Препоръчайте ми столче за кола за 9-36 кг

  • 7 719
  • 96
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 457
От къде ги поръчвате конкорда?Аз МАкси Кози съм го виждала на живо и Тоби и Приори ХР,и Тоби тое със значително накланяща се седалка ,но нямам спомени дали не беше по-тясна от приори newsm78,Спрямо Кий 1 Козито са по-широки,мои наблюдения Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 44 245
преди 2 седмици като купувах столче сравнявах макси кози приори с кей1 х-плюс. Бяха еднаквеи на ширина (даже макси козито изглеждаше 1 идея по-тясно, но беше от тапицерията всъщност), легналото им положение също е еднакво, височината им също. Избрах чикото заради допълнителната точка на закрепяне на колана, заради вентилационната с-ма(защото човека ми каза, че от козито ако е без калъф се оплаквали, че спарва) и заради възглавничката за главата. А краш тестовете са им еднакви от към сигурност.

Иначе като цена козито беше по-евтино, но с допълнително възглавница за главата и летен калъф ставаха еднаквипочти.

Конкорд имаше в бебемаркет, но не знам дали биха доставили извън софия...може да им се обадиш да питаш...

# 62
  • Мнения: 3 457
ами аз имах чикото и понеже ни беше тясно ,а в в този момент една приятелак го иксаше и го продадох,после сравнява с приорито ,номодел ХР а не СПС, приорито е по-широко,чикото също спарваше та знам ли-поне за максито има калъфи-ох ще се побъркам накрая  Crazy

# 63
  • София
  • Мнения: 44 245
да спарваше и ние като пътувахме (но пък това беше в нааай-големите жеги, като беше 40-45градуса....та тогава надали имаше столче  илил калъф, който без климатик да спаси положението...). а за макси козито пишеше само приори...не знам кой точно модел - 270 лв беше...може би новото чико е малко по-широко, той нали x-plus е тазгодишния им модел на кей1..

# 64
  • Мнения: 3 457
знам ли аз таи година го купих преди няколко месеца-чаках за него.А за приорито тов3а от 270 е само СПС ,А 345 е ХП  Peace

# 65
  • Вече с постоянно местожителство на село...
  • Мнения: 408
1.Давайте идеи за столче за кола ,на което да се накланя облегалката,а не самото столче да се издърпва напред.трябва ми такова столче защото малкия пътува често и на дълъг път и няма как да го вържа в столче за кола което е леко наклонено за 8-9 часа  CrazyОт моите наблюдения от чико кий 1 и макси кози приори ХР ,приорито е по широко ,но пак не ми е достатъчно ,ащото не му се накланя седалката ,а цялото се накланя и детето ляга сгънато.

2.А от само седалките за коли,за по-големите деца има ли занчение каква ще вземем -дали чико или макси кози или джиордани newsm78

3. Някъде има ли ги преведени на БГ тези краш тестова ,та и ние незнаещите езици да прочетем  Mr. Green

Ето това е и моят вмъпрос, че не си представям как ще спи детето от София до Варна, например... newsm78






 Правда на Джорданито имат модел от 9до 36кг като само моблегалката им леко се накланя назад цената е 169лв и имат различни десени хубави са можеш да ги разгледаш в едно магазинче срещу басейна Дианабад. Peace

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Котето123,

Конкорд продават в Бебемаркет в София. Доставят в цяла България с куриер - знам, защото ги питах  Simple Smile
Можеш да разгледаш каталога им ето тук:
http://www.bebemarket-bg.com/stolcheta.html
Аз моето го поръчах от тук:
http://www.kidscomfort.eu/Kindersitze_Baby_Shop_fuer_Autositze_17.html
Приемат различни видове плащания - банков превод, кредитна карта, PayPal.
Доставката до България е 20-25 евро (не мога да кажа точно, защото поръчах и други неща).
Ако трябва да помагам с езиците, пиши на лични  Wink

# 67
  • Мнения: 3 457
мерси  Hug  ,а като цени?

# 68
  • Мнения: 255
има хубави седалки 9-36 два вида на Инглезина  плата е много хубав.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Аз съ мси харесала този
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=1952
за какта на 7г.
и кошничка за бебо
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=558

Обаче ще използвам темата да питам:
Как се пътува с двете столчета в една кола? Като ще искам и аз на седна при бебето отзад? Това ми изглежда невъзможно. И незнам как да го измисля. Нито някое от децата мога да сложа отпред. Нито да оставя каката да се присяга от столчето за да се грижи за бебо по време на пътя.
Вие как пътуване с две деца?

# 70
  • София
  • Мнения: 44 245
Тези, които съм виждала с по 2-3 деца всичките са на задната седалка, отпред родителите. По принцип отпред не трябва да се монтират столчета с гръб към движението при наличието на въздушна възглавница...т.е. каката би могла да се вози и отпред, но с оглед сигурността бих оставила и двете деца отзад, каката спокойно може да го наглежда и забавлява ако се разплаче. Краен вариант е да седнеш между двете столчета а задната седалка, но мисля, че ще е  неудобно...

# 71
  • Мнения: 3 457
ами представяте ли си с тризнаци да сте на 1,5 г. -ужас ,кво микробус ли да си купят newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 44 245
хихиххи, е принципно 3 столчета се побират на задната седалка точно на кола....

# 73
  • Мнения: 3 457
а имали три колана Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 44 245
ако си сложиш има...

Общи условия

Активация на акаунт