Шампоан за мазна коса

  • 10 818
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 50
Аз ползвам дерматологичен шампоан на HOME INSTITUT за мазна коса.Продава се само в аптеките.Ползвам и други продукти на тази марка и съм много доволна.Въобще не премива косата като някои други шампоани.

# 31
  • Мнения: 2 697
Шехина, аптеката се намира там, където върти трамвай №5, не на съдебната палта, а от тругата страна. Има магазин за трикотаж, за сувенири, малко магазинче за чорапи, хранителен магазин. Аптеката е малка и невзрачна и е между магазините, които изброих, но не помня точно между кои е. Успех !

Nevdi, благодаря ти много за обяснението  newsm51

При първа възможност ще отида до там да си купя шампоана. Доколкото чета и по други форуми, естествено, като всеки шампоан, и този не действа на всяка коса, но поне не е значителна инвестиция и мога да пробвам  smile3503

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 310
Точно, че е евтиничък и може да се пробва. А и аз колко препоръки съм чула и още от нищо не съм останала доволна!

# 33
  • Мнения: X
Точно, че е евтиничък и може да се пробва. А и аз колко препоръки съм чула и още от нищо не съм останала доволна!
Обиколих цяла Варна и не мога да открия такъв шампоан - с хума има само на Клоран,а той е 9лв и не ми се хвърлят пари на вятъра, ако не е подходящ за моята коса.

# 34
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Точно, че е евтиничък и може да се пробва. А и аз колко препоръки съм чула и още от нищо не съм останала доволна!
Обиколих цяла Варна и не мога да открия такъв шампоан - с хума има само на Клоран,а той е 9лв и не ми се хвърлят пари на вятъра, ако не е подходящ за моята коса.

Ей, Зори и яз смятах да го търся, ти ме отчая, така се навих и се надявах да го намеря.  Sad Може би го няма във Варна.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 310
Tinka79, zizi top , на опаковката има мобилен тел. 0886 180 156, ако искате се обадете. А аз продължавам да съм доволна от ефекта, който има върху моята коса. Дано не ви подвеждам  Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз съм във вашия отбор - мазни корени и сухи краища, които цъфват когато не ползвам дълго време кристали.
Вчера ходих при моята фризьорка и си взех шампоан на Лореал от серията Експерт за мазна коса. И две ампулки, които се нанасят веднъж седмично.
Снощи пробвах и двете неща и засега си усещам много добре кожата на главата.
На ампулката пише Soft Peel и наистина като че ли прави пилинг на скалпа. Усещат се някакви фини частички.
Ще видим след две седмици как ще е положението.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт