Регистрирахте ли се в Атол?

  • 2 544
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 068

На мен човека ми каза, че предпочита връзки със семейни жени, защото били страстни и дискретни. Не знам, той сигурно от опит така говори, но не е нацелил човека.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
Открих едно гадже от студентските години, живее в Шумен. Пишем си редовно по скайпа вече, дори се видяхме през лятото, като дойде в Пловдив, жена му е от тук  Laughing

# 32
  • Мнения: 11 550
Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78
Изпращаш СМС на посочен номер,но не помня колко струваше-май 2 лв беше. newsm78 Аз съм регистрирана доста отдавна,и така открих една съученичка от друг град на която бях изгубила дирите.

# 33
  • Мнения: 7 430
Да, от преди година и половина мисля Wink

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
Ъ... аз даже и не съм разбрала, че се плаща...

Ако искам да напиша на някой ЛС, ккаво следва?  newsm78
Изпращаш СМС на посочен номер,но не помня колко струваше-май 2 лв беше. newsm78 Аз съм регистрирана доста отдавна,и така открих една съученичка от друг град на която бях изгубила дирите.

Това с смс-а не е задължително, винаги дават по празниците по месец промоция и може да се пише безплатно.

# 35
# 36
# 37
  • Мнения: 1 640
 EmbarassedЕ,моля ви,кажете как се влиза в този сайт и как се процедира,ако се регистрираш! Аз съм назад с материала,досега не съм участвала в подобни сайтове.Ама вие сте виновни,сега защо ви трябваше да ми възбуждате любопитството!
 Е, ако някой има време,да ми отговори.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 14 071
EmbarassedЕ,моля ви,кажете как се влиза в този сайт и как се процедира,ако се регистрираш! Аз съм назад с материала,досега не съм участвала в подобни сайтове.Ама вие сте виновни,сега защо ви трябваше да ми възбуждате любопитството!
 Е, ако някой има време,да ми отговори.

http://atol.bg/  - просто влизаш и се регистрираш.

# 39
  • Майничка
  • Мнения: 12 586
Да, от около 2 години, но още не съм плащала Mr. Green, докато се наканя и те пуснат промоция. Открих някои поизгубени съученици от основното и средното училище, състуденти обаче почти не открих.

# 40
  • Мнения: 2 700
Отдавна. Даже през Атола мина част от организацията на годишнината от завършването ни на гимназия (френската, но софийската Wink)

# 41
  • Мнения: 117
И аз съм поне от 2 години там - открих половината си съученици от гимназията и дори си контактуваме с част от тези, които са в чужбина. Много хубаво ми стана като си виждах старите приятелчета, защото нямам почти никакъв контакт с хората от тозипериод от живота ми. Идеята за сайта е похвална  Peace (независимо чия е ).

# 42
  • София
  • Мнения: 15 232
Вчера се регистрирах.
Открих съученици, но те пък не са влизали през последните година-две.

# 43
  • Мнения: 1 425
Да още от началото и намерих доста съученици и колеги от университета.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 421
 Отдавна съм се регистрирала. Открих почти всичките си състуденти и получих новите координати.
 Аз също не влизам редовно, но уведомленията за нови регистрации от моят випуск ми отиват на имейла и хвърлям по едно око.
 

Общи условия

Активация на акаунт