как бихте приели факта, ако ви се роди грозновато дете?

  • 14 818
  • 188
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 678
#Crazy Баси темата. Вие луди ли сте бе хора?
направо съм шокирана от заглавието на темата !! само в този ред на мисли , който прочетох съдя че няма да бъдеш добър родител за детето си....така че по- добре не го създавай ! радвай се на чуждите " красиви " деца !!

# 136
  • Мнения: 58
Тази тема я подминавам вече за кой път и аз не знам и не издържах. Ще пиша.
А бе жена , от къде тези глупави мисли????Че коя майка мисли че детето й е грозно? Ти знаеш ли приказката за жената с гърбавичкото дете, дето казвала"Ама как му отива гърбичката" има още много приказки които няма да цитирам, но не мислиш ли че е абсурдно това дето го говориш.
Извинявам се че съм толкова директна.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 1 242


Как грозновато дете? Те просто чертите им са такива, че предизвикват умиление и обич! Всички дечица са красиви!  Hug
А твоето ще ти се вижда просто разкошно, повярвай ми.
И въобще не мисли такива простотии, а действай.  Simple Smile

# 138
  • Мнения: 2 040
Един съвет от мен: щом толкова те е страх - не раждай,  радвай се на красивото му дете от първата му жена и ако това те прави безумно щастлива - така да е ..
Някои хора се молят ден и нощ за детенце, минават през ада да си родят ... а ти щом нямаш деца до тоя момент, се надявай и мечтай да имаш възможността и щастието да си родиш, да бъде живо и здраво и чак тогава се притеснявай за глупости ..
Отминавах темата, защото мислех че е майтап, а то какво било ..

# 139
  • Мнения: 3 268
Лелеее,тук станало бойно поле! #Crazy

# 140
  • Мнения: 750
Ще прозвуча точно като проф. Вучков, но действително - чета, гледам и не вярвам на Учите си!!!  Shocked Седем страници спорове за какво???????????? За криви и прави носове, руси косички и сини очички!?!?!!!!!

Няма да влизам в дебати. Само едно искам да ви кажа.

Докато определяме физическата красота като толкова изключително важен елемент от ценностната система и критериите за това до колко е "качествен" един човек, ще берем големи ядове и с децата си и с хората около себе си. 


Тъжно и срамно. МНОГО СРАМНО!

# 141
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Темата в много странна посока се развива.

Ако ми се роди грозничко дете, ще си кажа....прилича на майка си  Laughing

# 142
  • Мнения: 3 537
Нали ще си е мое,как ще е грозновато? Laughing

# 143
  • Мнения: 17 546
Докато определяме физическата красота като толкова изключително важен елемент от ценностната система и критерий за това, до колко е "качествен" един човек, ще берем големи ядове и с децата си и с хората около себе си. 
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 144
  • София
  • Мнения: 6 011
Грозно дете?????
Къде го видяхте, аз още не съм виждал!!!!
newsm10

# 145
  • София
  • Мнения: 1 105
Трябва да питам майка ми. Като бебе съм била доста грозничка, а и по-после.  Sunglasses
По темата: Не го мисли, важното е да е живо и здраво!

# 146
  • Мнения: 1 475
хайде и аз да се включа отново, на моя приятел майка му ми каза, че като се родил бил много грозен и я било срам да го покаже за първи път на родителите си и на познатите си,казвала си и двамата с баща му не сме големи красавци, ама чак пък толкова грозно бебе да ми се роди,не била очаквала, но като дошъл баща и и казал,и какво като е грозно нали си е наше!Пък с годините грозното бебе доста се разхубавило и тя вече се гордеела с него!Така, че всеки човек си е различен сам по себе си и всеки се притеснява за различни неща и не мисля, че някой има право да съди другия, че е малоумен или тем подобни изказвания, само защото не споделят неговите възгледи,в случая конкретната тема!

# 147
  • Мнения: 2 723
Съвсем селенасочено подминавам темата от доста време... но се изкуших да погледна какво толкова се обсъжда в 8 страници
Какви са тия глупости Shocked
За мен моето дете е прекрасно, не ми дреме дали някой друг го намира за грозен, Аз съм тази, която трябва да му създаде самочувствие... ако аз му казвам, че е грозен, какво лище му казват чуждите хора.... божеееее
Страхуваш се, че детето ти ще е грозно и баща му няма да го харесва... НЯМАМ ДУМИ ooooh!

# 148
  • Мнения: 200
абе, наистина  какво ви става? какво значение има дали е хубаво или не чак толкова, то си е твоето дете и ти трябва да го обичаш каквото и да е. newsm78

# 149
  • София
  • Мнения: 15
Здравей те,добра тема,но бих те ли ми обяснили какво е Грозновато дете?

Общи условия

Активация на акаунт