В ПЛЕВЕН зима явно няма да има

  • 19 387
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 814
Валенцето, Lusmar и 6nolka, благодаря  за милите пожелания за първия рожден ден на Емичка!

Да са ни живи, здрави и да ни радват всички наши прекрасни дечица  newsm51!

Няма по-пълно щастие за нас от веселите им и усмихнати муцунки!

# 256
Здравейте мами. Винаги съм се чудила, дали излизате заедно?!
Пишем си тук, отговаряме си на въпросите, но не извеждате ли децата си по разходки?
Аз съм от Плевен и много ще ми бъде приятно да се запозная лично с някоя форумка Simple Smile 

# 257
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
С някои мами сме се виждали, с други не. Мен трудно можете да ме видите по улиците, защото ходя на работа, но другите мами понякога се организират и излизат заедно. Предполагам, че като се стопли времето срещите ще зачестят.

# 258
  • Плевен
  • Мнения: 239
mim4o_81, на 6 март е момента да се запознаеш с някои мами.
ако има среща и аз ще дойда. Peace

# 259
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Здравейте. На мен също ми се иска да дойда и да се запозная с повечето от вас, но на 3 март ще пътуваме за Бургас и ще пропусна и този път.

# 260
  • Мнения: 801
СЕга се включвам и аз отново в Плевен.......ходих до Видин да си взема Радоската и като гледам доста съм изпуснала.....Рождения ден на Ема - много е лъчезарна, , пу-пу, пу, да е жива и здрава и лятото да ги водим с Радоска да плуват на Дунав.......и да си идва по-често на Плевен при баба, че да й се радва..........

срещичка - ЗА съм, когато кажете, където кажете.........
Лусмар, браво на вас, ще ви гледаме...........
Радост изживява някакъв вид носталгия- постоянно плаче и вика "баба', не знам как да се справя с това, затова съм постоянно до нея и я гушкам, забавлявам, но тя тъгува по баба си.........и ми е мъчно заради нея....айде спирам да пиша, че иска вниманието ми.....

# 261
  • Мнения: 262
Аз съм за  beer и за "Параклиса".
Хайде да се преброим и към края на седмицата да си запазим места.


Добре дошла на новата мама!   bouquet
За срещите. Пролетта, лятото и ранна есен имаме срещи. По два пъти в седмицата. Единият е сутрин, единия следобед. Сега зимата е по-трудно. Но все пак се виждаме. Има албум на плевенските мами на първа страница на темата. Ако видим някоя мама, която не понаваме лично, а само от снимки, ами спираме я, запознаваме се и така...

# 262
  • Мнения: 1 955
И аз да се разпиша  Laughing
Лусмар, ще ви гледам непременно, но да ни подсетиш сутринта  Peace

От толкова разговори за екскурзиики миналата седмица и от това, че Фурор повлече крак и ние се разнообразихме.Отидохме в Банско.Не бях ходила  там от 2000г. Много е променено.Строежи, кранове, хотели - кой от кой по-голям...и нарооооод, блъсканица.Все едно си лятото в Приморско.
Ето тук малко снимки http://photo-zona.net/index.php?APP_ACTION=DISPLAY_IMAGE&ALB … 22&IMAGE_ID=9

# 263
  • Мнения: 814
Фурор, добре си се завърнала в Плевен!     bouquet
Благодаря ти за поздравлението за първия рожден ден на Емичка!
Много ме развълнуваха всички  получени до този момент пожелания за светлия празник
на малката ми чаровница!
А не е ли истина, че най-хубавите, най-чаровните бебчета са в Плевен!
Не мога да им се нарадвам, когато ги разхождате в хубаво време из града!
Ще се радвам вашите бебчета и рожбици да се запознаят с Ема в близките топли пролетни дни!
А плуването в древните води на Дунава няма да им се размине с Радоска, обещавам!

# 264
  • Мнения: 77
 Мириел, какво ще кажеш да си спретнем двете срещичка в Бургас тогава  Laughing

# 265
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 015
Шнолка ще ми бъде много приятно. Дано да се случат хубави дни защото детския кът в х-л "България" не ми допада много. Може да си разменим координати. Пиши на лични.

# 266
  • Мнения: 262
Дикси, направо ви завиждам. Що не донесе 2 шепи сняг, че и ние да се порадваме малко.
Ние, откакто се е родила Димана, никъде не сме ходили. Срам и позор. Тя, за това като не ме види 2 часа,  почва да мрънка. Ама напролет хукваме. Я да не се каня много, много.

# 267
  • Мнения: 5 026
Ей, Дикси,що тръгна без нас  Wink А пък ние вчера ходихме до центъра на Плевен, ей така, на разходка и за разнообразие За среща на 6 и за "Параклиса". Чета , че повечето са съгласни за тогава и за там и в края на седмицата ще трябва май да запазваме места, че като се юрне народа да празнува...

А-аа,забравих да кажа, че аз моя мъж ще си го водя с мен, че и без това не сме излизали скоро вечер.

 Пак забравих-тая тема вече привършва, та са нужни идейки за ново Бабо-мартенско и 8-момартенско заглавийце...  Crazy

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 10:24 от Atrakcia

# 268
  • Мнения: 801
ееее, Дикси, браво, че сте си починали и вие - малко свят да видите.......ама тва Банско много пренаселено станало като гледам от снимките..........родителите на Драго ходят всяка година на Добринище поради тази причина.........но май и там е започнало да се олюдява и трябва да се търси по-спокойно местенце в този район, а и с всичките тези строежи, заради които се унищожава прекрасната ни природа....толкова дървета се съсипват, нямам думи.........ужасни сме ние хората, но природата ще ни го върне тъпкано затова, че не я почитаме...

# 269
  • Плевен
  • Мнения: 974
Здравейте в този снеговалежен ден!
Благодаря за поздравите, ще ви напомня на 15.03. за предаването.
Дикси благородно ви завиждам за разходката! Това, което не ми харесва там е, че хотелчетата са така на гъсто построени, че ако ми свърши сапуна мога да си поискам от съседния хотел през терасата!
Съгласна съм с Фурор, големи поражения върху природата...... е тя си го връща вече...
Значи на 6 март в р-т "Параклиса" ще се събираме, така ли остава? И от колко часа?

Общи условия

Активация на акаунт