Бързо,лесно и трайно отслабване с мляко и лимони

  • 116 188
  • 466
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 306
Джеси, каква е тази монодиета????
Дими,колко дни беше на лимони и колко свали????

# 421
  • Мнения: 6 461
Дими,колко дни беше на лимони и колко свали????
Месец и половина съм на лимонов сок с топла водичка  Sick сутрин на гладно задължително и след това през деня като се сетя или след като похапна нещо. Peace
Ами свалила съм около 7 килограма.

# 422
  • Мнения: 306
Забравих да се отчета : от 10.02.07г до 20.02. съм на лимони от 21.02. на грейпфрути без хляб, на месо -всякакво,картофи и мляко и две малки прегрешения и съм - 0.700кг. за цялото време.От вчера до днес съм - 0.500кг., ако продължа така значи ефекта идва.Дано съм приключила с това ту нагоре, ту надолу,ту застой,защото.....

# 423
  • Мнения: 306
Дими, това е супер!!!!!Твоите резултати ми дават надежда!!! Хайде с нас на грейпфрути,ако искаш да сваляш още!!!!

# 424
  • София
  • Мнения: 218
Добро утро,лимонки.DUNT,честито ти намаление,БРАВО,ти го заслужаваш,толкова са упорита,че просто трябваше най-накрая кантара да те похвали.Около мен нищо ново,кантарът пак се е закучил на едни кила,въпреки,че и аз не прекалявам с храната,даже до миниум съм я свела,ама както и да е.Друг ми е проблема.Нещо днес не се чувствам добре,лошичко ми е и имам страшни болки в коремчето,долу ниско при яйчниците,незнам какво ми става,питам се дали не е от лимончетата,щото за циклона още ми е рано,трябва да ме връхлети края на месеца newsm78Дали не ме спохожда същото положение като при aventura?????
Айде до послекато се пооправя пак ще пиша.Хубав ден на всички,изпълнен с много радост и мнооооооооооооооого минусчета  bouquet

# 425
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, тази сутрин си направих тест за бременност- отрицателен е. но говорих с аптекарката, която каза, че нищо чудно тези аномалии в цикъла ми да са от ударната доза лимони Rolling Eyes

# 426
  • Мнения: 577
.Ани, как са грейпфрутите?????
оххххх,не питаи ooooh! Sick #Crazy
аз сьм се запасила с много лимони,греипфрути и ананаси Grinningи kato стана пия фреш от два греипфрута,след целия този горчилак лапам една шаиба ананас.когато огладнея ям салатка сьс сока от два лимона Grinning,преди вечеря греипфрути,след вечеря ананас.
абе водя голяма битка с килцата.
p.s.имам проблем с кантара,и сьм пуснала тема вьв моят дом(за да не ви разсеивам с моите проблеми)ще си позволя да ви дам линк кьм нея,и да ви помоля за help   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=167729.new#new

Последна редакция: пт, 23 фев 2007, 11:53 от ani metcalf

# 427
  • Мнения: 306
Мими, не се отчайвай -аз може още да съм така,но утре ще си проличи!!!Помни след застой идват хубавите резултати -  абе да не си се запекла от тия пости - пийни нещо разхлабващо!!!!Нормално е да имаш болки и аз имах , ама леки,защото два дни пиех 2 лимона + 1 грейпфрут, от 21.02 съм без никакъв лимон и се разхлабих и болката изчезна!!!!Грейпфрута прочиства бъбреци,пикочна система и ..... така на татък - аз и нещо като песъчинки изкарвам, та от там идва болка!!!!Казах Ти не повече от 2-3лимона +3 грейпфрута на ден и да внимаваш!!!Пий 1беналгин и болката ще изчезне и настроение ще дойде!!!!

# 428
  • Мнения: 306
Ани, аз задействам моя със силен удар с пета по най-долната част на кантара - пробвай с удар с пета долу в ляво, долу в дясно и долу среда - тогава показва две нули и тогава се качвам.Винаги стои на 1 и съща плочка, за да не показва други резултати!!!!
Авентура, това е добре, но колкото по-рано ти дойде по- добре за теб!!!

# 429
  • София
  • Мнения: 218
момичета, тази сутрин си направих тест за бременност- отрицателен е. но говорих с аптекарката, която каза, че нищо чудно тези аномалии в цикъла ми да са от ударната доза лимони Rolling Eyes
Aventura,аз май имам като твоят проблем.Теб боли ли те коремчето,гади ли ти се?????На мен днес ми е много лошичко,ама за цикъл още ми е рано.Давай да видим каква ще я вършим,че може да стане още по-лошо

# 430
  • Мнения: 721
Едно голямо БРАВО Grinning на всички, които успяха да намалят теглото си. Аз, обаче не съм от тях. Свалих едно кило и сега пак съм си 59 кг, а до 52 има доооста. Днес си дадох сметка, че ме изписаха 69 кг след раждането, тоест свалила съм 10 кг. Не мога да си обясня защо така съм зациклила???? Винаги организма ми се е влияел от диети и упражнения, но сега не ще и не ще. ама няма да се дам......сега ще чакам да ми дойде и после започвам пак!!!

Аничка, ти също добре с есправяш, но и ти циклиш като мен. Не знам какво става?
Мисля си, дали не е защото го мислим????

# 431
  • Мнения: 721
Мимитке, аз мисля, че трябваше да поизчакаш с грейпфрутите. Според мен ги спри и след 1 седмица дай пак.

# 432
  • София
  • Мнения: 218
Мими, не се отчайвай -аз може още да съм така,но утре ще си проличи!!!Помни след застой идват хубавите резултати -  абе да не си се запекла от тия пости - пийни нещо разхлабващо!!!!Нормално е да имаш болки и аз имах , ама леки,защото два дни пиех 2 лимона + 1 грейпфрут, от 21.02 съм без никакъв лимон и се разхлабих и болката изчезна!!!!Грейпфрута прочиства бъбреци,пикочна система и ..... така на татък - аз и нещо като песъчинки изкарвам, та от там идва болка!!!!Казах Ти не повече от 2-3лимона +3 грейпфрута на ден и да внимаваш!!!Пий 1беналгин и болката ще изчезне и настроение ще дойде!!!!
Благодаря ти,DUNT  bouquet  bouquet  :bouquet:Aз само се притеснявам да не ми стане нещо,пък и имам съмнения за .........................друг път ще кажа

# 433
  • Мнения: 6 461
Дими, това е супер!!!!!Твоите резултати ми дават надежда!!! Хайде с нас на грейпфрути,ако искаш да сваляш още!!!!
Ох, мисля да си продължа с лимончетата ,понеже вече имам имунитет срещу киселока  Laughing
На горчилка със сигурност няма да издържа........ Crazy ще ми дойде множко #Crazy

# 434
  • Мнения: 306
Мъничка,не се отчайвай!!!!!Аз досега се клатушках и се надявам от утре всеки ден да съм на "-"  Браво за 10кг.!!!Нормално е след тях да има застой,защото трябва да се запазят и организма да свикне - няма голямо отслабване без застой!!!!

Общи условия

Активация на акаунт