От рижа-пепелно руса...но как?

  • 19 350
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 930
Благодаря ти Гери-излиза,че проблемът май е в силата на окислителя-не бях се замисляла,защото до сега винаги боята която съм си купувала е вървяла в комплект с окислителя.
За първи път ползвам професионална и вече 2 седмици съм доволна от цвета.Не се похвалих по-рано защото се страхувах че ще се итмие след първото измиване Sick но вчера я измих втори път ,а цветът не е мръднал newsm44

# 31
  • Мнения: 1 418
Мисля че ще трябва със супра и после да облееш със черна боя и ще стане аз така съм правила -  Naughty но по добре на фризьор
Пълна глупост!Косата ще стане черна.
момичета,успях-убих рижото  newsm44!В момента косата ми е като на Zorie и е супер
Постигнах го с професионална лонда 9/1 и окислител 6%.Момичето в магазина  ми каза ,че за да се наслага пепелното трябва задължително най-слабия окислител
Благодаря на всички и най-вече на тези които ме ориентираха към тази марка Hug

дано всички постигнат желания цвят newsm51
Силата на окислителя зависи от това,
колко тона от косата искаш да се
свалят.Най-силният окислител-12%
сваля до 4 тона от косата,т.е.,ако
косата ви е тъмно кестенява само с
боя нищо няма да стане,или ще стане
точно рижава,затова трябва предварително
да се изсветли.Затова са и каталозите,не
само да се избира цвят,а да се види и какъв
е естественият и според него да се предложи
боя.А относно матирането,ако слагате черна боя
изстисквате не повече от 2см.,размесвате с шампоан
и нанасяте.При повече черно косата ще стане много
тъмна.

# 32
Здравейте, момичета LaughingХайде да се запиша и аз в "клуба на платинените блондинки" Heart EyesИзрусявам се от около 10 год., през последните 2год. само при фризъор.Цвета ми става убийствен, спор няма, но след 3-4 измиване боята започва да се отмива и отново започва на места да рижавее CryНамерила съм вълшебен начин / всъщност фризъорката ми ме посаветва/ да имам пепеляв цвят до следващото боядисване. Naughty Купих си обикновен български оцветител за бели коси - сребро. Слага се по 2-3 капки в топла вода и косата се изполива докато е мокра, държи се не повече от 2мин. и се изплаква с вода. Може да се повтаря при всяко къпане. Ами супер е! Пробвайте , няма да съжалявате!!! Peace

# 33
  • Мнения: 478
Моят цвят си стои / пепелно рус /, но израствайки коренът ми пожълтява,т.е. само там ми пада боята / аз не се обезцветявам / Tired

# 34
  • Мнения: 1 930
Здравейте, момичета LaughingХайде да се запиша и аз в "клуба на платинените блондинки" Heart EyesИзрусявам се от около 10 год., през последните 2год. само при фризъор.Цвета ми става убийствен, спор няма, но след 3-4 измиване боята започва да се отмива и отново започва на места да рижавее CryНамерила съм вълшебен начин / всъщност фризъорката ми ме посаветва/ да имам пепеляв цвят до следващото боядисване. Naughty Купих си обикновен български оцветител за бели коси - сребро. Слага се по 2-3 капки в топла вода и косата се изполива докато е мокра, държи се не повече от 2мин. и се изплаква с вода. Може да се повтаря при всяко къпане. Ами супер е! Пробвайте , няма да съжалявате!!! Peace

къде се продава този  оцветител за бели коси - сребро,има ли някакво име или марка?

# 35
  • Мнения: 1 455
Здравейте, момичета LaughingХайде да се запиша и аз в "клуба на платинените блондинки" Heart EyesИзрусявам се от около 10 год., през последните 2год. само при фризъор.Цвета ми става убийствен, спор няма, но след 3-4 измиване боята започва да се отмива и отново започва на места да рижавее CryНамерила съм вълшебен начин / всъщност фризъорката ми ме посаветва/ да имам пепеляв цвят до следващото боядисване. Naughty Купих си обикновен български оцветител за бели коси - сребро. Слага се по 2-3 капки в топла вода и косата се изполива докато е мокра, държи се не повече от 2мин. и се изплаква с вода. Може да се повтаря при всяко къпане. Ами супер е! Пробвайте , няма да съжалявате!!! Peace
По подобен начин се правя и аз,както го е описала Тути Peace
След като си измия косата,смесвам малко черна боя с вода и поливам,така стоя две минути и изплаквам.Косата ми вече не е жълта.

# 36
А относно матирането,ако слагате черна боя
изстисквате не повече от 2см.,размесвате с шампоан
и нанасяте.


Според мен при матирането черната боя трябва да се смеси с балсам за коса а не с шампоан,шампоана нямя ли да отмие пигментите на боята и да няма ефекта матиране?

Общи условия

Активация на акаунт