WIZZAIR - 47

  • 15 658
  • 303
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 161
Благодаря за новата тема, а аз си пожелавам да се увеличат полетите от Варна!!! На първо време да ни върнат някои дестинации! Варна не е Букурещ..., да не ни намалят полетите, щото видиш ли ей го дей Букурещ..., което правим по неволя..., ама си искаме от Варна!

Да, подкрепям с две ръце изразеното пожелание, макар че едва ли някой, от когото зависи - ще го забележи точно тук...
Но най-вече  ме е яд за отменената дестинация Варна - Бергамо.  На мен тя ми беше много удобна за връзка в различни дестинации. Така че - моооооооля, върнете Варна -Бергамо.
аз бих била доволна и на Варна-Болоня Grinning..(макар да ме тегли винаги към Рим...), с техните влакове от там се стига и до север и до централната част достатъчно удобно...

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 351
Малко като в статията, на която попаднах - българи в Испания направили подписка за полети от Пловдив. Подписка, моля ви се. И си мислят, че като се разпишат 100 човека, полети ще им осигурят. За да отменят дестинации, има защо.

# 17
  • Мнения: 161
Да ви отговоря и аз с друга статия, в която от ръководството на Уиз казват, че щели да изтеглят единия самолет, щото търсенето не отговорило на очакването им, ОБАЧЕ най-отдолу казват, че целта им да го върнат отново..., след като междувременно е станало дума за проверката на двигателите... Аз като потребител повече се дразня на това, че ми казват, че няма търсене, демек не се оплаквайте, няма търсене..., отколкото да ми кажат, че им се налага проверка на двигателите и затова не могат да обслужват всички линии...
А пък за линията Варна-Прага и Варна-Ларнака аз толкова пълни полети не бях виждала... (е, не съм пътувала по немските линии, там разбираемо явно им се пукат по шевовете, то не останаха *българи* в родината от толкова немски полети).
Просто е дразнещо, че ни лъжат..., ами излезте и кажете на хората закриваме еди си коя линия, а не половин година да им виси дестинацията като възможност, и след не знам си колко време го обявяват...

# 18
  • Мнения: 4 335
Не съм забелязал чак да лъжат, просто не казват когато спират линията, ама то от гледна точка рекламата да е само позитивна.
Иначе е пределно ясно, че си гледат търговския интерес и ако ако от Букурещ има няколко милиона потенциални клиенти в повече, ще летят оттам.
В тази връзка от Букурещ има дори по-разнообразни и по-евтини полети отколкото от София...

# 19
  • Мнения: 7
Здравейте, Имам следното питане, ако може някой да ми помогне ще ви бъда благодарна.Трябва да чекирам родителите си, които са с безсрочни лични карти. В полето за валидност на паспорта няма такава опция, каква дата да сложа? Също така датата на издаване на паспорта на баща ми е с година 2000, но от менюто не мога да избера тази година, първата възможна е 2004. Благодаря Ви!

# 20
  • Мнения: 4 335
Някаква бъдеща дата сложи, след полета. Няма значение какво пишеш.

# 21
  • Мнения: 7
Много благодаря! И аз така написах, но ме беше страх да не объркам нещо:–)

# 22
  • София
  • Мнения: 3 857
Вчера или онзи ден мернах, че закриват полетите до ОАЕ. Предполагам, че не е имало голям интерес.

# 23
  • София
  • Мнения: 16 046
Малко като в статията, на която попаднах - българи в Испания направили подписка за полети от Пловдив. Подписка, моля ви се. И си мислят, че като се разпишат 100 човека, полети ще им осигурят. За да отменят дестинации, има защо.
   
Освен статия и по  тв каналите  ги показаха във всички новинарски емисии.
Че и кмета на Пловдив им пригласяше.

# 24
  • Мнения: 11 027
Вчера или онзи ден мернах, че закриват полетите до ОАЕ. Предполагам, че не е имало голям интерес.
Ти си мернала смехотворната статия от Money BG с манипулативното заглавие. Първо: нищо не "закриват". Полети до ОАЕ си продължават от останалите държави, Уизеър ще си лети дотам и занапред. От София спират полетите за половин година. Та от края на октомври отново се подновяват, има разписание до следващата пролет. От България не се пълнят самолетите до ОАЕ така, както от други държави (Египет, Йордания, Азербайджан, Казахстан и все държави, на изток от нас, предимно мюсюлмански държави, там полетите до ОАЕ са всеки ден, дори и през летния горещ сезон). Отделно: money bg никакво откритие не са направили толкова, още преди нова година и ние тук писахме, че Уизеър ще направи пауза с полетите до ОАЕ след 31 март, беше видно от разписанието.

# 25
  • Мнения: 2 516
Освен че е по-евтино, има ли други ползи от това бебе под 2 години да се пише, че е над 2г. при направа на резервацията?

# 26
  • Мнения: 4 335
не винаги е по-евтино, зависи.
Печелите една седалка до вас. Ако носите подходяща седалка за кола, можете да сложите бебето в нея и по-голямата част от полета ръцете ви са свободни (мисля при излитане и кацане винаги трябва да го държите на ръце, дори да има седалка).

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 15:01 от neuromancer

# 27
  • Мнения: 4 135
не мога да се чекирам
100 пъти пробвам
това ми излиза


Моля за помощ, какво да направя

Последна редакция: вт, 12 мар 2024, 16:03 от The Invisible

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 156
Пробва ли през друг браузър?

# 29
  • Мнения: 4 135
Пробва ли през друг браузър?

всичко пробвах поне 30 пъти
накрая си свалих приложението и стана
благодаря

Общи условия

Активация на акаунт