Пазаруване от about you - тема 26 (февруари)

  • 70 001
  • 1 082
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 187
Aз взех последния XS oт тази, но идва утре.

Скрит текст:
И моята е същата XS.

# 1 036
  • Мнения: 491
HKl, има я пусната вече в OLX-a от някого, ако искаш да я видиш как седи на човек. Макар при всеки да е различно пак, де.

# 1 037
  • Мнения: 1 187
HKl, има я пусната вече в OLX-a от някого, ако искаш да я видиш как седи на човек. Макар при всеки да е различно пак, де.
Ех, че са бързи, веднага да направят пари 😀 Мен предимно ме вълнува дали козината на качулката може да се маха, че нещо не ме кефи, проскубана ми се вижда. Но утре ще я видя.

# 1 038
  • Мнения: 69 252
На късата парка пухчето се маха, да.
Но самата качулка е с козинка отвътре, освен махащото се пухче.
За дългата не знам обаче.

# 1 039
  • Мнения: 491
Трябва да може, тъй като самата качулка може да се разтвори на две. Tова е от същата, "пясък"

Скрит текст:


HKl, даже има снимка с прозрачната опаковка от АЮ. Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 фев 2024, 22:52 от AeroJ

# 1 040
  • Мнения: 9 864
Само при мен ли излизат чудесни намаления, но като кликна, само моят номер на редовна цена ...
Дойде едно чудесно яке Томи, но нещо май идва малко  миньонско. Simple Smile Т.е. струва ми се, че коланът стои високо, като че да е за по-нисък човек. Нямаше коментар за височината на модела, a си ѝ стои съвсем нормално.

# 1 041
  • Мнения: 1 852
Тези с код стават на добра цена
Виж този продукт в ABOUT YOU:

https://m.aboutyou.bg/p/puma/snikarsi-carina-14068649?utm_medium … _campaign=product

Смъкни приложението сега:

https://app.adjust.com/hdfs9w4?deep_link=appaboutyou://p/puma/sn … i-carina-14068649

# 1 042
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Идвам с отзиви. Пак лоши.

Пуловер. Намирам го за умален. Стои плътно прилепнал, като втора кожа. Това никак не ми допада. На снимката не стои така. Отделно, материята е много тънка, очаквах да е малко по-плътна. Връщам заради това, че е твърде прилепнал, направо впит. А е моят размер.
https://m.aboutyou.bg/p/oasis/pulover-9597479

Блуза. На живо е стократно по-лъскава, но въпреки това не изглежда циганска. Неясно защо има подплата, която е нефункционална: под формата на потник с дълги, тънки презрамки е, които са зашити за ръба, който минава по цялата дължина горе на рамото. Това при конкретната блуза, която получих, е довело до дефект на ръба, защото презрамката отдолу е зашита неправилно и ръбът отвън изглежда изкривен. Това разваля цялата визия в тази част на дрехата. Изкривяването е очевидно и грозно. Другото, което не ми допада е, че трите копчета отзад на врата са облечени в същия плат, от който е ушита блузата. Той е твърд, но рехав и само от няколко разкопчавания и закопчавания на копчетата ще се разръфа. В допълнение илиците не са на самия плат, а са от ластичета, което предполага допълнително триене на копчетата при закопчаване и откопчаване, съответно съвсем бързо платът по тях ще отиде на кино.
https://m.aboutyou.bg/p/warehouse/bluza-10577244

Рокля. Отдавна я дебна да я намалят, стои ми от 1 година в "любими". Разочарована съм. Първо, в горната част явно е умалена, защото не мога да закопчая ципа на гърба. А аз нямам широк гръб, нямам паласки и пр. С други модели на марката нямам такъв проблем. Второ, платът е груб, цветята са като изрязани от дамаска и лепнати върху по-фин плат. Трето, има едно безумно парче плат точно под колана, на снимките много добре се вижда, под формата на дъга. Заради него точно там се получава издуване като при бременност и не стои никак добре.

https://m.aboutyou.bg/p/coast/lyatna-roklya-8747462

Чакам още 1 поръчка и мисля да си дам почивка. Нещо много взех да връщам напоследък, а не е като да не гледам какво поръчвам. Явно е знак свише да спра да харча 😁

# 1 043
# 1 044
  • Мнения: 846
И аз забелязвам, че връщам много напоследък. Качеството ли е лошо, размерите ли не са правилни, не знам, но не ми харесват дрехите, които идват.

# 1 045
  • Мнения: 266
Все по- малко сме склонни на компромиси, поне за мен това е фактор за повече връщания. Офертите не са това, което бяха, така че нормално е човек да осмисля повече покупките си.
Чакам днес елек, дънки и маратонки за младежа.
Дънки на Д.Пъркинс, модел и номер- еднакви, поръчах първо по- скъпите, после ги видях по-евтини и поръчах същия номер. Е, първите са ми тесни, викам си, втората пратка да не я взимам...Обаче те се оказаха съвсем различни- идеални са ми, дори не са впити, което ми е супер странно.

# 1 046
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Тази рокля Томи ще връщам аз, но ме е яд. https://www.aboutyou.bg/p/tommy-jeans/roklya-8684471
Хубава е, с мъхеста подплата и джобове, както обичам, обаче ми е голяма. Той модела си е свободен, но нямаше 34 и поръчах 36 - направо като чувал ми е. Ще следя за малък номер, ако пак я намалят.

# 1 047
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Ами на мен и без пари да ми дават дрехите, пак не мога да правя компромис с качеството. Като не ми допада нещо, няма как да го нося. По-важно ми е как ми стои една дреха, а не дали тя сама по себе си е хубава и това също ми е повод да връщам.
Аз си обичам дрехите и не купувам еднодневки, които да облека два пъти и после да хвърля, затова купувам обмислено. Поради тази причина се ядосвам, когато трябва да върна нещо:  защото съм го гледала и мислила преди да го поръчам.

# 1 048
  • Мнения: 994
Все по- малко сме склонни на компромиси, поне за мен това е фактор за повече връщания. Офертите не са това, което бяха, така че нормално е човек да осмисля повече покупките си.
Чакам днес елек, дънки и маратонки за младежа.
Дънки на Д.Пъркинс, модел и номер- еднакви, поръчах първо по- скъпите, после ги видях по-евтини и поръчах същия номер. Е, първите са ми тесни, викам си, втората пратка да не я взимам...Обаче те се оказаха съвсем различни- идеални са ми, дори не са впити, което ми е супер странно.
Това е много често. Всякакви марки и дрехи. Често поръчвам два броя 1 номер- за мен и голямата дъщеря, уж модела 1, различен цвят или еднакъв. Ами с по 2 пръста разлика. Мин месец, по 2 чифта еднакви 38 номер дънки..едните са като 42ри. Отделно..уж 1 цвят, 1ните 4 нюанса по светли, другия чифт- тъмно индигово. Върнах огромните, поръчах 3та бройка, в нея не можахме да влезем, като 34 беше, буквално няма обуване, цвета беше тъмния. По етикет са си  правилния номер и модел всички. Pieces и Esprit. Айде пак връщай.

# 1 049
  • Мнения: 374
За цвета на дънките масово е така и тези накъсани ако има на места. Някой производители пишат,че шарките,цвета и накъсаните места може да са различни на всеки чифт. Пишат също,че при пране цвета ще се промени и т.н. За размера вече там е мерене и мерене. Кога умалени,кога уголемени.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт