WIZZAIR - 47

  • 28 104
  • 515
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 504
Благодаря на всички, само последен въпрос точките в ДСК WIZZ имат ли и те срок или мога 2 години да ги събирам и тогава да ги прехвърля?

# 376
  • Мнения: 11 524
@Versace_Dreamer: 1000 стотинки. Т.е. 1 точка е 1 стотинка. Като влезем в еврозоната ще видим как ще е.. Grinning

Мисля, че имаше отделна тема за Wizzair кредитната карта на ДСК.

# 377
  • Мнения: 155
Закупих си билет с  flex за септември. Мога ли да сменя датите, ако се наложи и ще платя ли разликата в цената на билета, ако има такава?

# 378
  • Мнения: 124
frethen, Да, можеш да сменяш датите и да, доплащаш разликата до по-високата цена на всеки от билетите, ако имаш отиване и връщане, а не на сборната цена. Ако новоизбраните билети са с по-ниска цена не ти се връща разликата.

# 379
  • Мнения: 11 524
По случай 20-ата годишнина от първия полет на Wizzair:

20% ОТСТЪПКА за всички полети

Wizz Air навърши 20 – 20% ОТСТЪПКА! Изминаха две десетилетия, откакто първият ни полет излетя от Катовице до Лондон Лутън и оттогава сме превозили почти 400 милиона пътници.

За да отпразнуваме 20 години истински връзки, ние предлагаме 20% ОТСТЪПКА за всички полети. Няма ограничения за датите на пътуване, така че можете да планирате пътуванията си, когато ви е удобно.

# 380
  • Мнения: 1 191
Вече се възползвах от намалението и благодаря.
Друго си е единия билет да ти излезе безплатно.

# 381
  • Мнения: 10
Здрсвейте, ще пътуваме в петък, но единият ни куфар с колелцата е около 59см. Дали ще е проблем? Имаме закупен Wizz Priority

# 382
# 383
  • Мнения: 9 016
Това щях да напиша и аз, но на моят куфар колелцата се махат доста по-лесно.

# 384
  • Мнения: 10 800
@Versace_Dreamer: 1000 стотинки. Т.е. 1 точка е 1 стотинка. Като влезем в еврозоната ще видим как ще е.. Grinning

Мисля, че имаше отделна тема за Wizzair кредитната карта на ДСК.
Аз като гледам, модераторите не смятат, че трябва да има отделна тема за Уиз картата, щом са включили въпросите за нея в ЧЗВ и автоматични отговори тук в тази тема.

# 385
  • София
  • Мнения: 1 345
Здравейте, моя приятелка има следния казус.

Закупила е билет за wizz за 18 юни, като е взела приорити, съответно вече има и бордна карта. Притеснява се, че никъде не са искали данни на лична карта или на паспорт... Не е летяла от 3 години.. дали това е заради промяната и Шенген? Обаче нали там касае само граничния контрол или?

Моля за разяснение и благодаря предварително.

# 386
  • София
  • Мнения: 5 317
Всичко е наред, на самия гейт вече ще ѝ поискат за да сравнят дали тя е реално пътника. За друго лични документи не са нужни вече.

# 387
  • Мнения: 1 882
Да, за бордните карти вече при пътуване в шенгенска страна не изисква системата въвеждане на документ за самоличност. Чекирането става много бързо.

# 388
  • Мнения: 2 285
При чекиране с Ryanair още изисква документи.

# 389
  • Мнения: 1 169
Здравейте. Имам въпрос. В деня с промоцията от 20%, направих резервация за полет през юли. Винаги резервирам с опция плащане в банка, за да имам малко време за размисъл... Та, и сега така. Та, точно от чудене, дали искам да пътувам или не, за толкова дни или не ( Simple Smile ), днес следобяд направих възможните 48 часа за плащане. Сега обаче взех решение да пътувам, резервацията още не е анулирана. Та, въпросът ми е, ако утре до обяд платя, дали ще ми се зачете или не плащането? Някой има ли опит в подобна ситуация?
Исках да звънна на кол центъра, но са до 18.00ч.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт