Безсъние с иглотерапия

  • 552
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Здравейте,

От два месеца имам упорито безсъние и не се повлиява от нищо. Пробвалили ли сте иглотерапия за безсъние и даде ли резултат? Моля, да препоръчате терапевт, ако сте имали резултат. Отчаяна съм и мисля за самоубийство, не знам какво се случи с мен, от една съвсем незначителна случка тръгна това безсъние и не ме оставя. Моля, помогнете!!!

Последна редакция: пн, 04 мар 2024, 09:53 от Starrr

# 1
  • Мнения: 1 582
Иди на невролог и опитай с хапчета, спорт, качествена храна. Сънят е свързан с нивата на серотонин и допамин.
Иглотерапията са хвърлени пари на вятъра и плацебо.
Наистина иди на лекар и потърси сериозно помощ, още повече с такива мисли.
Успех желая!

# 2
  • Мнения: 1 288
Аз съм доволна от иглотерапията, но за друг здравословен проблем и според мен въобще не са пари хвърлени на вятъра. Още повече, че се правят лекари.

# 3
  • Мнения: 162
Аз съм доволна от иглотерапията, но за друг здравословен проблем и според мен въобще не са пари хвърлени на вятъра. Още повече, че се правят лекари.

Може ли на лично да ми кажете лекарят?

# 4
  • София
  • Мнения: 46
Аз съм доволна от иглотерапията, но за друг здравословен проблем и според мен въобще не са пари хвърлени на вятъра. Още повече, че се правят лекари.

Ако сте ходила в София, мож ели да споделите при кого?

# 5
  • Мнения: 17 407
Повлиява се, но имайте предвид, че причините за безсънието са много и различни,  и в някои случаи е необходимо да се подходи по-комплексно и с активното участие на страдащия. Търсете си лекар с широка компетенция, защото и в иглотерапията има тясно профилирани, които не се справят с всичко.
Понеже акупунктурата е плацебо, фигурира в медицинските стандарти и се практикува в болници….😂 Не сте чели достатъчно, май.

Общи условия

Активация на акаунт