудесна работа вече година Crazy

# 76
  • Мнения: 5 178
И аз се записах в галерията, но за да видите снимките трябва да влезете на сайта, защото не са публични
Сложих и снимки с таткото, може някой да го познава Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 219
Да Станси,аз затова те и питах дали Виктор ти е мъж.Коте,как да видя снимките,че не съм много  веща в занаята newsm78

# 78
  • Мнения: 5 178
влез с потребител razgrad и парола 2007

# 79
  • Мнения: 3 219
да, успях още преди да пишеш.Коте,че аз оня ден те видях ,другия път да ми се обадиш Laughing

# 80
  • Мнения: 3 219
Ау,  не мога да вляза във форума сума ти време #2gunfire

# 81
  • Мнения: 441
Ау,  не мога да вляза във форума сума ти време #2gunfire
i az  #2gunfire

# 82
  • Мнения: 11 547
Ей,тоя форум днес съвсем се сбъгяса smile3515 .Не мога да постна нищо-вече 5-6 пъти ме изхвърля.Не знам как беше надолу,но тук в "Орел"имаше ужасен вятър.Излязох набързо до кухнята и до магазина,ама направо щеше да ме издуха тоя вятър.снощи подбрах няколко снимки,но не знам дали ще успея да ги кача днес.Stansi ама вас съм ви виждала на пазарчето.Запомнила съм ви,защото ходите винаги комплект. Laughing

# 83
  • Мнения: 11 547
Имате снимки и от мен. Laughing КОТЕ разгледах и твоите,но се оказа,че и вас не ви познавам.Надявам се,че и това да стане някой ден-на една хубава форумска среща например.  bigdance2

# 84
  • Мнения: 535
mama007, ами ние винаги сме си комплект LaughingНали нашият тати е със свободна професия и за да се разтъпче ВИНАГИ го вземаме с нас Mr. GreenА ние сигурно също сме ви виждали, но без снимки няма как да се сетя Tired

# 85
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейтe.Момичета,нищо не можем да направим със снимките.Нещо не става.

# 86
  • Мнения: 256
титания защо не ми отговаряш на скайпа Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 441
извинявай Стели,но Рени беше на компа с нейното име.

# 88
zdraveite nubavi mami razgradski ;Stansi ti i Viktor da ne bi da ste zavur6ili ezikovata,4e ste mi mnogo poznati i ako ne se luga e to4no ot tam

# 89
  • Мнения: 441
Здрасти Nani 06 приключи ли днес с работата?

Общи условия

Активация на акаунт