Нека надникнем и във вашите бани

  • 21 791
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 794
Ани, завиждам ти, че разполагаш с толко просторна баня!
И СВЕТЛА!
Malenna, благодаря.
А може ли да публикувате и сайтове на фирми, които сте използвали?

# 31
# 32
  • Мнения: 794
Eveto, в момента банята ми е синя  Simple Smile
Стъкления плот около мисвката е много интересен! А функционален ли е?
Лесно ли го поддържаш? Защото обикновения фаянс не го търкам кой знае колко  Rolling Eyes

# 33
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Eveto, в момента банята ми е синя  Simple Smile
Стъкления плот около мисвката е много интересен! А функционален ли е?
Лесно ли го поддържаш? Защото обикновения фаянс не го търкам кой знае колко  Rolling Eyes

да, интересен е, синьо стъкло в тон с плочките, но като всяко друго стъкло се цапа бая, но в шкафа под мивката държa препаратите и най-отпред този за стъкла, та става бързо и лесно почистването, но следващия път вероятно ще се замисля преди да сложа стъклен плот

# 34
  • Мнения: 3 504
Момичета, и  аз чакам момента, в който да се похваля за моята баня. Така купихме апартамента в окаяно състояние и сега стягаме стая по стая. Дойде вече ред и на банята, за това ви чета и разглеждам с интерес и с удоволствие.

 Hugani metcalf   и Malenna, много са ви сладки подписите тук.  Wink Големи сладурчета са и децата ви и котенцата на ani metcalf  Laughing

# 35
  • Мнения: 577
Момичета, и  аз чакам момента, в който да се похваля за моята баня. Така купихме апартамента в окаяно състояние и сега стягаме стая по стая. Дойде вече ред и на банята, за това ви чета и разглеждам с интерес и с удоволствие.

 Hugani metcalf   и Malenna, много са ви сладки подписите тук.  Wink Големи сладурчета са и децата ви и котенцата на ani metcalf  Laughing
благодаря  EmbarassedHug  bouquet

# 36
  • Мнения: 3 504
За мен бе удоволствие. И аз благодаря

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
благодаря  bouquet
за пространството  си права Peace
банята заема и 1/4 от спалнята.беше многооо малка,но избихме стената и сложихме едни импровизирани стьклени врати кьм спалнята,но се получи много добре Hug
и сутрин като се сьбудя мога да киризя мьжо под душа Embarassed Wink
Колко квадрата приблизително е тази баня? Много ми харесва идеята!

# 38
  • Мнения: 577
благодаря  bouquet
за пространството  си права Peace
банята заема и 1/4 от спалнята.беше многооо малка,но избихме стената и сложихме едни импровизирани стьклени врати кьм спалнята,но се получи много добре Hug
и сутрин като се сьбудя мога да киризя мьжо под душа Embarassed Wink
Колко квадрата приблизително е тази баня? Много ми харесва идеята!
Thinkingтова е труден вьпрос Rolling Eyes.по мой предценки е около 2.5м x 2м,но не сьм сигурна и ще те изльжа

# 39
  • Мнения: 461
Eveto, в момента банята ми е синя  Simple Smile
Стъкления плот около мисвката е много интересен! А функционален ли е?
Лесно ли го поддържаш? Защото обикновения фаянс не го търкам кой знае колко  Rolling Eyes

да, интересен е, синьо стъкло в тон с плочките, но като всяко друго стъкло се цапа бая, но в шкафа под мивката държa препаратите и най-отпред този за стъкла, та става бързо и лесно почистването, но следващия път вероятно ще се замисля преди да сложа стъклен плот

Въобще не се замислих - за един месец два пъти ми ремонтираха банята - иначе рискуваш да станеш изнервена слугиня на всяка капка върху стъклото.
Иначе стъклените плотове са много красиви и здрави, но ако почиства някой друг Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт