Проблем с цикъла

  • 288
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравей те дами незнам от къде да започна разочарована съм забременях 2020 година родих на 14 август секцйо след изписването от родилното всичко беше наред раната зарадва няма нищо и така след като се прибрах във вкъщи болки по корема температурата мислех че е от операцята но нещо по лошо докато влизам да се къпя и на огледалото виждам нищо страшно ми виси между краката 300 грама плацента бях много изплашена на истина  бързо извиках мъжът ми и отидох в в първа Аг болница те се уплашиха и веднага ме прегледаха едната сестра вика това е марла другата било ръкавица говореха си обсъждаха и най спокойно ми казват че е било плацента като са изкарали това нещо и го сложиха във вода стана синйо черно след 2 месеца престой в мен бог ме е пазил можех да умра до 3 дена но аз издържах 2 месеца чудо направиха ми кюрташ с пълна упойка и от тогава до днес нямам цикъл направих си изследваня  пих противозачатъчни  6 месеца не помогнаха предписаха ми по силни лекарства пак за 6 месеца и така  3 месеца ми идваше  и 2 месеца пак нямам цикъл незнам вече какво да правя 2 години без цикъл моля ако някои е имал такава ситуация да ми помогне Благодаря

# 1
  • Мнения: 11 343
Вероятно са те пресъргали.
Първа стъпка е с ендокринолог да направите изследване на половите хормони.
После терапия за лигавица - едното, което способства за хубава и дебела лигавица е Алое /сок - от скъпа и престижна марка/. Пиеш го минимум 3 месеца. Друго е Геритамин. Всеки месец по 10 дни вземаш по 2 таблетки. Гледай да не е повече. Чай от бял равнец, женско биле, овчарска торбичка. По 1-2 чашки запарка. Нищо не вариш. Акти Витекс /или друга форма на фито прогестерон/ поне 3 месеца. После още 2 месеца Вечерна иглика. После 2 месеца Див Ям и накрая затваряш с 3 месеца Витекс /може да не е Акти/
Паралелно работиш за изчистване на кръвта и стабилизиране - поне 2 бутлки полека, лека Билкова кръв. Бирена мая след нея. Малко препарати с прополис или клеева тинктура. Има един мед от манука - не избирай най-всокото число. Саменто и други природни антибиотици да обереш ако има възпалени.

Поразгледай за шуслерови соли.
Потърси хомеопат.

Трябва малко време. Ще дойде цикъла. Грижи се добре и с обич за себе си. 

# 2
  • Мнения: 10
Вероятно са те пресъргали.
Първа стъпка е с ендокринолог да направите изследване на половите хормони.
После терапия за лигавица - едното, което способства за хубава и дебела лигавица е Алое /сок - от скъпа и престижна марка/. Пиеш го минимум 3 месеца. Друго е Геритамин. Всеки месец по 10 дни вземаш по 2 таблетки. Гледай да не е повече. Чай от бял равнец, женско биле, овчарска торбичка. По 1-2 чашки запарка. Нищо не вариш. Акти Витекс /или друга форма на фито прогестерон/ поне 3 месеца. После още 2 месеца Вечерна иглика. После 2 месеца Див Ям и накрая затваряш с 3 месеца Витекс /може да не е Акти/
Паралелно работиш за изчистване на кръвта и стабилизиране - поне 2 бутлки полека, лека Билкова кръв. Бирена мая след нея. Малко препарати с прополис или клеева тинктура. Има един мед от манука - не избирай най-всокото число. Саменто и други природни антибиотици да обереш ако има възпалени.

Поразгледай за шуслерови соли.
Потърси хомеопат.

Трябва малко време. Ще дойде цикъла. Грижи се добре и с обич за себе си. 

благодаря ти

# 3
  • Мнения: 146
Здравейте, дами. Искам да попитам един въпрос касаещ моя приятелка....
От около 3 години момичето няма цикъл на 25години е, ходи на какви ли не изследвания, всичко и е наред и в норми.... Изпращат я на психиатър, но тя така силно отрича това нещо и не желае дори да чуе. Някакви идеи на какво може да се дължи? Има и много мазна коса, както и забелязвам, че в скалпа почти няма такава.... имате ли някакви предпложения, знам, че не може да  се гадае, но ми е адски любопитно и ми си ще да и помогна.... имате ли познати с същия проблем?

Общи условия

Активация на акаунт