Да се оплачем... 2024

  • 698 993
  • 11 687
  •   33
Отговори
# 11 070
  • София
  • Мнения: 28 664
Мини, и за след раждането е важно. Поне хората, които ще са в контакт с бебето. Ние за това се реваксинирахме всички, въпреки че снаха  и се ваксинира почти веднага след като забременя.
Според мен тогава даже е по-важно, защото е по-рисков перод за новороденото. Тогава детето няма никаква защита, сега има защитата на майката в някаква степен.

# 11 071
  • Варна
  • Мнения: 10 597
Божеее, имам чувството, че отново сме 2020.

# 11 072
  • Мнения: 22 452
Оплаквам се, че няма и 24ч откакто сми в Гърция и вече съм убедена че съм с поне килограм и половина отгоре.
Тази сутрин слизаме в пекарната до нас....и накупихме 8различни неща. И три кафета. Цялата сметка 14.70Е.
Че аз в България давам повече.
Сега реанимираме след закуската и изчезваме на разходка.

# 11 073
  • София
  • Мнения: 14 724
Тригуните с крем да не пропуснете - най-божественото нещо в Солун. 😂 Приятна разходка!

# 11 074
  • Мнения: 39 382
Оплаквам се, че нямам тригуни с крем.

# 11 075
  • София
  • Мнения: 17 305
Оплаквам се, че не съм в Солун Simple Smile
Без майтап, много ми се ходи и вчера ми попадна статия, че Фликсбус ще пускат ежедневни линии натам, та си мислех веднага след НВО да хвана един фликс натам Wink

# 11 076
  • Мнения: 39 382
С кола си за три часа там.

# 11 077
  • София
  • Мнения: 14 724
Оплаквам се, че не съм в Солун Simple Smile
Без майтап, много ми се ходи и вчера ми попадна статия, че Фликсбус ще пускат ежедневни линии натам, та си мислех веднага след НВО да хвана един фликс натам Wink
Юнион Ивкони имат всеки ден по 3 автобуса до там.

# 11 078
  • Мнения: 12 810
Ама там нали сега има сахарски пясък? Или до Солун не е стигнало?

# 11 079
  • Сф
  • Мнения: 10 672
Пускайте мухи, пускайте... Не знам тригуна ли е , кремка ли е, но знам за какво говориш yovanka..
Тъкмо оправихме колата, Аааа , гадни сте Wink

# 11 080
  • Мнения: 4 541
Сега и на мен ми се доходи в Солун. И на море ми се ходи в Гърция. Значи чакам на следващия преглед през средата на май, да видим какво се случва с кистата ми и ако няма да имам стимулация, направо казвам на мъжа ми да направим едно море в началото на юни. И по пътя един Солун да направим Grinning Там съм яла най-якия гирос на света. Е, добре де, в Гърция. Grinning

# 11 081
  • София
  • Мнения: 6 066
Оплаквам се, че не съм в Солун Simple Smile
Без майтап, много ми се ходи и вчера ми попадна статия, че Фликсбус ще пускат ежедневни линии натам, та си мислех веднага след НВО да хвана един фликс натам Wink
Точно и аз четох същото. Ами не ми се шофира, нито пък на ММ, така че това е идеален вариант. Не че няма да ходим с колата на море в Гърция, ама....
Следващата среща на темата може да я направим в Солун.... Laughing

# 11 082
  • Мнения: 5 379
Няма решение, момичета. Общо взето вдигна рамене. Няма обяснение защо става така и при двете бременностти. Не е нерв, мускулно е. Да се мажа с Арника и да пия парацетамол. Чудно. До август ще съм инвалид.

# 11 083
  • Мнения: 7 336
Спомням си, че преди много години, при първото ми посещение в Солун обикалях сладкарниците и ядях като ненормална. Никога повече не съм била толкова впечатлена от сладкиши.

# 11 084
  • София
  • Мнения: 14 724
Те ги, те - тригуна Панорама.
Скрит текст:

Портокалопитата също не трябва да се изпуска. 😂

Общи условия

Активация на акаунт