Подай ръка.

  • 867
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте!
Чувствам се ужасно засрамена ,че се налага да пиша тук и да ви моля за помощ. Аз съм майка на 2 дечица момченце на 8 годинки и момиченце на 4 годинки. Съпруга ми работи във фирма и взима около 1000-1100 лв ,а аз почиствам входове на частно и взимам 550лв. До сега някак се справяхме и не ми се е налагало да моля за помощ,но ето че може на всеки да се случи. Миналият месец децата бяха болни цяла седмица,а после дойдоха празниците. Сметката за ток ни е 272 лв. Живеем на квартира 470лв плащаме,паричките до никъде няма да стигнат. Вече се чувствам безсилна,не знам кой път да хвана. Ще помоля ,ако някой има дрешки и обувки (употребявани) останали от неговите дечица подходящи за сезона да ни ги подари,ние с удоволствие ще ги носим. Бельо също приемаме,че вече нямат нито чорапчета ,нито пликчета. Малката става на 5 след седмица и ще бъде много щастлива,ако има нови дрешки ,които да покаже на приятелчетата си в градината. Ще ви бъда изключително благодарна,ако ни подадете ръка.

# 1
  • Мнения: 408
За кой град?

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте! Извинете пропуснала съм,става въпрос за гр. Стара Загора.

# 3
  • Мнения: 2 887
Suny1234, дайте размери на децата. И защо не търсите работа на пълен работен ден, млада жена да чисти входове зс 550 лв... Добре е да имате трудов договор, осигуровки, ще ви се наложи да ползвате болнични понякога... С най-добри чувства го казвам.

# 4
  • Мнения: 3
Suny1234, дайте размери на децата. И защо не търсите работа на пълен работен ден, млада жена да чисти входове зс 550 лв... Добре е да имате трудов договор, осигуровки, ще ви се наложи да ползвате болнични понякога... С най-добри чувства го казвам.
Здравейте!
Аз зная ,че парите са малко,но за в момента това е единствената работа ,която мога да работя заради децата. Постоянно са болни,започнах във фирма на хубава длъжност с добра заплата,но постоянно бях в болнични заради децата. Момченцето е размер 140 и 34 номер обувки,а момиченцето е размер 116-122 и обувки номер 30. Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт