Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 239 702
  • 1 260
  •   1
Отговори
# 1 140
# 1 141
  • Мнения: 107
Някой да го свали, преди да са го свалили те 😂 НЕ МОГА 😂
За кое точно говорите

# 1 142
  • Мнения: 389
Ееее, не вярвам да е пуснато умишлено и финала всъщност да е друг. Най-малкото, че нито Маги, нито Надежда са толкова добри актриси. Бяха искрени за мен.

# 1 143
  • Мнения: 72
А дали не е възможно всичко това да е напълно умишлено - и промото и уж случайното изтичане на инфо и качването на това интервю, а довечера истината да се окаже съвсем друга..
Много малка част от мен има чувството, че ни пускат по пързалката, ама много малка.

# 1 144
  • Мнения: 107
Какво е било това видео

# 1 145
  • Мнения: 1 520
Ако наистина ги оставя и двете на финал, почти сигурна съм, че видеото е изтекло нарочно. Сега финалът ще има по-голяма гледаемост.

# 1 146
  • Мнения: 164
твърдят, че имало 2 снимани финала - в единия му връщат пръстена, а другия Алек бяга.
https://www.threads.net/@ka__men/post/C7AC7cqsaR4?xmt=AQGz3QJbt3 … oOpRlcMwQXeRxh0T0
По принцип така си го мисля и аз - че  снимат повече от един финал. И финалистките и те не знаят коя е победителката, докато не гледат какво ще се излъчи сега заедно с нас....Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning

В този формат поне напълно е възможно това според мен Grinning
След тая издънка днес е много вероятно сега да обработват другият финал и да дадат него довечера. Което реално ще е най-голямата издънка на продукцията. 😂😂😂

# 1 147
  • Мнения: 3 810
Съвсем случайно се пусна линк към това видео тука…

# 1 148
  • Мнения: 389
Ако наистина ги оставя и двете на финал, почти сигурна съм, че видеото е изтекло нарочно. Сега финалът ще има по-голяма гледаемост.

Не мисля. Губи се интригата. Преди имаше две възможности - тиражираната от жълтините и неизвестната. Сега просто се потвърди тиражираната и интереса се губи.

# 1 149
  • Мнения: 398
Какво е било това видео
Разговор с надежда и Маги след финала .
Стана ясно какъв е -алеко си е тръгнал и им е оставил видео съобщение ,което Наум им пуска и на двете.
И двете са били страшно шокирани и до последно са си мислели, че е някаква шега.
Не се разбира обаче какви са му мотивите за това решение.

# 1 150
  • Мнения: 862
И аз не изключвам варианта да ни пускат по пързалката. По начало този сезон е много странен. Първо, месеци преди да започне ни подхвърлиха точна информация за финалистките, второ - 28 годишно момче докарва 35 годишни жени до финал, при все, че имаше момичета на неговата възраст и накря - това видео, толкова нелепо пуснато в сайта на национална телевизия, която не съществува от вчера. И всичко това се случва след два сезона, в които мнозинството зрители останаха разочаровани и недоволни от избора на ергените. Какво ли ще ни сервират този път!

# 1 151
  • Мнения: 271
Имам част от видеото записано, ако някой иска да му го пратя - да пише на лично.

Едит: https://we.tl/t-b0Niukgk0g но трябва да го изтеглите

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 10:16 от ashley5

# 1 152
# 1 153
  • Мнения: 1 520
Ако наистина ги оставя и двете на финал, почти сигурна съм, че видеото е изтекло нарочно. Сега финалът ще има по-голяма гледаемост.

Не мисля. Губи се интригата. Преди имаше две възможности - тиражираната от жълтините и неизвестната. Сега просто се потвърди тиражираната и интереса се губи.


Много хора завързаха дискусии, генерира се огримен трафик към сайта на Бтв и хора, които не харесват и двете финалистки, ще седнат да гледат сеира с изоставянето.

# 1 154
  • Мнения: 31 366
Няма шанс, довечера е финалът на Есента на Демона и там не се знае нищо предварително. Довечера ще се разбере кой е убиецът, та няма да имат много рейтинг, особено след този гаф.

Общи условия

Активация на акаунт