НОЕМВРИйче в къщи гука и обича си юмрука

  • 10 167
  • 295
  •   1
Отговори
# 165
Ехоооооо привет момичета!


Черпя ви за моята Магдалена - тя вече е голяма - на цели 3 месеца

 newsm44  party023 cook newsm81 ukliam1 #Milti

Прегръщам ви всички и ви желая щастие и здрави и бодри дечица!

# 166
  • Мнения: 216
Здравейте!

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 20:20 от myrena

# 167
  • Мнения: 216
Здравейте и от мен!Хайде и аз след качка да ви почерпя за третия мини рожден ден на моя бузанчо Андреа  cook Tada  ura! Весели мигове на всички празнуващи днес!А относно кенгурото -от 8-мия ден на бебо сме непрекъснато с него,ползваме на ЧИКО и съм много доволна  http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2133227. парола -123456  Лека  нощ и много,ама мнооооооого целувки на малките бонбончета!!!  love001  love001  love001  love001  love001       това отдолу е без да искам newsm78 newsm78,голяма съм шматка еееееееей

Последна редакция: вт, 06 фев 2007, 20:24 от myrena

# 168
  • Мнения: 2
Здравейте! Казвам се Пепи, от Добрич съм. На 17,11,2006 родих малката си дъщеричка - Теодора. Не съм ви писала досега, но ви чета редовно.
Видях, че обсъждате темата как спят бебчетата. Моето дете в началото като се роди спеше и лежеше обърнато само на дясно. Ходихме на кинезитерапия, правиха му разни масажчета и вече си е добре, било е въпрос на навик. Сега спи по гръб, а главичката я обръща ту на ляво, ту на дясно.
Спокойна нощ на всички майки и техните слънчица!

# 169
  • София
  • Мнения: 549
Добре дошли на новите ноемврийки и на сладките ни бебешки попълнения!!!  bouquet

Мони, ние също сме с кенгуро на Бертони, но само веднъж пробвахме да сложим Алекс в него - резултатът: Не му хареса особенно. Мен честно да си кажа малко ме е страх да го нося в него. Толкова много закопчалки има и ме е страх да не изпадне някъде #Crazy

Ето и нашите снимки, свързани със сегашната ни темичка:
http://snimka.bg/album.php?album_id=89644&photo=30
http://snimka.bg/album.php?album_id=89644&photo=31

Последна редакция: ср, 07 фев 2007, 09:54 от bubalina

# 170
  • София
  • Мнения: 2 437
Какво ще кажете за това. Диди има такова и ми отговори, но да кажете и вие ако имате впечатления.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=30534

# 171
  • Мнения: 1 328
Днес имах уговорка с един хомеопат и съм много доволна като цяло, пък да видим резултата какъв ще е. Исках да ми даде лекарства за увеличаване на кърмата - е, даде  ми човека, пък дано има резултат. От 2-3 дни пия едното и мога да кажа, че имам подобрение. Но това не значи, че спирам чая и всичко друго което правя за да имам.
Хайде, лека ви вечер  Peace

# 172
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Да-а-а-а-а, mina77, моята мила сестричка точно така се казва - Краси Бекярова.  Wink

Поздрави на родната ми Варна!  Heart Eyes

# 173
  • София
  • Мнения: 38
Здравейте на всички! Аз нещо се поизгубих, ама имам извинение - фук-фук: сдобих се със собствен автомобил /е, не съвсем - мой и на бебчо Wink/, за което ви черпя -  cheers Wine Glass. То, аз и преди си имах автомобил, ама тати ми го конфискува, та сега му се наложи да ми вземе и на мен  Mr. Green
Dr.Jend май и аз съм от мамите ударнички - другата седмица и аз започвам работа - почасово. Ми какво да се прави - ценен кадър Mr. Green
Миренка, честита ви месечинка! По-малко да плачкате и много да слушкате! Надявам се, най-после да се видим.
Добре дошли на новите мами! Честити месечинки на патерици на всички дечковци   party041, които пропуснах тези дни, както и честити рожденни дни и на пропуснатите мами bouquet

# 174
  • Мнения: 679
Здравейте мами! Стана ми мъчно за вас, тия дни нещо нета се прецаква и докато успея да ви прочета хоп - няма нет  Sick

Честито на днешните месечковци ! Много да слушат мама и тати !

Честит рожден ден на Софкобофко! Много здраве и късмет!    bouquet

Добре дошли на новите мами и бобоците - dreben78 и Ангел, Анита 1 и Ивет и pepolina и Теодора! Весело изкарване в нашата компания !

Честит автомобил на iveto75! Със здраве да си го ползваш и да посетиш само красиви места с него!!!

Деничка, ние пък днес ходихме на гости на кумувете ни и се оказа, че кумата има имен ден - казва се Светлана. Ние не знаехме, помислихме че ей така ни канят просто да се видим и малко се получи кофти ситуацията  Sick Ама за Пламен ... newsm78 А за сармичките не се притеснявай - аз си хапвах вече два пъти и нищо му няма на бебо, не съм забелязала да го боли коремче.  Peace

За спането и Алекс спи най-често по гръб, трябва да го слагаме на една страна, че малко му е крива главичката ама той вече протестира човека и се намества по гръб  Thinking За лампата - спим на малка нощна лампичка във формата на звездичка, която Алекс много харесва, когато плаче му я показваме и светкаме и той много се радва  Mr. Green

За кенгурото - имаме на Бертони /на заем го ползваме/ с твърд гръб и на бебо му харесва, дори си спинка вътре  Mr. Green

И ние днес направихме дългаа разходка. Дано и утре да е хубаво времето !

Хайде отивам да взема един душ и да спинкам! Лека и спокойна нощ на всички !  Hug

# 175
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
[quote author=karil link=topic=161951.Нека всички, които имат средства да отделят за новите ваксини, които се предлагат на пазара, и внимавайте КАК ЩЕ Я СЪХРАНЯВАТЕ!!! ТОВА Е БИОПРОДУКТ И СЕ СЪХРАНЯВА ПРИ СПЕЦИАЛНИ УСЛОВИЯ!!! Аз умувам като се оправим с жълтеницата, и взема Пентаксима как да я боцнем ала минут - Аптека- Педи.

Карил, мислиш ли, че може да е проблем съхраняването на Пентаксима в хладилник? Нашето педи така ни каза./в най долната част/ Купихме си 2 и ги държим там, но честно казано ми е притеснено дали може нещо да стане  ooooh!

# 176
  • Мнения: 2 673
Мамета, ЧЕСТИТО НА МЕСЕЧИНКИТЕ И ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ!!!
Люсил, няма проблем да съхраниш ваксината по указания начин, т.е на вратата на хладилника. Аз чакам контролата на Дани на билирубина и ние ще се боцкаме Mr. GreenА ваксината мисля да я взема от някоя аптека, по поръчка в определен ден и след минути...оп при Педито за БОЦ!!! Ама това са планове, ако не стане ще я ръгна в хладилника!!
 Мами, да се похваля!!! Днес бях пак на козметик, но този път си правих лифт терапия с продукти на Мари Кор. Много съм доволна, лицето ми засия, а представям си след още някоя и друга процедура, .. Hugняма да имам бръчкунки Hug

# 177
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Айде лягайте бе мацки, стига чели Mr. Green
Теди си заспива към 11:30-12, та сега ми е спокойствието. Днес нещо бях яхнала метлата, заради някакви роднински разправии, що се връзвам на такива простотии и аз незнам.
А на разходката бутам количка, дърпам колело с 20 килограмовия батко, не ми трябва фитнес Crazy
Вчера ходих до работата и почнаха да ме питат няма ли да се връщам, ама още не ми е писнало, а и дребен просто няма кой да го гледа.
Иначе за декларациите няма нищо сложно. Ако доходите са в интервала 3000-7200 се връщат около 80 лв за 1 дете и двойно за две. Дали сте в долната или горната граница разликата е няколко лева.

# 178
  • Мнения: 289
Карил, пълниш ми душата, браво на теб! Peace
Нашата ваксина е на вратата на хладилника - явно и този месец ще пропуснем слагането, защото Ради е още болен, а и таткото е с грип - не ми се иска да рискувам. Tired
Цвети, адашката vesi1 ти е писала - ако доходите са само от трудови правоотношения, се попълва едно приложение за двете дечица, няма нищо сложно. При нас го направи таткото, че е с по-висок доход.
И мен ми правят предложения за връщане на работа, но мисля да удържам фронта поне до септември - даже ми се иска да съм си месец-два в къщи с бъдещия първокласник, ама да видим дали няма да ми излязат криви сметките... newsm78

# 179
  • Мнения: 2 274
  Момичета, препоръчайте ми свестен водопроводчик, който да разбира от вградени тоалетни казанчета, че от един месец ни е развалено казанчето  Sick, а не можем да намерим кадърен човек  ooooh!!
  Иначе и ние днес си направихме хубава разходка. Този път Ема и Gadamer ни дойдоха на гости  Hug! Помотахме се из Младост 2, починахме малко в къщи и хайде на пазар в ХИТ  Mr. Green!
  Бебка и бебко, честит рожден ден   bouquet! Да си жива и здрава, много да те слушат и обичат двамата ти мъжа и много, много да те глезят   bouquet!
    Хайде, лека ви нощ! Утре се надявам да работи сайта та да ви прочета днешните писания  Crazy!

Общи условия

Активация на акаунт