Регистрирахте ли се в Атол?

  • 2 543
  • 53
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Аз едвам от вчера.  Crazy

Веднага намерих няколко колежки от университета, но още не съм им писала.

Като им разгледах снимките, студенството ми ми се стори едно далечно минало, което сякаш и не е съществувало...  Confused

Последна редакция: нд, 04 фев 2007, 18:11 от Киса

# 1
  • Мнения: 13 512
от самото му начало съм регистрирана- може би 2 години вече newsm78
Много ми е удобно, защото ние, от френската се познаваме 3-4 випуска напред и 3-4 назад...и е много приятно да  видиш кой какво е направил, къде  работи, да установиш контакт с тези,  с които не се виждаме на всеки 19 март.

# 2
  • Мнения: 3 423
Да, отдавна съм там, някои съученици
доста са се променили, намерих даже
двама, с които сме учили до седми клас
и после се бяхме загубили...

# 3
  • Мнения: 5 140
Да близо от година.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Отдавна съм регистрирана. Намерихме се с бивши съученици / пак от френската Simple Smile/ и познати, най-вече пръснати по чужбината, с които бях загубила всякаква връзка.

# 5
  • Мнения: 4 473
И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

# 6
  • Мнения: 183
да от две или три години newsm78

# 7
  • Мнения: 2 550
Отдавна, поне 2 години.
Намерих доста хора, повечето вече са ми на кю  Laughing

# 8
  • Мнения: 5 140
И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

Стрелче, кака каква промоция?

# 9
  • Мнения: 1 120
Да регистрирана съм доста отдавна Grinning

# 10
  • Мнения: 1 273
И аз съм се регистрирала преди близо 2 години.  Така намерих един мой състудент от Германия с който бях ме загубили връзка. А колкото до промоциите и аз много им се кефя Laughing.

И аз от доста време имам регистрация. Открила съм няколко съученички, вчера открих още няколко. Чакам промоциите за да им пиша Mr. Green Не съм за левче - две, ама няма да си платя Crossing Arms Вчера в описанието си метнах и номера на кюто, без да упоменавам какво значат деветте цифрички, разделени с тиренца по три

Стрелче, кака каква промоция?

На определени празници пускат промоции да си пишеш с всички без да плащаш (24 май,  рожден ден на сайта и др.)

# 11
  • Мнения: 5 622
И аз съм регистрирана, може би преди две години вече..Но от както имам снимка, само разни флиртаджийски предложения получавам  Crazy На тях отговарям, че са се объркали и съседният сайт- елмаз.ком е само на една ръка разстояние..и ако си търсят нещо по-така, да се пробват там  Laughing  Joy

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78

# 13
  • Мнения: 4 371
Да. Даже се намерих с една съученичка, която замина за Испания и си загубихме координатите. Сега ако намеря и другата от групата ни, ще е супер.

# 14
  • Мнения: 52
Имам регистрация от две години май newsm78
Намерих няколко съученици Mr. Green

# 15
  • Мнения: 656
Регистрирана съм от 1 година. Намерих и най добрата си приятелка с която сме учили до 8-ми клас и после бяхме загубили координатите си

# 16
  • София
  • Мнения: 626
Да,преди няколко месеца.
Има обаче нещо объркано в този сайт.
Търся по гимназия,година,специалност ,
но понякога ми вади съвсем други хора!!!

# 17
  • Мнения: 1 418
И аз съм регистрирана отдавна,ама нещо набори не намирам.Сигурно не са живи вече... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 192
да, и аз отдавна Simple Smile

# 19
# 20
  • Мнения: 5 026
Още преди година.

# 21
  • Мнения: 1 416
Да, регистрирана съм от повече от година. Намерих се с хора, на които бях загубила дирите...

# 22
  • Мнения: 4 068
И аз съм регистрирана, може би преди две години вече..Но от както имам снимка, само разни флиртаджийски предложения получавам  Crazy На тях отговарям, че са се объркали и съседният сайт- елмаз.ком е само на една ръка разстояние..и ако си търсят нещо по-така, да се пробват там  Laughing  Joy

Бубе , и аз скоро такова писание получих. Еми бъркат се хората явно. Grinning При все че в профила ми пише семейна с едно дете.

Иначе в Атол имам регистрация отдавна. Намерих многто съученици и от основното и от средното. Много се кефя, че се открихме, защото си бяхме поизгубили следите осбобено с тези от основното.

# 23
  • Мнения: 285
Да,от около година съм регистрирана. Намерих доста съученици от гимназията,повечето от тях в чужбина! А и от университета открих приятели!  Laughing

# 24
  • Мнения: 11 607
Не съм се регистрирала... Ама не искат ли прекалено много лични данни.....

# 25
  • Мнения: 5 622
И аз съм регистрирана, може би преди две години вече..Но от както имам снимка, само разни флиртаджийски предложения получавам  Crazy На тях отговарям, че са се объркали и съседният сайт- елмаз.ком е само на една ръка разстояние..и ако си търсят нещо по-така, да се пробват там  Laughing  Joy

Бубе , и аз скоро такова писание получих. Еми бъркат се хората явно. Grinning При все че в профила ми пише семейна с едно дете.



