Чували ли сте бебето да се вади от водата за вратлето?

  • 4 135
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 134
Свекърва ми веднъж се пробва, докато беше сама с него в другата стая - станаха големи скандали. Между другото мъжа ми са го вадели по един още "по-интересен" начин - пръста в устата и като го държат за небцето го мятат няколко пъти наляво надясно да му изтръскат водата - това като го чух щях да припадна!!!

# 76
  • Мнения: 394
доста е опасно, не е хубаво да се правят експерименти с децата

# 77
  • Мнения: 689
Да чувала съм! (Както и за осоляването) Това са бабини деветини.
Има опасност от трайни увреждания: разкъсани и разтегнати сухожилия. То му е заложено генетично какъв врат да има. Колкото и да го разпъва - по-дълъг няма да стане. Аз категорично не бих позволила  Naughty

# 78
  • София
  • Мнения: 2 227
Свекърва ми веднъж се пробва, докато беше сама с него в другата стая - станаха големи скандали. Между другото мъжа ми са го вадели по един още "по-интересен" начин - пръста в устата и като го държат за небцето го мятат няколко пъти наляво надясно да му изтръскат водата - това като го чух щях да припадна!!!
#Shocked  Shocked  #Shocked
А хавлията къде е в този случай?!?! Питам и отговор не чакам.

# 79
  • Мнения: 2 956
Тва да не е коте  Laughing Дали ти е предлагала и да го облизвате, вместо да го къпете... и за това може да се измисли някоя "разумна" причина  Mr. Green
хахахха- това ми хареса
Ама що за идиотщина  #Crazy аз пък за пръв път чувам такова нещо-добре,че около мене някой не ми го е споменал да го  #2gunfire

# 80
  • Мнения: 2 122
Майка ми го каза, но аз не и разреших да експериментира.

# 81
  • Мнения: 817
Този идиотизъм съм го чувала и преди hahaha

# 82
  • Мнения: 8 917
Поредната щуротия ooooh! Tired

# 83
  • Мнения: 3 205
Твоето дете коте ли е? Ако не е коте - не, определено не трябва да се вади за врата от водата. Свекърва ти е луда.

# 84
# 85
# 86
  • Мнения: 2 952
Ама  със  сигурност  жената не иска да  нарани детето , не е идиотка , нито луда....няма нужда да се обижда.Всичко идва от  стари разбирания , незнание , човек прави това , което  знае , на което  са го учили.Не се карайте със  свекърва ти за това , сигурно си обича внучето и иска  да  й е  здраво и хубаво от  все  сърце.Кажи й , че не искаш да правиш така , защото това е стара практика и не е  ефективна.Може да си млада майка и много неща  да не знаеш , но това  -знаеш  Wink

# 87
  • Мнения: 56
Ама  със  сигурност  жената не иска да  нарани детето , не е идиотка , нито луда....няма нужда да се обижда.Всичко идва от  стари разбирания , незнание , човек прави това , което  знае , на което  са го учили.Не се карайте със  свекърва ти за това , сигурно си обича внучето и иска  да  й е  здраво и хубаво от  все  сърце.Кажи й , че не искаш да правиш така , защото това е стара практика и не е  ефективна.Може да си млада майка и много неща  да не знаеш , но това  -знаеш  Wink

 Peaceподкрепям.

# 88
  • Мнения: 3 360
Ама  със  сигурност  жената не иска да  нарани детето , не е идиотка , нито луда....няма нужда да се обижда.Всичко идва от  стари разбирания , незнание , човек прави това , което  знае , на което  са го учили.Не се карайте със  свекърва ти за това , сигурно си обича внучето и иска  да  й е  здраво и хубаво от  все  сърце.Кажи й , че не искаш да правиш така , защото това е стара практика и не е  ефективна.Може да си млада майка и много неща  да не знаеш , но това  -знаеш  Wink

petia911 Много точно си го казала-какво повече да добавя Hug....Радвам се ,че го има този форум та да не правим глупости с децата си Peace

# 89
  • Мнения: 69
свекърви.....

Общи условия

Активация на акаунт