Отговори
# 90
  • Мнения: 3 164
Момичета, вече 3-ти ден И малкия е болен  ooooh! при баткото отшумява, но малкия в 4 сутринта ни вдигна на ура Close тичах на ушен лекар-получил е отит и от днес сме на АБ Tired гадна история-освен Т, хрема и кашлица, сега и отит ooooh! ще пиша пак в темата дали ще идваме Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 1 444
Shoni,
ужасно съжалявам, адски неприятно.Нали уж свърши тоя гаден грип, поне свекърва ми така каза, а тя е педиатър.Явно вие си го влачите един на друг.Жената каза още, че е имало страшно много тежки усложнения и настанени в болници, направо се беше побъркала от прегледи през епидемният период.
Желая бързо оздравяване на малчо и дано сте здрави за сбирката!!!  bouquet

# 92
  • София
  • Мнения: 533
Shoni, дано се оправи бързо малкото джудженце, без никакви усложнения  Hug До 24-ти има много време, ще сте здрави  Simple Smile Чакаме ви!!!

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 16:51 от Tea_

# 93
  • Мнения: 3 164
Благодаря ви-много сте мили Hug Дано по-бързо отмине, че вече съм пред последната спирка на 4-ти км Laughing

# 94
  • Мнения: 677
Търпение Shoni и спокойно,както всичко до сега е отминавало и това ще отмине.Поредното изпитание,но затова сме се родили жени за да сме мами със силен дух.
Бързо възстановяване на малкия (повече от седмица не ми се вярва да ви държи възпалението) и ще се видим на 24.
Бъдете здрави.  bouquet

# 95
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
еех ако успея с радост бих се класирала... ама не знам ще има ли кой поне баткото да загледа(иначе ми е такъв мерак да се запозная с вас... само Миленката познавам - не че тя не е за 100% мамчета ама и вие не сте за изпускане Wink

# 96
  • Мнения: 1 843
Чудесно! Молбата ми е само да потвърдите ден, два преди срещата, по възможност категорично, защото резервацията е направена за бройка 10 и в противен случай рискуваме да има правостоящи.

# 97
  • Мнения: 341
Приемате ли гости от Пловдив  Simple Smile

Мисля и аз да дойда на тази среща,че много искам да се запозная с вас  Hug

Утре ще ви кажа точната бройка за сега съм сама,че таткото е на работа,а аз сама с двамата бандити ще видя зор с пътя особено.

# 98
  • София
  • Мнения: 1 444
Заповядай, аз имам специално отношение към гр.Пловдив.Ще се радвам да се запознаеме.  bouquet

# 99
  • София
  • Мнения: 708
Ухааа, от Пловдив ви очакваме и от Русе ви очакваме, пък каквото и който дойде.  Laughing Heart Eyes

Наде, и аз ще се радвам да те видя, че стана една година откакто не сме се чували и виждали.

С мен ще дойде още една мама с дете скоро навършващо 3г.  Със сигурност ще потвърдя пак присъствието ни.

Поздрави на всички и до скоро



# 100
  • София
  • Мнения: 1 324
Приемате ли гости от Пловдив  Simple Smile
Мисля и аз да дойда на тази среща,че много искам да се запозная с вас  Hug
Утре ще ви кажа точната бройка за сега съм сама,че таткото е на работа,а аз сама с двамата бандити ще видя зор с пътя особено.
Заповядай, аз имам специално отношение към гр.Пловдив.Ще се радвам да се запознаеме.  bouquet
Ще е чудесно ако можеш да дойдеш. И моето отношение към Пловдив и пловдивчани е много специално - първи тръпки, първа любов, втори тръпки...

# 101
  • Мнения: 441
Ухааа, от Пловдив ви очакваме и от Русе ви очакваме, пък каквото и който дойде.  Laughing Heart Eyes


ако знаете как ми се идвааа, колко му е Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 533
Април, хайде!!!  Grinning Креми дава страхотен пример  Hug

# 103
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тя kremmy дава хубав пример,щях и аз да извам ,обаче в събота е Тодоровден..служба  Crossing Arms пък после поправка на един изпит....само мислено ще съм с вас!!!
искаме снимки след срещата - винаги е хубаво на такива срещи

# 104
  • Мнения: 3 164
Момичета, чааветата са вече почти здрави Laughing но мен такъв фарингит ме тръшна, че ако дойда няма да мога да ви пея, а само ще мятам гюбеци Mr. Green а и в събота го дават студенооо ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт