ФЕВРУАРСКА ФОРУМСКА ВЕСЕЛБА 17.02. СЪБОТА 18:00 ЧАСА- преброяване

  • 7 353
  • 236
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 212
Днес съм на работа, на 17 Март имам изпит....абе не ми е писано скоро да се добера до форумска среща   Rolling Eyes

# 211
  • Мнения: 3 861
Тя тази среща още не е минала, но аз като представител на организаторския колектив да кажа...

Имаше предложение от една друга форумка да направим мартенската среща в седмицата на 8-ми март за да е тематична, Синеочке, бях забравила да ти го кажа това, ето пиша го сега тук, ако има повече навити можем да го гласуваме. На мен лично ми е все тая, но ако решим да е така е хубаво да се знае от рано заради резервациите в "Славяни" и караокето защото тогава по заведенията ще е лудница
Това се пада на 10-март(събота) и ще е по изключение заради празника, иначе си остава 3-тата събота от месеца...

Хайде да съберем малко мнения тук и да решим дали да го гласуваме...

# 212
  • Мнения: 5 622
Ако е на 10-ти 99% ще дойде и аз  Peace

# 213
  • Мнения: 3 743

Лео виж и тук - в началото на уличката срещу театър София Simple Smile

# 214
  • Мнения: 214
Един глас в полза на 10.03. А защо по случай празника не отидем в клуб вместо караоке?

# 215
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз ще идвам Simple Smile Еми и някой от наше село Красно иска ли тугедър да се земем?

бих се самопредложила, но ще идвам чак към 20.00 часа, иначе съм с кола..

Благодаря, Lilly и на всички други момичета!!! Lilly , нямам търпение да ви видя със стрелче!!! И Сънцветето, че тя го удари много съндзен бу-дизъм  Mr. Green

Разбрахме се с Еми Simple Smile Ще се видим в Славяни Simple Smile

# 216
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат на: Leo* в събота, 17 февруари 2007, 15:13
Цитат
Някой може ли да ми намери карта  на Славяни  Praynig
Това става ли?
 
 - ей ТОВА май по-става!  Grinning
 http://bgmaps.com/map.asp?sid=a2f92a8cb6ed99ddcda9b738b35191cf&a … %CE%C2&num=72

# 217
  • Мнения: 1 006
Ние, Наше Величество пропускаме раздаването, защото сме болни.  Confused

Пия разни хапчета + антибиотик и не ставам за никъде.

Разписвам се в темата, за да ви видя после поне на снимки дали сте пораснали.  smile3560

# 218
  • София
  • Мнения: 6 810
SUNFLOWER, при мен лапетата са болни, а ако затръгвам на форумска среща задълже ще влача едното, че мъжа ще мрънка иначе. Обаче живот и здраве за другата срещи се надявам да дойда, така че те искам и тебе здрава!  Laughing

# 219
  • Мнения: 1 006
Klemy, и аз се искам здрава, но какво да правя...Децата ми са опазени от боледуване до момента, пък аз хванах последния влак на епидемията. ooooh! Яд ме е, защото нямам време и възможност да боледувам и се блъскам с какво ли не.Прокисна ми стомаха от цитрусови сокове.Дано се оправя до понеделник, че ме чака луд личен и служебен екшън.За следващата среща трябва да съм на линия, че имам вече две отсъствия.

# 220
  • Мнения: 7 723
В Славяни беше страхотен  купон- събрахме се доста силна група  Laughing
За съжаление, обаче, аз първа напуснах бойните редици, колкото и да не ми се искаше, да изоставя другарите без мен да ходят в какаокето  Cry
Ще чакаме и останалите с подробностите  Laughing

# 221
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Дамм..
Стана купон.
Традиционно с продължение.
Вероятно ще има и снимков материал.
В очакване сме.

# 222
  • Мнения: 5 299
Безумно завиждам Crossing Arms

# 223
  • Мнения: 7 474
Сега се прибирам, ама ще разказвам утре, чудничко беше  smile3534

# 224
  • UK
  • Мнения: 3 959
Само някой да е посмял да си отвори устата, че съм срамежлива. Просто да посмее. !!!

Wink

Общи условия

Активация на акаунт