Кокичета надничат от снега, скоро МАЙски бебета ще наводнят света

  • 16 410
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 90
Момичета,къде е тази таблица с килограмите??? Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 26
добре дошла, люба (така ли да те четем?)! писах, че очакваш първо детенце. ако греша, моля, поправи ме. ако искаш, дай повече инфо за себе си, откъде си, години и т.н.
Благодяра за посрещането. Не си сгрешила, първо детенце ми е. Казвам се Люба, на 26 год. от София.

# 17
  • Мнения: 481
Здравейте, мамчета.Скоро не съм писала.....Аз съм добре и бебчето"футболист " е добре, много рита и постоянно ме буди нощем.Simple SmileПредната седмица си правих пълна кръвна картина, оказа се че хемоголобина ми е нисък (100) и докторката ми каза да си купя Малтофер и ампули Тотема.Вече доста хапчета стават;освен тези които ми предстои да пия , сега пия и фолиева киселина,Магне Б6 и витамини....Имам чувството че ще се объркам ......Вие как сте?Някой има ли подобен проблем(нисък хемоголобин)....Споделете...

# 18
  • Мнения: 96
ДАна,
опит за хемороиди имам - ужасна работа при мен беше изключително болезнено, с няколко думи не можех да си седна на д...то. С мноооого миене, след всяко ходене до тоалетна без тоалетна хартия а мокри стерилни кърпички ако си навън или чиста кърпа ако си вкъщи, крем против хемороиди - аз ползвах МАСТУ и ....там други, каквито ми препоръчаха по аптеките, се стабилизираха нещата. МОите бяха силно възпалени и големи. Споко, аз си мислех че ще пукна, но то си поотмина, само при раждането не знам как ще станат нещата от напъването , но ...божа работа.

# 19
  • Мнения: 81
Galia S честита рожденничка!!! newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

# 20
  • Мнения: 7 914
Момичета
 снощи си дадох сметка колко съм бременна ooooh! Mr. Green... приготвяме се да отидем с мъжО до един магазин.. и аз решавам да сменя бременните ми панталони с едни, които ми стваха допреди 2-3 седмици... и познайте -  намъкнах се с 300 зора -  ама да го закопчея  -  забрави... пък да не говорим за сядане.... днес се качих на кантара...престраших се да погледна и...съм качила само 200/300 грама от Нова година някъде newsm78..ама представете си колко съм се разширила... ужааассс ooooh!


majceto

пак си ни сътворила страхотна темичка Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 1 402
Tsura & Deni Благодаря ви за пожеланията и поздравленията.  Hug

# 22
  • Мнения: 78

          Stanella , благодаря ти за отговора  bouquet. Аз вчера изчетох доста - имало външни и вътрешни хемороиди. Първите са по-неприятни /с подувания и сърбеж отвън/, а вторите са свързани само с кървене при из...........не. При мен за сега са от вътрешните и е поносимо, ама сме още само в 6-ти/7-ми месец, тенденциите са повече на влошаване. Трябва в никакъв случай да не се допуска запек - много вода, сокове, плодове, зеленчуци, овесени ядки, само пълнозърнест или препечен хляб и разходки.......


    Galya S, честита ти рожденичка!!!!Да е жива и здрава и много радости да носи на мама!         

# 23
  • София
  • Мнения: 4 397
Здравейте да се разпиша и аз  Peace
majceto страхотна тема си направила.
 Добре дошли на новите мами  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 4 397
Galya S , Честита ти рожденичка! Да е жива и здрава и да ви дарява с хиляди усмивки!

# 25
  • Мнения: 456
Здравейте и честита нова темичка. Специални благодарности на majceto.

Добре дошли на новите мами!

Galia S, честита рожденничка!!! Да ви е жива и здрава и много да ви радва!

# 26
  • Мнения: 96
Дана щом са от вътрешните не се притеснявай, вярвам че дискомфорта ако може така да се нарече не е голям, моите са от външните и няма да ти обяснявам, но ги овладях засега, след раждането ще мисля за операция, защото само това помага:))) кофти, но какво да се прави/.

# 27
  • Мнения: 96
Момичета, гледах снимките на коремчетата ни сиско съни да не чакаш близнаци??? какво ти е голямо и оформенко кръгло коремчето:)))))) мнооого сладко:)

# 28
  • Мнения: 3 089
днес ходих да си взема резултатите от аг-то не от частния й кабинет (в който обикновено ходя), а от св. софия. тя беше дежурна в родилното. докато я чаках пред родилното (сещате се каво е там - навалица, нервни татковци, тумба роми и прочие) една кушерка изнесе новородено бебенце, за да го покаже на нервния татко. едва днес си дадох сметка как, въпреки че имам едно дете и то не голямо (едва на година и 3 месеца), всичко се забравя. изобщо не си спомням, че бебетата са били толкова малки мишки. кой знае какво още не си спомням. честно трябва да си кажа, че яко се паникьосах. започвам да зацепвам, че скоро пак ще вляза в цикъл на колики, рев, кърмене, цедене, лашкане до откат, стерилизация, повръщане, пране, гладене и т.н., което при нас ще е гарнирано и с фасони от още едно малко по-голямо бебе + поръчки /ако има - този път не искам да спра рбота/. изобщо не знам как ще се оправям. девойки, яко ме тресна истерията, да знаете... направо се чудя с кой акъл съм планирала второ, когато първото е толкова малко  Confused

# 29
  • Мнения: 162
Здравейте и от мен в новата тема!
Майче страхотна е - поздравления. Hug
Добре дошли на новите майчета - къде бяхте досега бе мацки?? hahaha
Честито на рожденничката  и на близките и де. Всички да сте живи и здрави.
За хемоглобина и моя е нисък но дъвча Малтофер по една таблетка. Само това - вдигнал се е малко но не е достатъчно - утре съм на ЖК и ще питам.
За хемороидите - още немам такава екстра ама...сигурно не е късно.
За кг. - не разбирам какво е това 200-300 гр. от Нова година - боже завиждам ти благородно каква късметлиика си само....не е истина
Хайде чао за сега от мен

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт