Внимание!!! ДСК-нечувана некоректност, рискувате огромни главоболия!

  • 18 213
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Започвам да се плаша, след като прочетох цялата тема.
Имаме не малък кредит от ДСК. Досега не сме имали никакви проблеми, но и никога не сме закъснявали с вноски. Мъжът ми не само, че не чака, а и разказва и е доволен от коректно обслужване и се чувства в тази банка специален(кой знае как го четкат). Понеже скоро предстои да покрием кредита, от банката започнаха да ни заливат с доста изгодни оферти за други кредити.
Благодаря за тази тема и ще имам едно на ум. Ще бъдем внимателни за напред.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 444
Връзкари, млади, неопитни, некадърни и неграмотни, добре, мога да проумея.Не мога да разбера наглостта, при това при двама инспектори, млади момчета, и двамата прочетоха писмото, с което ме уведомяват че дължа пари за кредитна карта, която нямам и като не знаеха какво да кажат и как да ми обяснят грешката, като че ли са ги учили умишлено на такъв отговор, и двамата ми казаха, че ставало въпрос за дебитната ми карта, не съм разбрала, да съм спокойна.Представете си колко се вбесих, да ми казват в очите, че съм луда и не мога да разбера смисъла на надписа " кредитна карта мастър галакси".Показвам им изрично какво пише, но докато не повиших тон не спряха да ме убеждават, че не мога да чета.Това става в два поредни дни, при двама различни инспектори, които не са имали възможност да се наговарят за случая ми.Явно в ДСК ги учат като не могат да отговорят на въпроса на клиента или да разрешат проблема му, да го изкарат луд и неразбиращ съдържанието на известието.Много обидно ми стана от това и страшно се нервирах, да стоиш като идиот и да те убеждават, че си такъв

# 47
  • Мнения: 1 418
Една позната беше барманка в кафето на мъжът ми.Сега е служител в ДСК...Кво да ви говоря?А,и не е с нужното образование(уточнявам).Завършила е фризьорски техникум и някакви курсове за мениджмънт май беше.

# 48
  • Мнения: 1 441
Ева... , тук не си права .
като  си вадиш карта към някоя сметка и попълваш едно поленце , в което пишеш дали всички пари по сметката ти са за работа с картата  или имаш една част от парите - за работа с картата , а другите са свободни за теглене на каса
ти явно не си го направила - т.е. писала си , че  Всички Пари по сметката ти са Само за работа с картата и заради това не можеш да теглиш свободно на каса .
Може би служителката не ти е обърнала внимание на този детайл , но той е важен .
Ако в някои банки наистина е така, това далеч не е валидно за всички.  Stop
Парите по сметката ти са си твои и са достъпни както на банкомат или на ПОС терминал, така и на каса срещу документ за самоличност! Има известни специфики, ако банката работи с Борика, но парите можеш да си получиш винаги! Всичко останало са измислици на некоректна банка.  Peace

# 49
  • Мнения: 2 386
Ева... , тук не си права .
като  си вадиш карта към някоя сметка и попълваш едно поленце , в което пишеш дали всички пари по сметката ти са за работа с картата  или имаш една част от парите - за работа с картата , а другите са свободни за теглене на каса
ти явно не си го направила - т.е. писала си , че  Всички Пари по сметката ти са Само за работа с картата и заради това не можеш да теглиш свободно на каса .
Може би служителката не ти е обърнала внимание на този детайл , но той е важен .
Ако в някои банки наистина е така, това далеч не е валидно за всички.  Stop
Парите по сметката ти са си твои и са достъпни както на банкомат или на ПОС терминал, така и на каса срещу документ за самоличност! Има известни специфики, ако банката работи с Борика, но парите можеш да си получиш винаги! Всичко останало са измислици на некоректна банка.  Peace
Мдам,оказа се просто една некоректна и неосведомена до безобразие служителка..След големи разправии вече всичко с картата ми е наред.Но сега приятелят ми има проблем с кредитната си карта и лимитите,на кои има право..Отново е налице разминаване (огромно) на информацията на 2 служителки в 2 различни клона.Anyway.

Общи условия

Активация на акаунт