Отговори
  • София
  • Мнения: 11 987
Добре дошли в новата тема, момичета!
Зима е! Сезонът на трапезите, новите рокли, ски пистите и червеното вино!



Тук си говорим за всичко свързано със стила си на живот, обличане, поддържане на тяло, лице, хранителни навици и това, което ни кара да се чувстваме добре - нас порасналите момичета от форума.

След толкова теми и години заедно отдавна сме изградили стила си, приели сме се каквито сме и с удоволствие споделяме малките (и не толкова) акценти, усещания и настроение. Разбира се, с удоволствие приемаме и нови пораснали момичета сред нас.

Вместо запис споделете на каква празнична визия ще заложите.

Или

Какво променихте в стила си през 2023 г.?

Старата тема

# 1
  • Мнения: 9 186
Змия, благодаря за новата тема!

Празничната ни визия Wink

# 2
  • Мнения: 2 276
pinko, дай боже всекимо такава празнична визия Simple Smile
По Коледа сме при родителите ми на вилата, така че топли пуловери и меки панталони за зиморничаво създание като мен.

# 3
  • Мнения: 39 370
Благодаря, Змия.
По зададения въпрос- Нищо не съм променяла. А искам да стана по- разчупена и освободена.

# 4
  • Мнения: 8 078
Благодаря, змия Simple Smile

За празничната визия залагам на удобство Simple Smile
На Бъдни вечер вкъщи, след дневно празнуване на РД на моята девойка (подготвям всичко на 23ти, само питката правя вечерта и сядаме на масата).
На 25ти обичайно пътуваме преди обяд с чувала с подаръци, че децата на кака чакат при баба и дядо... Този път пътуването ще е за вечеря, че следобяда си чакам да кацне голямото дете.
За посрещането на Нова година традиционно сме пак при родителите ми... Та може да се понакипря за някое вечерно излизане между празниците с ММ, само да пристигне и той, че... аман от боледувания на моите "чужденци"

Какво съм променила през 2023 - подсетихте ме пак да си поизвадя червени червила и да слагам по-често нещо цветничко Wink
Подсетихте ме за палтата... Пък и такива прекрасни дами виждам тук, че се стимулирам и аз да се наглася Purple Heart

# 5
  • София
  • Мнения: 4 307
Змия, благодаря за новата тема!
Нищо не съм променяла особено в стила си. Може би само залагам на по-озаряващи тониращи продукти за кожата.
Празничната визия за празниците ще е роклено-празнична.

# 6
  • Мнения: 28 493
За Коледа ще съм на СПА, в което няма да се топя, така че бански не предвиждам. Joy За през деня спортна визия, панталон, яке, боти, пуловер, смятам да се разхождам... за официалните вечери две рокли - синя и зелена. Клъч не намерих тъй, че ще се ходи с Галята. Още не съм върнала Патриция Пепе! Flushed И може да си остане завинаги моя.... Joy
Между Коледа и нова година - работно облекло! Imp
За НГ ми се иска нова рокля, защото съм на ресторант, но кога ще намеря време в графика да я купя,  не знам! Joy
Какво промених във визията през 2023 - правя двойно почистване на лицето/първо с балм/, внимавам много как поставям яркото червило Joy, не нося вече палто на етажи, всичките покриват полата, т.е. скъсих дължината на роклите и полите малко до под коляното! Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 16:45 от mimi.7299

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Засега се очертава празнично-комфортно-домашен.

Нищо не съм променила в стила си.

Ветрена  много ми хареса.С удоволствие бих се облякла и аз така.

# 8
  • Мнения: 4 488
Най-накрая се записвам и аз в тази тема. Чета я от известно време, радвам се на споделените снимки и опита на всяка една от вас. Някои снимки са направо като картички, като например снимката на Змия в планината. Толкова свежарски кадър, носещ много настроение. Стилът ми на обличане е "сбирщайн" От супер непретенциозен, през екстравагантен та до официален, когато се налага. За празниците съм заложила на "малка черна рокля", която вероятно няма да е черна Trollface Предстои ни коледен банкет, за който все още се чудя коя рокля да облека, и вероятно в последния момент ще го реша, както винаги.

# 9
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 462
Благодаря за новата тема, Змия 😘
За Коледа имаме традиция всички вкъщи да сме с коледни пуловери, та смятам и тази година да е така.
За нова година ще сме в домашна обстановка, но въпреки това се обличаме по празнично. Аз като домакиня, за да ми е удобно ще съм с черен панталон с висока талия и някаква риза, още не съм решила каква Simple Smile

През 2023 г промених отношението си съм миди дължината - вече много ми харесва и нося с удоволствие. Също така казах “чао” на големите чанти и с удоволствие се сдобих с няколко малки. Беше ми тегаво в началото , но вече много ми харесва и направо се чудя как не съм ги открила по-рано Simple Smile

# 10
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
Змия, мерси за темата!

Какво промених ли...хммм, купих си червено палто, нещо нечувано и невиждано за мен Simple Smile Та да, излязох от неутралите за връхни дрехи...

Ветрена, изключително шармантна и ангажирана с нещо, което би  ми било безкрайно интересно да осъществя някой ден (така или иначе ММ ме кодоши, че семейните ни ваканции ги организирам на принципа "от един известен винарски регион до друг" Не съм знаела, че на български са кодифицирали сомелиеР Simple Smile

Агент, не очаквах че гледаш такива филми. Не съм го гледала, но ....имената на "героите" от интрото ....как да кажа...., не са имали среща с Ванга.
Признавам си, че Ванга никога не е била в моето поле на интереси и знам срамно малко за нея, но като емигрант съм склонна да дам шанс и загледам/зачета всичко, което има връзка с БГ, дори да е не е БГ продукт... Сериалът е шокиращо добре направен въпреки че не мога разбира се да преценя доколко стриктно се придържа към фактите (които не знам). Но както винаги когато нещо ми хареса ще поровя - и конкретно за Ванга, както и за екипа на продукцията. Изглежда, че освен Цар Борис при нея са тичали и доста именити политици - и български и съветски и западни. Но определено финалният продукт е повече от гледаем, а вчера една руска приятелка ми припомни, че актрисата в главната роля Елена Яковлева (възрастната Ванга) е известна от нашата младост и от Интердевочка. Много е забавно за мен да гледам БГ действителност с руско аудио и английски субтитри (за ММ), който се възмущава, че не можело в Петрич през '96 все още да има Жигули Grinning

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 16:17 от Agent Provocateur

# 11
  • Мнения: 39 370
Ани, това с чантите хич не ми се вижда лесно. Поздравления. Даваш ми повод да размисля и аз.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 987
На Коледа ще сме вкъщи в разширен състав. Дори синът ми и кандидат снахата ще дойдат.
Облеклото ще е удобно.

И аз ще работя между празниците. На 29 декември след работа палим кемпера. Не знам каква ще е посоката, ще решаваме според прогнозата за времето в последния момент.

На 31 декември обикновено си лягам преди полунощ, така че облеклото отново ще е меко и удобно.

Днес някакво птиче ме насра по главата, наложи се после колежка да ме почиства. Мисля след работа да пусна тото.

Направих и дарение на Спина бифида и хидроцефалия-България от името на колегите.

# 13
  • Бостън
  • Мнения: 13 503
^^^ Змия, разсмя ме твоето птиче!  Grinning
На сватбата ни точно пред църквата едновременно 2 се изцвъкаха върху мен, а аз дори не знаех поверието, та 2-3 минути врях и кипях вътрешно, докато успеят да ме осведомят за небивалия ми късмет (и ме почистят) Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 16:36 от Agent Provocateur

# 14
  • Мнения: 8 078
... Много е забавно за мен да гледам БГ действителност с руско аудио и английски субтитри (за ММ), който се възмущава, че не можело в Петрич през '96 все още да има Жигули Grinning
Червеното жигули комби беше в движение (не просто пред блока) до поне 2010г Smiling Imp Не в Петрич, а в доста по-голям областен град, насред центъра... Ама, хамериканци, не вЕрват Smiling Imp

Оф, беееееее... на сватбата ли точно!?! Вярвам, че не е било само "вътрешно" кипенето Sweat Smile Ама ей, на! Вече знаеш, че наистина е било небивал късмет Wink

Общи условия

Активация на акаунт