Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 548
  • 218
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 535
Мале, каква компанийка се събрахме Party Прочетох някъде, че една от мамите е роднина на Радка Стоянова. Имам познат, който е нейн племенник, казва се Ивайло, но за съжаление, не се сещам каква точно му се пада... май вуйна. Та, сигурно се познавате де newsm78

# 106
  • Мнения: 441
Добро утро!!! Пак ли аз съм първа  hahaha
Признавам без бой-аз писах,че сме роднини с Радка Стоянова.Но не аз ,а свекърва ми.Някакви братовчетки са и аз незнам точно.

# 107
  • Мнения: 11 547
Ей,цял следобед не мога да вляза във форума. Close Здравейте и от мен. Laughing bubito вчера забравих да пиша за откраднатата снимка.Имаше тема в Клюкарника от една чужбинска мама.Сложила си снимка на детенцето за аватар,а някакъв младеж я използвал по-късно в своя сайт-някакъв тинейджърски.Тя беше доста разтревожена,но нещата се оправиха накрая.Писала му и той махнал снимката.След това на нейно място в неговият сайт имаше подобна на снимката рисунка на момченце,което говори по телефона.Това е историята.

# 108
  • Мнения: 11 547
max-mama ама ние се познаваме наистина! Laughing Сега разбрах и откъде идва ника ти. Wink

# 109
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Здравейте.И аз цял следобед не можах да вляза във форума.Но ето ме тук за малко.mama007,разбира се,че се познаваме.Покрай Макси,който нежно флиртуваше с твоята малка принцеса.

# 110
  • Мнения: 441
Здравейте.И аз цял следобед не можах да вляза във форума.
И аз така  newsm78.Ей,изпалщиха се ,че станахме много ли  hahaha.
Сега гледах албумчето.Никого не познавам,но пък мисля,че нашите деца са най-хубавите  Hug

# 111
  • Мнения: 441
Някой може ли да ми каже как да сменя името на албумчето с моите снимки.Марги го беше направила вече и аз мислех,че всички ще сложите там снимките на децата.А нашите в другото албумче.Но като гледам всички си направихте отделни албуми.Не,че има нещо лошо.Явно пак не съм разбрала,какво точно да правя  Embarassed

# 112
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ха добър вечер!Аз се върнааах  Simple Smile Heart Eyes  newsm44   Кака сте милички мои!Много се радвам че съм сред вас Simple Smile   Днес е имало профилактика на бг-мама!!!и за това неможе цял ден да се прави нищо!
Хайде после пак ще пиша отивам да прочета всиииииччко което сте изписали!!! Hug Hug newsm51

# 113
Здравейте,хубави мами.Как сте?Марги,здравей и на теб!Днес времето беше пак студено.Някоя мама излизалали е?Не че аз съм излизала,но пък бях да се трудя

# 114
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
здравейте:)
Станси-разкри ме Simple Smile
В понеделник ме няма , но във сряда ще пием кафе нали? (преди курса)

# 115
  • Мнения: 535
Elenka,че как няма да те позная CrazyДнес мъжът ми и свекървата излязоха на разходка, а аз бях на работа. Общо взето казаха, че имало познати лица, но никой от тях не познавали, тоест познават малкия(може би край майка ми, която гледа Влади), но не и таткото и другата баба. Много объркана ситуацията, но както и да е. Ако сте ни виждали, обаждайте се Flutter

# 116
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Добре завърнала се Марги Simple Smile  bouquet  bouquet  bouquet

# 117
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Станси, че то ние и в едно такси сме се возили бре hahaha hahaha hahaha hahaha

# 118
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Аз съм си - Благодаря мила !Добре заварили!Я сега бързо да се похвалите всички с по нещо!

Аз да ви се похваля - снощи така натоварих каруцата  ooooh! ooooh! ooooh!,ама ужас ви казвам!НЯМА ДА ПИЯ ВЕЧЕ! Wine Glass Drunk! Sick Sick ooooh! Crazy Иначе си изкарах хубаво ,бях на гости на кръсниците ни! Simple Smile Едни хора ,едни песни мале мале  newsm68 newsm44 newsm68.....

# 119
  • Мнения: 441
hahaha  hahaha  hahaha Това съм го чувала и от други хора,но.....
Ние излизахме днес с icipici1 както винаги  Joy
Иначе при нас няма нищо ново и няма с какво да се похвалим  Confused

Общи условия

Активация на акаунт