Пораснаха ли ви стъпалата след бременността?

  • 3 413
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 769
Моите стъпала не порастнаха, но тъй като надебелях безобразно, и все още имам за смъкване някакви си 5-6 кг (абе я по-добре да са 10 Blush) прасците ми са по-дебели...съответно дългите ботуши не ми се закопчават до горе...аааа.... Crazy

# 61
  • Мнения: 514
Да и моите пораснаха с един номер по-големи Shockedи то още в 6-7 месец на бремеността,бях много шокирана,защото знаех,че така се получава,но чак пък толкова не вярвях newsm78

# 62
  • Мнения: 380
И мойте пораснаха с половин номер още по време на бременността Crazy

# 63
  • Мнения: 480
Хм, онзи ден беше доста топло и си обух един стар чепик. Абе, пръстът ми убива!  Shocked Казвам на мъжа ми, че ми са пораснали краката, той ми вика не може да бъде! Ама на мен ми убива  ooooh!

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не ,слава богу.Точно тук във форума прочетох,че след раждане се увеличава номера и много бях разочарована.Имам толкова много обувки и в едим момент да се разделя с всички и да трявба да си купуван нови....

# 65
  • Мнения: 27 524
О, Боже, Лео, не, разбира се....  Joy
Напомняш ми за един случай с баба ми, дето я питат кой номер обувки носи и тя казва - ами, между 36-ти и 41-ви номер.  Joy
След като всички се облещваме и питаме какво означава това това, тя пояснява - едната ми внучка носи 36-ти номер, а другата 41-ти, така че според зависи  Crossing Arms
Дипломатичен отговор  Grinning

Не, не се е увеличил номерът ми, все си нося 37 и все толкова ми стават.
Убедена съм, че кракът не расте, просто обикновено подпухва и се разширява и заради това трябва по-голяма обуква, но на дължина още в пубертетските ни години спира да расте  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 567
Само гъз, цици и корем ми пораснаха. Стъпалата не  Simple Smile

# 67
# 68
# 69
  • Мнения: 5 140
Да с 1 см.

# 70
  • Мнения: 1 668
Не съм си обувала старите обувки и неэнам но така като си гледам стапалото май и моето е пораснало Sad

# 71
  • Мнения: 2 309
Да,с половин номер...достатъчно да си раздам купищата от любими обувки ooooh!
Но пък всяко зло за добро - сега наваксвам с новите модели Flutter

# 72
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
С първата бременност -не !Но  за мое голямо учудване след като родих второто си детете , нито едни обувки не ми ставаха!

# 73
  • Мнения: 1 104
Не са. По-скоро станаха ми по-широки стъпалата, в следствие на напълняването!

# 74
  • София
  • Мнения: 7 242
Да и то на дължина.

Общи условия

Активация на акаунт