как бихте приели факта, ако ви се роди грозновато дете?

  • 14 875
  • 188
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 801
ама хайде стига вече - "Имало грозни хора", красотата е субективен критерий, на един ако не му харесва , на друг ще му харесва. Всеки си има собствено критерии за хубаво и красиво, както и грозно......

# 61
  • Мнения: 289
Признавам си и аз, че съм се замисляла по този въпрос.. бях на около 20 години тогава newsm78
Приятелят ми - настоящ съпруг - е доста едър. И понеже бях чувала, че момичетата приличали на бащите си, смятах, че ако имаме момиче, може да наследи неговата структура и да е грубовато  Mr. Green така че, исках момче, което да прилича на мен  Whistling
Резултатът - имаме момче, което прилича поразително на баща си.
Като се сещам за това сега... единственото ми извинение е, че бях на 20  Embarassed
Забременях след около година, през която и през ум не ми е минало какво дете да "поръчам". Молех се на Бог да ме дари с дете - здраво, и толкова.. осъзнах колко глупави са понякога родителските планове и амбиции..

# 62
  • Мнения: 14 654
А грозни деца има. Както има и грозни възрастни хора. Повечето от тях обаче имат прекрасни характери.
аз не познавам грозно дете
е, познавам деца с прави черни коси и тъмни очи, но не ми се виждат грозни

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 145
Най-добрата ми приятелка беше бременна (направи спонтанен аборт) и основното и притеснение беше да не би детето да прилича на брата на мъжът и (който бил нисък, кривокрак и т.н.) Не мога да ви опиша яростта, която ме обземаше като я слушах (а иначе е интелигентен, невероятно раздаващ се човек). Слушайки непрекъснатите и глупави, направо граничещи с грях притеснения, ме накараха да се замисля за моята бременност. Толкова много искахме дете с мъжът ми, че никога дори не ми минало през умът как ще изглежда детето ми (нито дали ще е умно, музикално и т.н.) Направо съм шокирана, че някой може толкова да се "бърка" в Съдбата... #Crazy

# 64
  • Мнения: 17 414
Не те разбирам. МОли се да е здраво, какви са тия приказки: грозна майка- красиво дете?! Работата ми прилича на ревност, страх те е, че мъжът ти ще дели децата. Все пак знаела си, че има и друго дете, трябва да приемеш този факт!

# 65
  • София
  • Мнения: 8 306
 Shocked  #Crazy

# 66
  • Мнения: 836
Не,   Naughty не бих приела факта... Crossing Arms Връщам го! Joy
Ако няма данни за бъдещи мистър или мис не виждам какво друго би осмислило живота му! 
Е, това на шега. Wink
Всеки родител си мечтае за красиво дете, но при всички случаи приема фактите...обич е това, което те кара... Peace

# 67
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не,   Naughty не бих приела факта... Crossing Arms Връщам го! Joy

За всеки родител неговото дете е най- прекрасното.

Но и аз ще се присъединя към тези, които смятат, че ИМА и грозни деца.  Peace

# 68
  • Мнения: 2 327
Погледни във форума за деца с увреждания. Мисля че може да си промениш мнението.
А по повод красотата - субективна е. А и докато порасне детето никой не знае как ще изглежда наистина.

# 69
Много се посмях   Laughing
Всъщност - не се притеснявай, дори и да е "грозновато", ти няма да разбереш - в твоите очи ще е прекрасно.

Проблема е по-скоро в начина, по който се опитваш да се съревноваваш с "бившата" - повярвай ми, това не е нужно. Самия факт, че тя е бивша, а ти - настояща, вече означава, че си я повела (и то значително) в точките. Като победител, отнеси се достойно с победения - просто спри да се съревноваваш с нея. Ако продължиш да се вглеждаш в това (твойто дете да е по-красиво, твойте манджи да са по-вкусни, твоят секс да е по-разкрепостен...) - рискуваш никога да не се освободиш от нейния призрак и тя винаги да е между вас. Така че тегли чертата и изградете ВАШИЯ си живот, в който ти си главния герой.

# 70
  • Мнения: 1 475


Проблема е по-скоро в начина, по който се опитваш да се съревноваваш с "бившата" - повярвай ми, това не е нужно. Самия факт, че тя е бивша, а ти - настояща, вече означава, че си я повела (и то значително) в точките. Като победител, отнеси се достойно с победения - просто спри да се съревноваваш с нея. Ако продължиш да се вглеждаш в това (твойто дете да е по-красиво, твойте манджи да са по-вкусни, твоят секс да е по-разкрепостен...) - рискуваш никога да не се освободиш от нейния призрак и тя винаги да е между вас. Така че тегли чертата и изградете ВАШИЯ си живот, в който ти си главния герой.


Подкрепям с две ръце! Peace Hug

# 71
  • Мнения: 1 043
ами грозновато дете е само чуждото - наште винаги са си хубави  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 7 004
От толкова време искам дете (как звучи пък това, когато си на 22 Laughing), че ми е все едно грозно ли ще е , красиво ли ще е Rolling Eyes Ще си го гледам и обожавам.

# 73
  • Мнения: 9 865
От толкова време искам дете (как звучи пък това, когато си на 22 Laughing), че ми е все едно грозно ли ще е , красиво ли ще е Rolling Eyes Ще си го гледам и обожавам.
И аз съм на 22г. Simple Smile и мога да сглобя подобно изречение. Наистина искам да имам бебе Simple Smile!

Искам да благодаря за мнението на Случайно преминаващата!

А по темата: Не знам, надявам се в моите очи детето ми да не е грозновато... пък и всички знаем приказката за Грозното пате, което един ден... знаете какво станало.

# 74
  • София
  • Мнения: 9 892
Не съм сигурна какво предизвиква тази тема у мен-смях ли,сълзи ли...Факт е,че голямата ми дъщеря се роди красива,беше като "изписана"...и много болна.Хич не ми пукаше дали е красива,всичко бих дала да е най-грозното същество на света,само да е здрава.Сега е пна пет годинки и пак е красавица,но все още не може да говори,имаме и други проблеми.Бих заменила всяка нейна къдричка,прекрасната и усмивка,овалното и лице,нежните и пръсти...за по една нова думичка на ден.Пък нека да е грозна.
Честно,много ми е странно какви неща раждат главите на някои хора,не се и опитвам да разбера,няма да мога.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт