Нещо ефикасно срешу мирзма на крака!

  • 90 098
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 157
одорекс спрей-има и за крака и за ръце,по-евтин е от д-р Шол,Титанияи д.р. и е много хубав

# 31
  • Мнения: 1 418
Спреят за крака на Орифлейм! Но ако причината за лошата миризма е гъбична инфекция например, то ще има нужда от лечение, спрейове и пудри няма да решат проблема!
Мъжът ми го ползва и е много
доволен.Нито краката,нито
обувките миришат.

# 32
  • Мнения: 2 159
Спреят за крака на Орифлейм! Но ако причината за лошата миризма е гъбична инфекция например, то ще има нужда от лечение, спрейове и пудри няма да решат проблема!
Мъжът ми го ползва и е много
доволен.Нито краката,нито
обувките миришат.
а от къде мога да се снабдя с такъв спрей, след като толкова го хвалите да пробвам как ще действа на мъжо

# 33
  • Мнения: 1 037
"Одорекс"-най-доброто Peace Ето и линк Party
http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2&id=4

# 34
  • Мнения: 1 418
Спреят за крака на Орифлейм! Но ако причината за лошата миризма е гъбична инфекция например, то ще има нужда от лечение, спрейове и пудри няма да решат проблема!
Мъжът ми го ползва и е много
доволен.Нито краката,нито
обувките миришат.
а от къде мога да се снабдя с такъв спрей, след като толкова го хвалите да пробвам как ще действа на мъжо
От дистрибутор на "Орифлейм"

# 35
  • Мнения: 1 540
Спреят за крака на Орифлейм! Но ако причината за лошата миризма е гъбична инфекция например, то ще има нужда от лечение, спрейове и пудри няма да решат проблема!

И на мен ми помага този спрей, но моя приятелка си взе Одорекс за крака, понеже проблема й беше по-сериозен.

Общи условия

Активация на акаунт