кое кремче за около очите да си взема

  • 3 864
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 157
Околоочните кремове не се купуват току_така.Има специализирани аптеки със консултанти които определят вида на кожата,и възраста.Ако изпозвате безразборно такава козметика може да си нанесете необратими вреди.Всяка кожа е индивидуална.Дано съм помогнала.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 917
това на Талодерма с ройбос кремче ли е или гелче или има и двете newsm78. някои момичета пишат гел, други крем и затова питам. И каква е разликата (освен консистенцията, разбира се)

# 62
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Гелче  с Ройбос на Талодерма . Simple Smile

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 19:45 от k.a.l.i.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 816
това на Талодерма с ройбос кремче ли е или гелче или има и двете newsm78. някои момичета пишат гел, други крем и затова питам. И каква е разликата (освен консистенцията, разбира се)
Има и гел и крем с Ройбос. PeaceПродават се само в магазините на Лечител.

# 64
  • София
  • Мнения: 7 799
Гелчето с Ройбос на Талодерма е съвсем  лекичко, според мен и е подходящ за изключително млади кожи. Не мисля, че за над 28 г. хидратира достатъчно.  Naughty

Последна редакция: сб, 17 фев 2007, 21:25 от ilq

# 65
  • Варна
  • Мнения: 917
 newsm78 а кремчето подходящо ли е за 25 годишни свежарки? Предложиха ми днес в Лечител само един вид с ройбос за около очите и мисля че е кремче. Не ми казаха че имало и кремче и гелче

# 66
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
newsm78 а кремчето подходящо ли е за 25 годишни свежарки? Предложиха ми днес в Лечител само един вид с ройбос за около очите и мисля че е кремче. Не ми казаха че имало и кремче и гелче
   Гелчето е на Талодерма ,а кремчето май е на друга фирма.Аз лично ползвам гела Ройбос и нощния с ихтоколаген  с витамин А и Е.твърде млада си така,че леката козметика е в твой плюс-независимо от коя марка е продукта FlutterПреди седмица си ги взех от Лечител в Халите.

# 67
  • Мнения: 1 280
Четейки темичката,се сетих,че е редно и аз да се позамисля по въпроса...ползвала съм до сега различни кремчета-средна хубаст и цена.Къде доволна,къде със сърбежи от Лореал,например...И днес отидох като пич,и си взех едно кремче на Estee Lauder..скъпичко ми е,ама си викам,вече е време за по качествени неща,за кога да чакам? За сега нямам пряки впечатления,но се надявам консултантката да си разбира от работата,и да съм попаднала на точният крем за мен.И на връщане си мислех точно за това...трябва някак си да се комбинират нещата,така,че винаги да успяваме да заделим някой лев за нещо по добро..Сега много се кефя,а и толкова други неща си харесах там....Пак ще се ходи,то е ясно...идва 8 ми март,някой мъжки особи да се стягат...не е ли така?

# 68
  • София
  • Мнения: 3 816
newsm78 а кремчето подходящо ли е за 25 годишни свежарки? Предложиха ми днес в Лечител само един вид с ройбос за около очите и мисля че е кремче. Не ми казаха че имало и кремче и гелче
За твоята възраст е подходящо гелчето,кремчето според мен е за жени, които са 30+.Гелчето и кремчето с ройбос са с еднакви опаковки и кутийки.

Ето обяснението на Веси от Талодерма за разликите между гелчето и крема:

1-во за за разликата между околоочния крем и околоочния гел:
Гелът е на водна основа - гел е   (ама как го обясних)
Кремът е емулсия - в/м или м/в (не знам в случая)
Гелчето е с екстракт от Ройбос, Д-пантенол, златисти перлички с вит. Е, малко глицерин и алантоин
Кремът, на свой ред, има 2 масла - от Гроздови семки и Кайсиеви ядки, екстракт от Ройбос, Д-пантенол и вит. Е + вит. А

Гелчето е предназначено за поддържане на доброто състояние на кожата около очите в периода до появата на мимически бръчици в състояние на покой. Тогава вече, кожата се нуждае от подхранване.
Гелчето третира лека умора, тъмни кръгове (ако причината е лоша микроциркулация), подпухвания, сухота, придава еластичност и свеж вид. Самият е гел, поради консистенцията и състава си, е много подходящ за нанасяне на цело лиже при всички типове кожи, освен евентуално при такива, които имат свръхчувствителност към парфюмни композиции (ПК). Гелчето изравнява тена, прави го равномерен, придава свеж и вид, осезаемо дава чувство за овлажнена кожа, засилва защитните функции на епидермиса, подпомага метаболитните процеси поради високата минерализация на чая Ройбос.
Кремът около очи е добре да се нанася само около очи. Може и на цяло лице при сухи кожи, но пък за целта си има дневен хидроактивен и нощен ревитализиращ кремове с Ройбос 
Маслото от Кайсиеви ядки (подобно на бадемовото) е близко по състав до кожния себум и това го прави много подходящо при третиране на кожата около очите и на шията! Маслото от гроздови семки е силен антиоксидант и с много дълбоко естествено проникване поради близката му до водата плътност и леката консистенция.
Цитата е от тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120551.240
  bouquet

# 69
  • Варна
  • Мнения: 917
geleva, много ти благодаря, мила! Сега се ядосах, защото аз съм взела крема и в "Лечител" не ми обясниха че има и гел  Crossing Arms.

# 70
  • Мнения: 1 727
geleva, много ти благодаря, мила! Сега се ядосах, защото аз съм взела крема и в "Лечител" не ми обясниха че има и гел  Crossing Arms.

Ползвай го крема сега докато е по-студено времето, той овлажнява по-добре (предполагам заради маслата), а като се затопли ще си вземеш гела, той е по-лек и може да се ползва и сутрин.

Общи условия

Активация на акаунт