Да се оплачем... 2024

  • 691 180
  • 11 600
  •   4
Отговори
# 11 010
  • Мнения: 5 376
Вие сте ми били на две крачки, момичета. Grin Живеем на минута от ЛюлинМед.
При Иванов съм ходила с предишната бременност, наистина е много внимателен. За друго не мога да кажа. Дано всички резултати са идеални!

# 11 011
  • Мнения: 113
И аз търся начин да напусна, всъщност дори не ме интересува как, ако може да е от днес за днес.
На ръба на нервен срив съм и съм накрая на силите си с тия 16 хиляди неща дет съм се захванала.
Пия витамини и аргинини, за да се поддържам.
Пролетта ме прави пълно Ку-ку.
Всяка пролет съм на прага на лудостта, метафорично казано.

Само да кажа, че вече поне не съм влюбена 😅
Имаше едно мене
"Познаваш ме, влюбя ли се, то е за цели 2 дни"

Сега имам страшна дилема, нали наех едно място и го направих монохромно. Светло сиви стени и под с едни яки черни кантове, НО
сега ми е нужно да боядисам стените черни за 15 дни, ама после след черния латекс, колко ще ми отнеме пак да стане светло сив? Много се колебая дали да го направя.

# 11 012
  • ново
  • Мнения: 5 977
Тоя Иванов ако е Венелин Иванов се е подписал на амб.лист на дъщеря ми като взел биопсия, а дори очите не му е виждала. Поне ще знае, че е измамена от млад и внимателен “доктор” 😃
Есме, ако искаш ми пиши.
Аз се оплаквам, че когато навън беше жега, на работа имахме парно, сега съм с блуза и сако, и мине некомфортно.

# 11 013
  • Мнения: 22 452
За тези, които искат да напускат, първо си прочитат договора и виждат катво пише в него и колко им е предизвестието. 
После си входират една молба и си го изработват.
Другият вариант е да не обработват придизвестието ако се договорят с шефовете, и да дължат неустойка. 
Ако са много разбрани от фирмата, и е малка,  може да ви съкратят, за да имате възможност за плащане на пълно обезщетение от НОИ.
Но това в големи структури е по-рядко срещано.
Аз за други опции не знам.

# 11 014
  • Мнения: 4 720
Уинд редуцирай по преоритет😉ако има тази възможност, защото денонощието е 24 часа.
Всеизвестно е, че черно в бяло и черно в русо да пробразиш е най- големия кошмар на всеки бояджия или фризьор. Ако ти е много важно мога да попитам професионалист, но довечера.

# 11 015
  • София
  • Мнения: 6 062
Не е Венелин Иванов, а Даниел Иванов.
И аз имам 100 дини под мишница и усещам как изпушвам и не смогвам с всички ангажименти.

# 11 016
  • Мнения: 113
Мен няма как да съкратят, колкото и да се разбираме  защото има текучество при нас.

Иначе ако напусна по собствено желание, борсата е 4 месеца по 250 лв, нищо че имам 15 години стаж нали?

Ccvet, бих се радвала за мнение 😅, а може и да е графитено.

# 11 017
  • Мнения: 8 943

Сега имам страшна дилема, нали наех едно място и го направих монохромно. Светло сиви стени и под с едни яки черни кантове, НО
сега ми е нужно да боядисам стените черни за 15 дни, ама после след черния латекс, колко ще ми отнеме пак да стане светло сив? Много се колебая дали да го направя.

Наскоро в един обект на приятелка, бяха боядисали една стена в много тъмносиньо, почти черно, а трябваше да е светла магнолия. С точно две ръце Dulux латекс, няма и помен от тъмносиньото.

# 11 018
  • Мнения: 7 322
Даваш предизвестие както е по договор. В заявлението за напускане пишеш по лични причини. Заявлението е свободен текст, а вероятно има примерни в Интернет. Ако някой те пита за личните причини измислиш нещо правдоподобно, ако не те пита си траеш. Оставаш учтива до последния ден. Аз така правя.

# 11 019
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 034
Може ли някоя от вас, която се чувства  спец по причини за напускане на работа, да ми пише на лични, че нещо се овъртолих в предложения и сега.... Имам нужда от съвет как да напусна чиста и неопетнена, но до този моменти никога не ми се е получавало. Искам този път да не напусна по "мой" си начин.

 Лични проблеми, бърнаут, имаш нужда от почивка, и то веднага?

Иначе, аз май ще напусна преди теб, защото няма обяд, и ми пуши главата...

# 11 020
  • Бургас
  • Мнения: 16 209
Не е оплакване- днес Меркурия свършва!!!
Най-накрая!
Амин!

# 11 021
  • Мнения: 7 928
Да му **** на този ретрограден "Мехурий ", както го наричаше дъщеря ми. Понеже всичкото ми е наред!!!!, за капак се разболях.   
И както се бях възгордяла, че успявам да се дистанцирам от служебните тъпотии, така рязко се приземих! Тровя се, душата ми умира, достойнството си продавам. Ама сама съм си виновна! Имам картбланш от мъжа ми да напусна и да падна на ниска заплата, само и само да съм отново нормална, ама аз не, аз съм горда беднячка и не мога да приема помощ. Защо съм такава патица!
Иначе всеки може да разчита на мен да му помогна, раздавам се на макс, но аз самата не приемам помощ. Може ли да съм толкова сбъркана? Ще се науча ли някога...

# 11 022
  • Мнения: 3 113
Не си сбъркана, Ева. Сега, патица може и да си Simple Smile (и аз съм), но сбъркана със сигурност не си. Нормална си. Човек може да си продава труда, нервите, може и здравето дори, но индивидуалността си и достойнството си не бива. Прегръщам те Heart и те съветвам както обикновено съветвам всички: за себе си помисли. Ако ти не си добре, и близките ти няма да са добре. И себе си същото съветвам...

# 11 023
  • Мнения: 5 397
В накакъв момент приоритетите се променят. Работата е важна, помощ на колеги не отказвам, но не е допустимо работата да ме съсипва и унищожава отвътре, и не го допускам вече.  На мен ми отне няколко години да стигна до тази мисъл и да повярвам в нея.

# 11 024
  • София
  • Мнения: 6 062
Ох, защо не е петък, ужасно съм изморена.... Час и половина при личната, айде до аптеката, айде вечерята, след малко почвам кутиите за училище. Щерката не е написала по математика. Сигурно и там ще иска помощ, ааааа...

Общи условия

Активация на акаунт