МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 15 355
  • 228
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 418
Добър ден!

Албена, Heart Exl

Да видим какво ще ни предложат довечера. На мен ми е интересна линията Пелин-Кая, макар че вече не знам и тя докъде ще стигне. Но за нея вече не ми е мъчно, каквото и да и се случи, защото направи доста мизерии на Ферит, но за Кая да. Суна не го обича, ожени се за него по сметка, сега и Пелин е с него по същата причина...

# 16
  • Мнения: 8 976


https://x.com/giorgiatheb/status/1761387368530268462?s=46






Сейран:Ще стоиш далече от семейството ми!



Админа ни казва да сме готови за епизода довечера 🫶🏻

Теми разниии

# 17
  • Мнения: 8 418
Корханите.

# 18
  • Мнения: 1 055
Краля и Рамоооо

# 19
  • Мнения: 8 976

Майка ми всеки път казва че от очите му се чете гордоста и уважението чрез Ферит че играе с него и Емре 💯🫶🏻
Права е!



Иде втори фрагман Емрулах подсказва с любимата ми песен на Сезен -Като деца 🎈

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 14:44 от x BlackRose x

# 20
  • Мнения: 8 418
Много са готини Ферит и деде. Още хубави снимки.








Много красива стана, откакто отслабна.

# 21
  • Мнения: 8 976
Наслада за очите да видя така екипа 🫶🏻💯





Абдулджелил Амджа и Зафер в подкрепа на селфито и вълнение за сватбата 🫶🏻😂

Четин 🫶🏻



https://x.com/yalicapkinidizi/status/1773711235562836095?s=46

Егати и фрагмана да идва довечера 💯😍👀



Тръпки ме побиват от тази и ако е Фазилет направо 🙄



Това което забелязвам че Сейран е в розово както в 32 като избягаха от сватбата. А Суна и Сафет сефте чакам епизод с нетърпение направиха добра реклама тази седмица 🎈❣

Иншаллах да не стане нищо със Сейро но 34/64 четири накрая не носи нищо хубаво
Хатуч в кървища шегата настрана представата на Суна се обърна в реалност да видим кой умря и кой кого е убил

Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 16:46 от x BlackRose x

# 22
  • Мнения: 1 278
Наминавам да пожелая успех на темата за Рамо. Съжалявам, че беше направена по такъв повод, самата аз смятам, че е още рано самият той да има отделна тема и ще се припокрива с тази за Чапкънчето. Малко нещата се получиха като с темата за Ча. Но каквото такова....
Много добре направена, информативна и поднесена информация. Дано допринесе за още фенове на това младо и талантливо момче. С таланта си вкара в малкия си джоб утвърдени с години имена. Успя да ме спечели мигновено и да грабне вниманието ми.
Ще наминавам и оттук да ви следя! Hug
Сега сме в очакване на новият епизод, който е доста обещаващ. Дано си върнем лидерските позиции в рейтинга.

# 23
  • Мнения: 8 976
https://x.com/lqventine/status/1773757327386034245?s=46





Нетфликс питат кой избираме за спасител
Джихан 💯❣

Усещам че идеее Шахмаран 💯😂🫶🏻

Зори ❣

# 24
  • Мнения: 8 418
Систър, Heart Exl

Абе, тази жена, майката на Орхан и Емин, я срещам като Фадила на доста места. Та Фазилет ли е или Фадила? Единственото, което ме кара да се съмнявам, че е майката на Орхан е, че Йокеш поръча убийството му, а те са близки. Би ли могла майка да допусне такова нещо, колкото и да е бясна на бащата? Но и да е, и да не е тя, има някаква мътна история там, свързана с Корхан, това е ясно.

# 25
  • Мнения: 8 976
Берил Heart






ТОП 3 в Румъния

От Бирсен която казва ,че разрешението за 3-ти сезон го има

https://twitter.com/birsenaltuntas1/status/1773771697331585394

# 26
  • Мнения: 8 418
Добро утро!



Вай, вай, що така нисък рейтингът - пак Буче ли е виновна? Не, сценарият е виновен - не може да събереш основната двойка след всичко, което си причиниха просто така и после да хвърлиш няколко сцени с целувки, как се натискат по ъглите като невидели и да очакваш да ти се вдигне рейтинга. Отдавна няма логика в сценария и не Буче е виновна за това. Ааа, забравих, тя е любовница на голата тиква, има връзки и какви ли не още простотии чета, а да и харесват сцените в ютуб канала на сериала плаща на ботове... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Тя е като един Путин за сериала - виновна е за всичко. Но всъщност за 2 сезон - не е чак толкова зле рейтът.

# 27
  • Мнения: 8 976
Аз съм виновна ама знаеш <<<<МРД🔛🎈

Отивам малко на почивка целувам всички и на балкона





Много хубави сцени е това е СейФер който искам да видя единен и да си вярват но закъсняха тоя е виновен ония е виновен най-виновен е Онур прецака на всеки историята за едно бебе което беше 13 месеца и за глупостите на една некадърница Лейля 😔
Криво ми е че има спад заради труда на всички Емре примерно прави концерти и е на сета това в убийствено мисля 😔
ЗерКяз и ИфШех ми дойдоха дюшеш но го очаквах…🙄🤣



Най-голямата змия Пельо и сие Нивеа пасти да ядат 🤷♀



Много обичам тази снимка🔛💘

# 28
  • Мнения: 8 418
Лека почивка, Диди!

А и крайно време е да се проумее, че голяма част от тези, които пишат в туитър и други социални мрежи, не гледат по тв и не формират рейтинга.

# 29
  • Мнения: 3 297
Здравейте. Темата изглежда страхотно, благодаря за подробната иформация.
Видях, че е участвал в "Госпожа Фазилет и нейните дъщери" .. аз съм гледала някакви епизоди, но не го помня или просто не съм го засякла. Каква му е ролята и дали е за няколко епизода или е по-дълга? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт