Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 237 076
  • 1 261
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 366
Какво се случи с Валерия?! Уплаши се , че може да спечели ли?
Не, според мен беше сигурна ,че си тръгва и го направи като защитна реакция, а може и да и е било подсказано, за да оправдаят по някакъв начин тръгването й.
И да не го беше направила, не мисля, че щеше да си тръгне Йоана.

# 1 006
  • София
  • Мнения: 206


Попаднах на това в Инстаграм, страницата на Ергена!

# 1 007
  • Мнения: 838


Попаднах на това в Инстаграм, страницата на Ергена!
Мисля, че вече е изтрито.

# 1 008
  • София
  • Мнения: 1 774
Е, всеки може да си пише каквото си поиска, колко е достоверно е друг въпрос ...

# 1 009
  • София
  • Мнения: 206
Още е там!

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 18:12 от Kami B.

# 1 010
  • София
  • Мнения: 1 774
А трябва ли да цитирате целия чаршаф?

# 1 011
  • Мнения: 95


Попаднах на това в Инстаграм, страницата на Ергена!
А коя е тази кояно е коментирала? Някоя от кухнята ли?

# 1 012
  • Мнения: 265


Попаднах на това в Инстаграм, страницата на Ергена!
А коя е тази кояно е коментирала? Някоя от кухнята ли?

Някоя от тоалетната е. Никоя не печели.

# 1 013
  • Мнения: 490
Сега гледах Валерия в Надкаст. Останах с впечатление, че е с много хубаво мнение за Маги и още са близки, но е с много лошо мнение за Алек. Ако Маги наистина ѝ е приятелка едва ли ще си позволява да говори така за Алек ако Маги е спечелила. Миналата година никоя от клакьорките на Валерия не каза лоша дума за Евгени.
Валерия още спомена, че не знае дали ако имат парти за края на сезона Алек изобщо ще дойде.

# 1 014
  • Мнения: 637
Валерия още спомена, че не знае дали ако имат парти за края на сезона Алек изобщо ще дойде.
Опа... Че и Нани, и Маги си имат придворни вътре, да не кажеш, че е избрал някоя аутсайдерка и иска да си се цепи с нея.
Това си е баш спойлер за мен, благодаря, че сподели.

# 1 015
  • Вестерос
  • Мнения: 38 338
Моите хора, знаете за тях от преди,ми потвърдиха и на мен, че никой не избира

# 1 016
  • Мнения: 3 772
Преди няколко часа щях да пиша, че ще чакам спойлера на Тифани…. Е, не чаках дълго Simple Smile

# 1 017
  • Мнения: 133
Абсолютно потвърдено е вече от много места, че Алек наистина не избира никоя и си тръгва преди финала оставяйки писмо на двете останали момичета. Едно че вече някои от момичетата напуснали вече предаването го намекват тоя развой, но най-силния жокер е че още преди месец и половина някъде в една изключително сериозна медиа, а не някой жълт сайт, водеща в България, излязоха със статия за този развой! И им вярвам. Няма да си позволят да го публикуват ако не бяха сигурни в това. Така че финала е ясен мили мои😏

# 1 018
  • Мнения: 1 915
Коя е тази сериозна медия?

# 1 019
  • Мнения: 2 511
Само искам да знам коя е изключително сериозната медия?!

Общи условия

Активация на акаунт