известните-преди и сега

  • 11 601
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 79
Аз познавам фолк певицата Преслава и сестра й Ивелина. Като малка лятото ходих на село при баба ми на гости и те имаха вила там. Цяло лято се събирахме и играехме заедно. Много обичахме да ни пеят, сестра й също пее страхотно, особено народни песни. И двете са много добри момичета Peace Преслава не съм я виждала от както стана известна, а сестра й я виждам най- редовно, поздравява ме се и си говорим. Въобще не се е надуло момичето Wink

# 46
  • Мнения: 907
Бях съученичка от 1-4кл. с Марияна Митова - жената на Стоичков Simple Smile
От съседна паралелка е и едина tv журналист, ама нещо ми се губи името. Пишеше и преди в Родна реч.
А и с Лиана Панделиева сме били на почивка в Тетевенския Балкан, ама не помня - имам само снимка с нея.

Последна редакция: пн, 12 фев 2007, 17:07 от MegiX

# 47
  • Мнения: 677
Анджелина Джоли като малка идваше в нащо село и си играехме на жмичка и на чичо доктор..
Много лъчезарно и отзивчиво дете беше..
После се издигна и се наду и сега се прави на Голямата работа..Дрисла!

# 48
  • Мнения: 2 759
Познавам кмета на Варна Кирил Йорданов много приятен и приветлив човек...
            И аз имах честта да го познавам - много готин човек!

# 49
  • София
  • Мнения: 171
С Брат Пит бяхме в един интернат, много досаден беше.  #2gunfireЧак след втората година се убеди, че не си падам по блондини

# 50
  • София
  • Мнения: 6 062
Аз познавам Юлиана Кънчева, бяхме съученички. Само хубави неща мога да кажа за нея. Изключително мила и дружелюбна! Останала си е такава и досега.
 Често я засичам, тъй като и досега живеем близко една до друга в центъра.
 Много готин човек.  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 335
А, познавах и най- първата Мис България, Виолета Гълъбова, майките ни бяха колежки. Но тя си беше много земно и интелигентно момиче още тогава и май никога не се е и променяла, помня, че учеше в 1-ва Английска, а после медицина, сега е лекарка в САЩ.

Още ли е с Ангел?
Впрочем ожениха ли се?

Аз не съм я виждала от ученическите години.Бяхме в един клас в гимназията, после само чувах че следва медицина и един два пъти да съм я виждала на улицата. Беше си съвсем ок.

# 52
  • Мнения: 349
Малко инфо и от мен:
-Александър Божков-мазен тип ,нищо хубаво за него.
-Надя Казакова от Файв Старс-страхотно,възпитано,мило и красиво момиче.
-Десислава Кръстева от БТВ-новините-чудесен човек,лъчезарна и само хубави неща за нея.
-Българският Елвис-изобщо не ми допада,много лигав и неприятен човек.
-Сашка Васева- Sick.
-Роро от ММ-винаги си е бил такъв.
-Христина Христова-отвратителен,гаден,подъл,..............щях да напиша човек,но тя не е такъв.
-Спенс-човечен,възпитан,усмихнат и много ведър и симпатичен.
Засега се сещам за тях,пак ще се  включа. Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 389
Познавам мистър България 2005, година и половина беше приятел на сестра ми. Леке.

# 54
  • Мнения: 2 609
Ами други, май само сестра ми. И нея не я е ударила звездоманията, но стана доста по-сдържана, защото се напати от журналистически простотии, та някои си мислят, че се е надула. Rolling Eyes


Кажи коя е сестра ти де... Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 1 685
Ами други, май само сестра ми. И нея не я е ударила звездоманията, но стана доста по-сдържана, защото се напати от журналистически простотии, та някои си мислят, че се е надула. Rolling Eyes
А коя е сестра ти?

# 56
  • Мнения: 3 423
Ами други, май само сестра ми. И нея не я е ударила звездоманията, но стана доста по-сдържана, защото се напати от журналистически простотии, та някои си мислят, че се е надула. Rolling Eyes
А коя е сестра ти?

Аз съм сестра й.
И не разбрахте ли за напатването
от журналистически простотии, защо
продължавате да ровите. Ама, ха!

# 57
  • Мнения: 2 784
Хе-хе, Лиске, сестри близначки от различни майка и баща... Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 784
А сестра ми, наша гордост и радост, е Спортист Номер 1 на Балканите за 2006 и Спортист Номер 2 на България за същата година. Sunglasses

# 59
  • Мнения: 11 747
А сестра ми, наша гордост и радост, е Спортист Номер 1 на Балканите за 2006 и Спортист Номер 2 на България за същата година. Sunglasses
Ивет Лалова ли е?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт