Отговори
# 30
  • Мнения: 7 840
Змия, благодаря за темата! Hug
За Бъдни вечер ще сме си вкъщи нашата си семейна единица. Стига ММ да няма премеждия между полетите и да успее да се прибере безпроблемно. Облеклото ще е кежуъл, нищо специално, не ни е особено до празнуване тази година, но не става съвсем да се разкиснем. За Коледа също по план трябваше (и се надявах) да сме си в нас, бях планирала лежерен и спокоен ден пред ТВ и малко по- тържествен късен обяд, но изникна оферта за парти и я приехме. Затова по- скоро ще направим късна "по- така" закуска, може би ще взема от "Березка" червен хайвер, хубава сметана, ще направя палачинки, купила съм хубави домащни сладкА... нещо такова ми се върти в главата на този етап. Вечерта не съм измислила с какво ще съм облечена, но ще е нещо от типа на сатенена пола А- силует миди дължина (имам няколко подобни, ще избера цвета според настроението в последния момент) и топ в подобен цвят, червено червило със сигурност. За НГ компанията сме на СПА (аз също ще пропусна конкретно тази част), все още чакам да се уточни финално темата за официалната част на 31- ви, за да действам според наличностите в гардероба и евентуалното им запълване. Simple Smile
Как се промени стилът ми през 23- та? Все по- често се оказвам пред огледалото с монохромни визии, а акцентът е... червилото. Simple Smile Всъщност, тенденцията се зароди още в края на 2022. Палтата, особено тип халати и тренчкотът все по- трайно се настаниха в ежедневието ми, сякаш позагърбих кожените якета. Червилото стана акцент при гримирането, поизбърсах прахта от кутиите на някои обувки с ток, дънките често биват заменени с по- елегантни панталони.
Весели партита, приготовления и празници, разкошници!!!:heart:

# 31
  • Мнения: 2 418
Фрейм, аз съм за дантелата, много ми харесва така.
Звънях преди да поръчам в Прити щоп с молба да ги взема от тях - отговориха, че не може, щели да ги пратят по куриер.
Нищо не са пратили още.

# 32
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 580
Бич, неее не си сменяй ника в никакъв случай Simple Smile
Много ми харесва с дантелата, ще открадна идеята 😊

И аз днес съм със същата рокля. Днес празнуваме сребърна сватба с ММ. Благодарна съм на Господ за трите ни прекрасни деца и живота, който имаме ❤
Днес съм с обувки , но специално за Агентчето пробвах как стои и с ботуш и ще я нося и с него Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 дек 2023, 11:34 от ani_d

# 33
  • Мнения: 4 758
Аууууу Аниии на тебе ти стои трепач! ❤️❤️❤️

# 34
  • София
  • Мнения: 11 741
И на двете ви стои чудесно от това,което видях.
Честити 25 Ани!И през следващите 2х25 да си доволна и щастлива от живота,който имаш!

# 35
  • Мнения: 1 860
За Коледа сме вкъщи и не съм решила какво ще сложа, но за НГ съм подготвила зелена рокля къса без ръкав с пайети(мисля, че я показвах), която е купена от януарските намаления и не е имала премиера. Ще бъда с велурени чизми, с които посрещнах и 2022, и 2023....ама са много удобни Grinning ...Нали ще посрещаме годината на зеления дракон...така че някак случайно съм съобразила и цвета на роклята... Simple Smile

През 2023 започнах да се харесвам повече в овърсайз дрехи и по-често да ги обличам...така се оказа ,че освен обемни пуловери вече имам и палта, сако, яке...е, не съм се отказала  от нормалните/прилепнали дрехи...Повече маратонки, по-малко обувки....повече кросбоди чанти и раница отколкото големи чанти...Дългите поли се оказаха супер удобни...сега даже съм в издирване на дълга плетена пола...Пробвах вчера една, добре стои,  ама тя на бобчета още преди да съм излязла от пробната...какви са тия материали...

Червената рокля без дантелата ми харесва повече...

Ани, хубав празник на цялото семейство! Бъдете здрави и щастливи!

# 36
  • Мнения: 775
Ани, честита годишнина, три деца... Откъде ги извади тези корем и талия???
PS На тази фина линия ботушът трябва да е по крака, иначе - не, дава непропорционален обем.

# 37
  • Мнения: 3 814
На мен ми харесва и на Ани и на Бич Simple Smile с дантелата!
Стилово -
малка чанта! Дори пътувах с нея!
Червеното червило Simple Smile
Пак мога да нося рокли - имам офис ! Макар в останалото време да обикалям заводи с работни обувки и тн
Любител на градския транспорт след 12 години с кола! Но той тук е като по часовник транспорта.

# 38
  • Мнения: 9 776
Ани и НФБ с тези тела всичко ви стои чудесно. Весело празнуване на всички, които имат повод.
Не съм сменила нищо през тази година. За следващата май ще трябва да се науча да нося червено червило. Имаме/е подаръци от мениджъра на терминала. Естествено включва и  споменатите вече червила.

Последна редакция: чт, 21 дек 2023, 17:49 от bubanka

# 39
  • Мнения: 11 016
По-различното в гардероба ми тази година са два чифта дънки със широк крачол, големи слънчеви очила и по-ярки цветове на устните, особено през лятото. Не съм голям фен на корейската козметика, но открих 3 продукта, които смятам да поддържам редовно в наличност.

За празниците ще редувам работни и удобни дрехи, и малка черна рокля за няколко часа.

Ани, бъдете честити и щастливи.

Червената рокля ми харесва с ботуши и без дантела.

# 40
  • София
  • Мнения: 9 530
Змия, благодаря за новата тема! Simple Smile
Много бързо триеш снимки, обаче! Нищо не видях! Ей, това е много дразнещо! Все пак и друга работа, освен форума си има ССФ-ка! Wink

Ани, честита годишнина! Да сте живи и здрави и внуци да гледате, на всяко от децата по две, че по три, даже!  Hug
Аз така на другите смело пожелавам, за себе си- съм по скромна с бройките! Smile
Не ми харесва роклята с ботуш! Като препасано ми е! Не, че някой ме пита!

И аз искам такива подаръци от терминала, пък!

Получих си червилата вчера. Писах в темата за козметичните ни похождения.
https://bg-mam.ma/p/1566866/47364225

Последна редакция: вт, 19 дек 2023, 20:55 от kopche

# 41
  • Мнения: 2 549
Ани, честита годишнина! 🍾🎂Да сте живи, здрави и обичащи се! 🤗

Харесва ми червената рокля и бих я носила без дантела. С ботуш ми харесва също  как е комбинирана.

Нищо не съм променяла в стила тази година. За Коледа и Нова година нямам идея къде ще съм -> не зная в какво ще се облека. 😁

G&B честити подаръци! 😍

# 42
  • София
  • Мнения: 12 012
Ани, още много щастливи години да имате заедно.
Червената рокля ми харесва и с обувки, и с ботуши.

Копче, ще те изчакам следващия път.

Дай Боже всекиму такива подаръци, G&B.

Аз си взех новите диоптрични очила. Ще ги покажа скоро.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 327
Бич, с дантелата е палаво и хубаво🔥

Ани, честита годишнина!

# 44
  • Мнения: 2 418
Ани, прекрасна си с роклята, с ботуши също е супер!
Честит празник, още дълги щастливи години заедно ви пожелавам! Flowers Hibiscus

G&B, да дойда да работя при вас, а? Blush

Общи условия

Активация на акаунт