Отговори
# 225
  • Мнения: 5 683
В семинара нямаше включено хранене, поне по мое време.
Обяда всеки си осигури по усмотрение. Има почивки, в които хапваш каквото си предвидил.
Да, до късно беше във всички дни без последния, когато има нещо като церемония.

# 226
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Колко струва таксата за 1 ниво от тази американска боза?

# 227
  • Мнения: 469
Колко струва таксата за 1 ниво от тази американска боза?
400 лв... без храна. Пълна загуба на време и след втория ден. Днес  2 часа танци и нямало как да не танцуваш, идват да те подканят, побутват (асистентите). По думите на моята близка, там са предимно хора, които никога не се са интересували от вътрешното си Аз и нещата, които се говорят там са нови за тях. За човек, който чете доста психология, опитва се да работи по себе си и вече е навлязъл до ниво да чисти по себе си, май няма много какво да си вземе. Единствено изтъкваше, контактите с нови хора, запознанствата.. Ама то да те карат два дена да танцуваш и да се прегръщаш с непознати хора си е доста отрезвяващо и те държи дори гладен Laughing
Не знам, но аз не бих си го причинила, съвсем далеч е от моите представи за това как искам да отработвам моите си проблеми, а и ново гадже или приятели също не си търся..

# 228
  • France
  • Мнения: 12 715
Определено е отрезняващо да платиш една сума пари за едно нищо. Със сигурност те заземява и ти избива от главата сумати глупости

Общи условия

Активация на акаунт