Разград-2, Среща на кафе и още нещо

  • 6 544
  • 218
  •   1
Отговори
# 135
Аз също съм пила фолиева киселина,понеже ми откриха кисти и от там и с нередовна менстроация.След това ме изкараха и стерилна,но въпреки това аз трябваше да продължа да пия куп  лекарства+фолиева киселина.След един мес. закьснение д-р....... останови ,че сьм бремена newsm78 newsm12

# 136
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Stansi  - в момента нищо не работя! Живеем със съпруга ми в Сеново в момента (но скоро ще се местим в Русе)!Много е заплетена нашата!Аз съм си родом  от Сеново,до преди година живеех в Разград в Орел с майка ми и баща ми  и така!

Стелеееее ,Стеленцее хайде покажи се!

# 137
  • Мнения: 11 547
А-а-а Марги се е завърнала. Laughing Дай поне един джокер за новата тема. Sunglasses Ние днес не сме излизали.Моята госпожица си проспа младините и когато се събуди навън вече беше тъмно. Crazy Ей,ама голяма компания се събрахме. Party

# 138
  • Мнения: 441
nani06 защо не казваш името на доктора,той ли ти каза преди това,че си стерилна.И това преди Габи ли беше  newsm78.Стели май я няма а?Малкия да не е заспал още  newsm78

# 139
  • Разград-София
  • Мнения: 273
mama007 - джокер няма!Изпишете тази и ще видите новата!!! Simple Smile  smile3534 smile3534 smile3534   !И как ще си проспало младините детето!Оставиго да спи като му се спи!Ти се радвай че спи! hahaha Joy

# 140
  • Мнения: 11 547
Stansi  - в момента нищо не работя! Живеем със съпруга ми в Сеново в момента (но скоро ще се местим в Русе)!Много е заплетена нашата!
Ама да не вземеш да ни изоставиш сега и да отидеш да пускаш хубави теми на русенските мами. Crossing Arms

# 141
  • Мнения: 441
Иии....Марги кажи поне малко де.Как ще заспим тази вечер?

# 142
  • Мнения: 11 547
бен мъжът ти ми изглежда познат.Да не е работил в "Диамант" на времето?

# 143
  • Мнения: 124
Успях да си сложа малко снимки,естествено мои нямам и затова ще се ороентирате по мъжете

# 144
  • Мнения: 124
Да работил е.

# 145
  • Мнения: 441
Успях да си сложа малко снимки,естествено мои нямам и затова ще се ороентирате по мъжете
Аз вече ги разгледах,не че днес не се видяхме  Joy

# 146
Марги , попринцип рани4ка недеи да гориш,а лекуваи инфекцията.Като из4езне те4енито/инфекцията/ ще из4езне и рани4ката  smile3521

# 147
  • Разград-София
  • Мнения: 273
mama007 - как бее!Няма!Мене пъпа ми е хвърлен при вас!Аз много си ви обичкам и няма да ви изоставя!!!  Hug  bouquet
titania-ако продължавате така да пишете утре сутринта ще ви зарадвам с новата тема! Ама сега няма да издам нищооо  Crossing Arms smile3505 smile3505 smile3534 smile3534 smile3534

Между другото гледах снимките  newsm44 newsm68   - ама много сте ми хубавички всички!Направо ми напълнихте сърчицето! newsm51 smile3525 txtloves

# 148
  • Мнения: 124
дори и да отиде в Русе,Марго ще остави сърцето си тук.Марго,извинявай,че бъркам в раната обаче ти в Разград ли ще се лекуваш?

# 149
  • Мнения: 441
Ми то аз вече се чудя какво да пиша.Само и само да почнем другата тема.Направо няма да спя от любопитство.

Общи условия

Активация на акаунт