Възможно ли е тапата да изтече по-рано

  • 1 170
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 689
Струва ми се, че ти е малко раничко за тапата. По-вероятно е по-обилно течение.
Най-добре се консултирай с лекар.  Peace
Успех!!!!!!!

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Мисля че не може да е тапата толкова рано.
Консултирай се с гениколога си за да си спокоина. А до това дали може по рано да ти падне тапата, на мен ми падна 7 дена преди да родя  Peace

# 17
  • Мнения: 7 723
Едва ли е тапата  Thinking
По време на бременността са възможни всякакви течове, което е съвсем нормално.
Тапата прилича на сопол с кървави жилки  Wink

# 18
  • Мнения: 2 956
Това не е тапата, тя винаги е съпроводена с червеникаво оцветяване  Peace
Така е.Консултирай се с гинеколога си най-добре.
И аз подкрепям горните две мнения   bouquet

# 19
  • Мнения: 262
Щом не е имало кървави нишки значи не е тапата, а някакво течение. На мен тапата ми падна сутринта, а вечерта вече раждах.

# 20
  • Мнения: 640
За цвета не съм сигурна. Четох из стари постинги, как на някои тапата е била бяла или дори безцветна. Наподобявала е сопол. Дори в тази тема имаше майки, които са написали, че не им е била с кървави жилки...

# 21
  • Мнения: 1 243
не е тапата моята падна на 17.12 и на 18.12 родих тапата ми беше на цвят бледо розова.

# 22
  • Мнения: 566
не съм съгласна, че тапата е придружена с кървави жилки!!!
моята нямаше такива - беше прозрачно - бяла

# 23
  • Мнения: 640
Такааа... Стигнах аз снощи до дежурния в Шейново. Винаги съм била много очарована от работещите в тази болница. Така и не се погледна за въпросната тапа. Но това, което ми направи много лошо впечатление беше, че лекаря, който ме прие (д-р Петров) беше доста хремав. Подсмърча известно време пред мен (маска естествено нямаше), след това, като почна да се стича секрета по-настоятелно, той без никакви притеснения се избърса директно с ръчичката пред мен... Аман от мърляви хора... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт