Чували ли сте бебето да се вади от водата за вратлето?

  • 4 134
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 467
За първи път чувам такова нещо и съм потресена.

# 61
  • Мнения: 995
Да, чувала съм. Много възрастни жени са си изгледали децата с подобни методи.
Моля те, не и позволявай да го прави! Не е нужно да се караш с жената, така знае - така прави. Просто и обясни, че децата вече се гледат по друг начин и преди да предприеме нещо да го обсъжда с теб. Предполагам, че понякое време ще реши да топи бибата на бебо в мед ooooh!

# 62
  • Smallville
  • Мнения: 994
Оооо,не само съм чувала,а и моята бивша свекърва ме караше да вадя моето бебе така.Просто и отговорих,че това няма да стане и въпроса приключи Whistling

# 63
  • Мнения: 476
Стига бе! Верно ли? И дори да има минимална възможност да му "оформи" вратлето по тоя начин, тая жена замисля ли се, че може да го увреди така?!? Или важно е хубав врат да има, пък жертвите са оправдани?!?  Направо не мога да повярвам, честно!!  ooooh!

# 64
  • Мнения: 6 619
Чувала съм и още как от майка от свеки от приятелки .Като предложи майка да вадим така Саши започнах да се заливам от смях помислих,че  си прави  майтап .

# 65
  • Мнения: 2 614
Мдааам, може би е полезно също толкова, колкото и осоляването!!! #Cussing out
Не и позволявай!!! #2gunfire

# 66
  • Мнения: 2 152
Чувала съм - брррр, ИДИОТЩИНА Sick Sick

# 67
  • София
  • Мнения: 1 244
Тва да не е коте  Laughing Дали ти е предлагала и да го облизвате, вместо да го къпете... и за това може да се измисли някоя "разумна" причина  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 498
Що за глупост е това?!?!?!
Все пак сме хора, а не животни....

# 69
  • Мнения: 1 680
Само да вметна, че могат да се получат серозни увреждания - скъсване на сухожилия, счупване на вратни прешлени. В Никакъв случай не го позволявай. Това дали ще има дълга шия или не е до ген.

# 70
  • Мнения: 683
Е, това вече е голяма простотия. Това да не е коте, че да го мандахерцаш така напред-назад. Ужас, аз никога не бих позволила такова нещо
И аз  Naughty

# 71
  • Мнения: 1 877
Абе тая жена в ред ли е?!!!!!!!!!!!!!

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 134
Porednata ludost na swekarwi

# 73
  • Мнения: 3 092
Чувала съм я таз гавра .
Нали няма да го позволиш Stop

# 74
  • Мнения: 3 405
Да, свеки ми каза, че някога на нея са й го казвали. И двете се смяхме много. Grinning Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт