ФИНАЛЪТ - Шоуто на Слави от 20.00ч.честито на Метин!

  • 7 741
  • 203
  •   1
Отговори
# 135
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не знам дали са разбирачки мамите тук, но срамът е голям. Факт.
Едва ли е постановка; за мен е резил.

# 136
  • Мнения: 803
М/удругото, Кирил танцува в един балет, който придружава чалгаджийките. Това не противоречи ли с правилата на конкурса, участниците да не са профи танцьори?
То не че вече има значение, де. Confused

# 137
  • Мнения: 183
май не.то половината са танцували и преди:=)а за метин ако тръгне със здраве да го ползва и дано покажат газовата уредба дето искаше да слага

# 138
Аз лично съм разочарована. Не исках да спечели Метин, дразни ме.
Бях за Лилия, но уви...

# 139
# 140
  • Мнения: 275
бе той Славчо голям работодател излезе.Само че не разбрах къде му се дянаха  5stars, от известно време никъде ги не виждаме.Може и да е коментирано ,но аз не съм чела,нищо.Та и тия ще ги поводи по концерти , ще ги употреби за себе си и айдеееееееееее кой от къде е .Нещо такова ли е станало и с петимата звезди.

# 141
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ние в къщи единодушно пуснахме смс за Метин. Заслужи си наградата.

# 142
  • Мнения: 2 013
Кирил е втори все пак.
Да, ама не! Беше втори преди да обявят вота на публиката. В крайна сметка остана 3ти!  Hug
Да, ама не! От вота на публиката полза има само спечелилият вота - плюс 6 точки. Останалите нищо не получават. Така че Кирил си е втори и той получава уикенда в Банско.

# 143
  • Мнения: 803
бе той Славчо голям работодател излезе.Само че не разбрах къде му се дянаха  5stars, от известно време никъде ги не виждаме.Може и да е коментирано ,но аз не съм чела,нищо.Та и тия ще ги поводи по концерти , ще ги употреби за себе си и айдеееееееееее кой от къде е .Нещо такова ли е станало и с петимата звезди.

Слави Трифонов и 5 старс са прекратили всякакви бизнес отношения; и то мисля, че от бая време е така. Може би още откакто Бтв свали предаването на 5 старс от екран.

# 144
  • Мнения: 6 417
Лора Владова пее в пиано-бара на "Библиотеката" на Слави Бинев. Светльо търси кой да му издаде диска.  Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 619
И аз си мисля че ако има няккава особеност при паленето няма да я покажат ж ефир
може би въпрос на сгурност Simple Smile

# 146
  • Мнения: 803
Лора Владова пее в пиано-бара на "Библиотеката" на Слави Бинев. Светльо търси кой да му издаде диска.  Rolling Eyes

Винаги съм се чудела за диска на Светльо newsm78 Не беше ли поел Слави ангажимента да го издаде?

# 147
  • Мнения: 11 575
Много се радвам за Метин!Той беше моят фаворит от самото начало.Наистина беше страхотен.Евгени беше много оригинален.Цецко и Живко също.Самоел също си изгра много добре танца-бях почти сигурна,че ще играе М.Дж.Момичетата все едно се бяха наговорили да играят едни и същи танци-хип-хоп+ ориенталски.А Кирил така и не можах да го харесам този човек.На моменти ми е много женствен,а и прекалява с тези шпагати.

# 148
  • Мнения: 99
Уф, трябваше ли Слави да пее накрая  Rolling Eyes

Ужас не стига, че връчи макет на ферари  hahaha hahaha, ами за капак и дългия пак попя  Sick ( или се опита, той и ферарито се опита да запали толкова неуспешно Laughing).

# 149
  • София
  • Мнения: 4 966
Не знам дали са разбирачки мамите тук, но срамът е голям. Факт.
Едва ли е постановка; за мен е резил.
Абсолютен резил Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт