Кръгове под очите

  • 5 974
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 170
И  аз имам същия проблем, ползвах какви ли не кремчета, серуми ... резултат 0. В момента проблема ми е как да ги прикривам.ФДТ - на е "тежък" продукт за тази деликатна зона, а коректорите не са така покривни /аз поне не съм попадала на такъв/, а да не говорим каква неприятна гледка е когато се наслои в бръчките.Моля, препоръчайте ми нещо ефикасно! Чух че професионалните гримьори ползват транспарантна пудра. Споделете мнение по въпроса.    Embarassed

# 46
  • Мнения: 306
Момичета, не съм чела цялата тема и дано не повторя някой, но на мен ми помогнаха натопени памуци с розова вода и сок от краставица.Ползвам и серум за очи на Анев!!!

# 47
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
Здравейте на всички! Аз съм със същия проблем откакто се помня. Кожата ми е светла и тънка, организмът ми е склонен да задържа течности и това още повече задълбочава проблема. На 38 години съм и не пуша от 16г. Не съм забелязала тъмните кръгове да са се повлияли от тази драстична  положителна промяна. Използвала съм всевъзможна козметика за този проблем - на Есте http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=27704&goChar=E  , на Лиерак http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=18289&goChar=L - ефектът  е незадоволителен. Според мен добрият и достатъчен сън има голямо значение, особено след определена възраст. Коректорите и качествените фон дьо тен-и са задължителни при нас и решават в крайна степен част от проблема, но истината е, че, когато това е наследствено, вълшебна козметика няма. Бих се радвала обаче да прочета отзиви за качествени продукти със забележим ефект. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 800


Сега рекламират новия крем на Clinique All About Eyes Rich, за тъмни кръгове под очие и подпухването. Струва 66 лв. Ако някой го ползва, да сподели!



Крема на Clinique не е лош, но  използвах от същата All about eyes коректор и е ужасен!...Аз сущо имам този проблем от години, когато успявам да пия достатъчно вода за няколко дни ми се струва че са по светли...Сега използам един нов ,в който има "белина" ще видя как е след 1-2 седмици...Иначе използвам коректор за под очите и ФДТ, работи, но като сложа сутрин около 5-6 следобед аз вече ги виждам отново...но при мен май е генетично Sad

# 49
  • Мнения: 1 014
и при мен е генетично

# 50
  • Мнения: 834
Почти съм убедена, че не зависят от количеството поета вода. Аз пия много вода около 3-4 л на ден и имам тъмни кръгове под очите. Някой правил ли си е изследвания и какви?

# 51
  • Мнения: 306
Не знам дали действа,но вижте какво намерих: Срещу сенки под очите:Всяка сутрин на гладно дъвчете по няколко дръжки от магданоз,така и дъхът Ви ще е свеж!!!

# 52
Привет на всички! и аз имам проблема с кръговете под очите. до сега сум ползвала само крема на nivea, ама за ни6то не става! Sad
една гримиорка ми препоръча кремче на Lumine (или нещо такова). каза че тя самата го ползва, и наистина нямаше сенки. ама нещо не мога да го намеря по аптеките. някой случайно да го е чувал или да има опит с него?

# 53
  • Мнения: 1 014
Тези, които имат сенки под очите от малки (генетично, ей такива като мен), никакво мазило няма да им помогне.
Само коректорът и фон дьо тенът вършат работа, нищо друго!

# 54
  • Мнения: 727
за появата им причина са натрупани токсини......затова съветвам да се пие зелен чай(от личен опит го казвам),може под всякаква форма да го използвате.......и като маска за лице и като питие и като студен компрес (торбичките на чая)...и повече сън Peace

# 55
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Diana, забелязваш ли ефект?
аз бях забравила за темата  Blush
Ами честно не забелязвам ефект, ама никакъв!

# 56
и все пак някой чувал ли е за това кремче на Lumine??? Confused

Общи условия

Активация на акаунт