ФЕВРУАРСКА ФОРУМСКА ВЕСЕЛБА 17.02. СЪБОТА 18:00 ЧАСА- преброяване

  • 7 335
  • 236
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 418
И ние с Ла Бомба се прибрахме благополучно.
Да не ни мислите... Mr. Green

# 226
  • Мнения: 15 619
Чакам доказателствата!!!!! Mr. Green

# 227
  • София
  • Мнения: 15 232
Ето малко снимки от "Славяни":
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106218&view=1&photo=1

Аз не пях, така че доказателства за веселбата-продължение ще трябва да вади някой друг.
И да не снимам da_bo и Ла Бомба...... пфууууу...... срамота. Blush

И едната ми снимка е една такава ненадписана....... ама така е, като не всеки си слага табелката с ника на видно място.......

# 228
  • Мнения: 4 371
Леле, Виви, снимката, която си ми направила е страхотна Hug Благодаря ти! Ще си я извадя на хартия.

Изкарах си супер снощи. В Славяни не се бях веселила така от не знам кога, последните пъти все имах някакви проблеми, но снощи беше просто жестоко Hug
Със сестра ми ходихме да слушаме група "Те" в Сунгинг хол. Събитието започна в 12, а беше обявен час 11. Няма да ви казвам какво ми беше и как ме е теглило към караокето този един час. Обаче....като започнаха младежите да пеят - забравих за вас Twisted Evil Този Любо какъв глас има, не е истина просто. Ми другите от групата - и те бяха номер 1. И направиха купон. Имаше младоженци в заведението - качиха се на сцената, Любо им пя, публиката им викахме "Горчиво" и ей такива ми ти работи. Имах възможността да говоря с Любо от групата и му казах, че съм там, благодарение на сестра ми, но вече и аз съм им фен Mr. Green
С няколко думи - снощи имах страхотна вечер dance

П.П. Никой ли не е пуснал тема за вчера, че аз нещо не намерих newsm78

# 229
  • София
  • Мнения: 6 801
Ей, жестоко сте си изкарали. Хайде, стискайте палци дечурлигата да са здрави, другия път съм с вас.

# 230
  • София
  • Мнения: 15 232
Дуци,
Снощи за първи път пробвах черно-бялата и ретро функциите на фотоапарата. Ти си ми сефтето, дет се вика. Радвам се, че си харесала снимката.  Hug

# 231
  • Мнения: 4 371
Дуци,
Снощи за първи път пробвах черно-бялата и ретро функциите на фотоапарата. Ти си ми сефтето, дет се вика. Радвам се, че си харесала снимката.  Hug

Виж ми подписа Mr. Green
Веднага я сложих там Flowers Bouquet

# 232
  • София
  • Мнения: 15 232
Ами..... не знам какво да кажа...... думи нямам..... от гордост и вълнение. Blush

# 233
  • Мнения: 5 393
Благородно завиждам.Супер сте си изкарали. PartyЧакам още снимки.
Следващия път дано успея и аз ...... Praynig

# 234
  • София
  • Мнения: 4 423
Ех, завиждам ви, ако не бях с Джули, щях да остана повече време, имах нужда от разтоварване, но следващия път - за по - дълго! Hug  bouquet

# 235
# 236
  • Мнения: 5 370
Дуци, благодаря, душата, де е требвало, де съм го пуснала този постинг ако знаеш самоооо....леееелееее. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт