известните-преди и сега

  • 11 595
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 700
Григорий Недялков / БНТ новините/ – не се е променил
Коцето Калки – не ме познава
Една известна вдовица – друг човек е
Димитър Цачев / говорителя на Външно/ - не е мръднал
Дачко / Аламинут/ - същия си е

# 61
  • Мнения: 1 520

Ваня Стамболова Peace

# 62
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Аз лично не познавам никой известен:(, но една много добра приятека е била съученичка с Влади Ампов-Графа.Тя казва, че е много свестен и, че славата не го е отнесла.До ден днешен я поздравява, ако се видят някъде случайно, а не се прави на ударен.
newsm78 той е бил съученик и на мъжо ми(или приятел, не съм сигурна) и та мъжо вика, че изведнъж много се надул и контактувал само с такива като него с напъни да станат велики Confused

# 63
  • Мнения: 3 268
Мммм,каква готина темичка!Аз пък съм приятелка с Теди Кацарова.Познавам я от ученичка,това ще рече от 1996г.Девер ми беше много близък с нея,беше й кавалер на бала,има го в няколко нейни клипа.Купонясвали сме много пъти заедно,били сме на море в Слънчев бряг заедно и на сватбата й с Макс бяхме.Много възпитана,никога не говори глупости много мила.Последно ходихме на ресторант преди 2 месеца.Пожелавам й успех на Евровизия!

# 64
  • Мнения: 832
Ей Бубс помниш ли Слави като ни подгони из домино ,бесен ,че му пречехме на репетицията...много беше смешно Joy Joy

 Joy

# 65
  • Мнения: 832
Ей Бубс помниш ли Слави като ни подгони из домино ,бесен ,че му пречехме на репетицията...много беше смешно Joy Joy

Много весели моменти имахме.

# 66
  • Мнения: 399
Аз лично не познавам никой известен:(, но една много добра приятека е била съученичка с Влади Ампов-Графа.Тя казва, че е много свестен и, че славата не го е отнесла.До ден днешен я поздравява, ако се видят някъде случайно, а не се прави на ударен.

Как се казва приятелката ти? Аз също съм учила със Графа и на 100 % мога да кажа, че е голям пич Laughing Никак не се надува момчето и винаги поздравява.

Цеци Красимирова също учеше по едно време в нашето у-ще и певицата Лора също.
Дияна Дафова живее в блока на наште и е многооооо надменна. Иначе мъжът й(някакъв англичанин е) е супер любезен и мил човек, но тя рядко поздравява.

# 67
  • Мнения: 1 937
С Ива Екимова бяхме в един клас, а после заедно и в Университета.
Каквото и да се говори по неин адрес, за мен тя е един чудесен, много интелигентен и твърде чувствителен човек.

# 68
  • Мнения: 2 013
А, познавах и най- първата Мис България, Виолета Гълъбова, майките ни бяха колежки. Но тя си беше много земно и интелигентно момиче още тогава и май никога не се е и променяла, помня, че учеше в 1-ва Английска, а после медицина, сега е лекарка в САЩ.

Още ли е с Ангел?
Впрочем ожениха ли се?

Аз не съм я виждала от ученическите години.Бяхме в един клас в гимназията, после само чувах че следва медицина и един два пъти да съм я виждала на улицата. Беше си съвсем ок.

Ха, значи сме учили с теб в една гимназия. Ти си била в А, а аз - в Б клас. Все се чудех не пише ли тук някоя съученичка...

# 69
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Сещам се преди години, когато с мъжа ми бяхме само гаджета и по цял ден висях в видеотеката, където работеше. Иван Ласкин беше редовен клиент и един път аз докато се глезех на врата на Ники, Иван вика "а пък жена ми не ще да ме прегръща-МРЪСНИЦА" #Crazy ама с много злобен и гаден тон го каза. Идиот...каква му беше работата пред някакви непознати да прави такива изказвания newsm78
За Вики от мастило имам мнооого лошо мнение-тя също беше клиентка във въпросната видеотека и въпреки че всеки божи ден ни виждаше да се гушкаме и т.н. взела ,че издебнала като ме няма и поканила моя на кафе Confused Той естествено и казал, че не става. От тогава, та и до ден днешен като се засечем, тя не казва здравейте, а само здравей Heart Eyes... Thinkingкато ме игнорира мн.демонстративно...бее кокошка ooooh! тия работи не се ли правеха до към 7-8клас newsm78

Общи условия

Активация на акаунт