О, да..и в моят профил пише, че съм омъжена и имам син, за който се грижа..това още като се регистрирах..Даже пише,ч е е на година и 4 месеца или нещо такова. Толкова голям беше тогава  Wink

И като ги питам дали са видяли тези малки подробности(омъжена, с дете), ми казват, че така било още по-хубаво, щото това означавало, че някой ме бил вече оценил  hahaha А друг ми беше казвал, че съжалявал, че не ме бил срещнал първи  hahaha  hahaha  hahaha

# 26
  • Мнения: 1 546
Аха, преди повече от година и доста съученици открих.

# 27
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Преди около 2 години, но никой не ми е писал с цел запознанство  Mr. Green, сигур щото съм си сложила снимка от около половин час след като родих  Mr. Green
Но контактувам с доста познати оттам  и ги следя какви ги бъркат.

Съученици споделиха, че на предходния випуск са им организирали среща за 10 години от завършването и чакам с нетърпение тая година да ни организират и нас.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 5 370
Не съм се регистрирала... Ама не искат ли прекалено много лични данни.....
НЕ си длъжна да даваш всичко или да качваш снимка. Peace
Не само ,че съм регистрирана, ами открих бивше гадже ооооооооще от периода на езиковата.  Mr. Green
Естествено, му се обадих...и толкова. Stop

# 29
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Да, отдавна съм там, някои съученици
доста са се променили, намерих даже
двама, с които сме учили до седми клас
и после се бяхме загубили...

# 30
  • Мнения: 4 068

На мен човека ми каза, че предпочита връзки със семейни жени, защото били страстни и дискретни. Не знам, той сигурно от опит така говори, но не е нацелил човека.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Открих едно гадже от студентските години, живее в Шумен. Пишем си редовно по скайпа вече, дори се видяхме през лятото, като дойде в Пловдив, жена му е от тук  Laughing

# 32
  • Мнения: 11 548
Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78
Изпращаш СМС на посочен номер,но не помня колко струваше-май 2 лв беше. newsm78 Аз съм регистрирана доста отдавна,и така открих една съученичка от друг град на която бях изгубила дирите.

# 33
  • Мнения: 7 430
Да, от преди година и половина мисля Wink

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78
Изпращаш СМС на посочен номер,но не помня колко струваше-май 2 лв беше. newsm78 Аз съм регистрирана доста отдавна,и така открих една съученичка от друг град на която бях изгубила дирите.

Това с смс-а не е задължително, винаги дават по празниците по месец промоция и може да се пише безплатно.

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 1 640
 EmbarassedЕ,моля ви,кажете как се влиза в този сайт и как се процедира,ако се регистрираш! Аз съм назад с материала,досега не съм участвала в подобни сайтове.Ама вие сте виновни,сега защо ви трябваше да ми възбуждате любопитството!
 Е, ако някой има време,да ми отговори.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
EmbarassedЕ,моля ви,кажете как се влиза в този сайт и как се процедира,ако се регистрираш! Аз съм назад с материала,досега не съм участвала в подобни сайтове.Ама вие сте виновни,сега защо ви трябваше да ми възбуждате любопитството!
 Е, ако някой има време,да ми отговори.

http://atol.bg/  - просто влизаш и се регистрираш.

# 39
  • Майничка
  • Мнения: 12 584
Да, от около 2 години, но още не съм плащала Mr. Green, докато се наканя и те пуснат промоция. Открих някои поизгубени съученици от основното и средното училище, състуденти обаче почти не открих.

# 40
  • Мнения: 2 700
Отдавна. Даже през Атола мина част от организацията на годишнината от завършването ни на гимназия (френската, но софийската Wink)

# 41
  • Мнения: 117
И аз съм поне от 2 години там - открих половината си съученици от гимназията и дори си контактуваме с част от тези, които са в чужбина. Много хубаво ми стана като си виждах старите приятелчета, защото нямам почти никакъв контакт с хората от тозипериод от живота ми. Идеята за сайта е похвална  Peace (независимо чия е ).

# 42
  • София
  • Мнения: 15 232
Вчера се регистрирах.
Открих съученици, но те пък не са влизали през последните година-две.

# 43
  • Мнения: 1 425
Да още от началото и намерих доста съученици и колеги от университета.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 421
 Отдавна съм се регистрирала. Открих почти всичките си състуденти и получих новите координати.
 Аз също не влизам редовно, но уведомленията за нови регистрации от моят випуск ми отиват на имейла и хвърлям по едно око.
 

# 45
  • Den Haag
  • Мнения: 1 845
Не съм се регистрирала  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 405
Отдавна, намерих си познати хора и не влизам често вече.

# 47
Регистрирах се преди 2 години. Преди година и седем месеца открих там първата си любов,която не бях чувала и виждала N-брой години.Повярвайте ми,много са.И всичко се повтори,умножено по 100.Сега и двамата сме се забъркали в авантюра,която май се нарича Голямата любов.Любовта на живота. АТОЛ е виновен!

# 48
  • Мнения: 260
Да, но системата zа плащане много ми напомни zа ценораzписа zа селки туриzъм  Joy
Цените zа плащане с ePay.bg и PayPal са еднакви , само че едните са в левове, а другите в евро  Money

# 49
  • София
  • Мнения: 2 079
Регистрирана съм още от първите там. Peace
Открих много хора, които не бях чувала от години.  bouquet

# 50
  • Мнения: 858
защо винаги се оказва че не пиша коректно потребителското си име?

# 51
  • столицата
  • Мнения: 3 802
и аз отдавна го ползвам. Много съм доволна. Недостатък е обаче, че можеш да търсиш само по университет и випуск, но не и по специалност, а ние от Софийския сме хиляда и една специалности.

# 52
  • Мнения: 110
да регистрирана съм повечеот година и намерих доста от съучениците си и състудентите си

# 53
  • Мнения: 110
само дето е платено

Общи условия

Активация на акаунт