Да се оплачем... 2024

  • 813 945
  • 13 249
  •   38
Отговори
# 11 025
  • Мнения: 5 026
И аз не приемах помощ от колеги. Щото, видиш ли, аз най-добре ще си свърша работата. Ама със сегашния акъл бих раздала на всички работа. Как ли пък няма да се товаря като магаре.

Оплаквам се, че съм изморена. Сънливо ми е и гадното време не ми помага. Благославям ММ, че сутринта се позанимава един час с детето, за да си доспя.

# 11 026
  • Мнения: 3 197
   Поне два-три пъти годишно искам да си напусна работата. Като ми дойде много нагорно. Това няма как да стане. Не мога да си тръгна просто. От момента на решението до финала ще има поне 2-3 години работа, докато успеем сравнително безболезнено да умъртвим бизнеса, без да сме си оставили основните спестявания в стока. Защото нашите 80% са вложени там. Затова си налягам парцалите. Иначе сега пак съм в такъв период и искам да приключвам вече. Все по-често си го говорим у нас. По принцип мислехме до около 60 да издържим, но може и да не ни стигнат дотогава сили.

# 11 027
  • Мнения: 8 651
Оплаквам се, че при нас валя градушка 3 пъти, а деня не е свършил още...

# 11 028
  • Мнения: 3 197
   Не е точно оплакване, по-скоро споделяне.

   В неделя дъщеря ми замина за една седмица. На някакъв концерт (не е онзи в Сърбия Simple Smile, другаде е). Взе си седмица отпуск, да се види и с приятели. Като кацна се обади и оттогава ни вест, ни кост. Междувременно така ме завъртя въртележката, че едва днес се сетих. Това дете, как може така, на майка си да не се обади. Добре ли е, къде е. И тъкмо щях да звъня да мърморя, когато се сетих... Олеле... ами майка ми вчера щеше да ходи на зъболекар, да вади няколко зъба (започна и тя някакъв пълен зъбен ремонт). Бях й предложила да ходя с нея, отказа, но да се бях обадила поне. Същата съм и аз! Та се обадих първо на мама, вчера и днес й извадили шест зъба, фъфлеше горката, но беше в добро настроение, още я държала упойката Simple Smile. Изслушах я около час, да ми разкаже с подробности как е станало и, по неин маниер, да ми го повтори и потрети. Пък след това се обадих на детето да мърморя, че не сеща за майка си.

# 11 029
  • Мнения: 8 651
Clotide, моите деца също не са по звъненето по телефона, само ако имат зор.... щом не ми звънят, значи всичко е наред...Аз им следя месинджърите, ако са били активни, значи са живи и здрави...

# 11 030
  • Мнения: 1 859
Щом децата не ви търсят,значи са добре.

# 11 031
  • София
  • Мнения: 14 073
И аз съм на принципа, че липсата на новини е добра новина. Еми иначе ще се побъркам.

# 11 032
  • Мнения: 2 652
Да му **** на този ретрограден "Мехурий ", както го наричаше дъщеря ми. Понеже всичкото ми е наред!!!!, за капак се разболях.    
И както се бях възгордяла, че успявам да се дистанцирам от служебните тъпотии, така рязко се приземих!

Не, че нещо, ама Плутон забавя хода си и се кани да става ретрограден. Таман оня малкият идиот Меркурий излезе от ретроградното си движение и айде сега и тоя...
Та, да се готвят за сътресения всички въздушни и огнени знаци.
Прочетох го в една група. .та те така..

# 11 033
  • Мнения: 1 002
*Биле омайно, не се впечатлявай. То непрекъснато нещо е ретроградно и се намира някъде по рождената ти карта. Simple Smile

# 11 034
  • Мнения: 13 028
Начи от името на сички земни знаци заявявам, че ний пойче сътресения не можем да поемем, мерси за вниманието !!!!!!🙃

# 11 035
  • Мнения: 8 651
Жаки, топ си 😆🤣😂

# 11 036
  • Мнения: 1 002
Жаки, от името на земните знаци, след 5 дена закривам официално соларната година като една от най-неприятните. Покрила съм се ниско до тогава, не знам дали някой камшик на торнадото няма да ме шибне за довиждане...

# 11 037
  • Мнения: 6 848
Аз им следя месинджърите, ако са били активни, значи са живи и здрави...

Това е първото нещо, което правя като се събудя сутрин. Проверявам майка ми и сина ми кога са били активни.....успокоявам се и денят може да започне 😀

# 11 038
  • Мнения: 975
И аз съм от тези дето искат да напускат. Три пъти влизах с молба за напускане при шефа. Излагах доводите си, говорихме и ми обещаваше промяна. И наистина променяше нещата. Този шеф е страхотен- много толерантен, никога не прави забележки публично за да те унижи.  Много неща от него научих. НО...последно време работата е много,  персонала малко. Сега ще започне колежка пенсионерка. Разбирам,че пенсиите са малки, но ...не може за всичко да натоварват по  - младите. Ние останахме само 2. И започвам да се оглеждам за нова работа.
И при нас много вали, а и казаха да очакваме градушки. Много ме е страх от наводнения. 
И много ядох, нервно ми е и много ям.

# 11 039
  • Мнения: 8 651
Жаки, как си?

Dincho, сигурна бях, че не съм единствената 😉

Общи условия

Активация на акаунт