МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 15 250
  • 228
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 418
Добре дошла, Дебс!

Ролята му е епизодична - заглежда героинята на Афра в един училищен двор.

https://www.yasemin.com/video-galeri/168755-yali-capkininin-seyr … -yine-ayni-dizide

# 31
  • Мнения: 8 418
Гласът е даден.



Буче стана на 28 днес.



Таро.



Спират сериала, даже без финал. Доста гадничко за екипа. На голата тиква май само Рибарчето ще му остане.

Последна редакция: пн, 01 апр 2024, 21:38 от ·٠•Snejka•٠·

# 32
  • Мнения: 8 976




Рекламата е натурална и реална колкото нашето момче
Дуру сапуна няма да го коментирам 🤣🙄

https://www.instagram.com/reel/C5Tpod8stvq/?igsh=MWwwaWtvMjQ2YWIxeQ==






Един плакат не е останал да видим поне плаката 🤣🤣🤣 обиколихме Истанбул кажи речи и йок 🙄 но е пълно с други ненужни неща 😶

Сега като ходя за концерта ще видя пак каква е хавата 🤣 на път съм си вече стига съм скитала 💫

Последна редакция: ср, 03 апр 2024, 21:13 от x BlackRose x

# 33
  • Мнения: 8 418
ДидеHeart Exl

Тази реклама даже ми харесва повече от първата. Много е сладък. Ще го изям, бе, душичка. Heart Exl

Боже, сега и клоуни ли ще сме? Не знам Гюнгер докъде ще стигне с тъпотиите. За мен причината за спада на рейтинга е комплексна. Не съм хич съгласна, че е заради Буче, но да речем... че е така. Това да е едната, другата са изкуствените сцени между Ферит и Сейран. Не знам какво става между Афра и Мерт, но ги няма пламъкът и страстта от началото и третата... слабият, повтарящ се сценарий.

# 34
  • Мнения: 8 976
Като ти пишат глупости това е резултата 🙄




От Мирай



Озета на клипа : Беше нещо като смърт но никой не умря

https://x.com/rr3_am/status/1775535463039729968?s=46

# 35
  • Мнения: 8 418
Фрагман.

https://twitter.com/yalicapkinidizi/status/1775928297148330217?t … G6IRUTHXUEfQ&s=19



Хм, то само сцената с клоуна ми хареса. В началото направо се чудех, дали гледам фраг на нашия сериал, наложи се да погледна надписа. Laughing

Озет на епизода

Докато случката в леглото смразява кръвта на семейството, Ферит е ядосан на Абидин, смятайки, че охраната не си е свършила работата. Хатуч си спомня момент от миналото и заявява, че именно нея са се опитали да сплашат. Под влияние на тези събития, Хатуч установява строги правила в къщата. Новината за смъртта на Йокеш кара Акън да крои планове за отмъщение. Ферит и Акън, които искат да предотвратят лоши събития, се изправят лице в лице. Опитвайки се да зарадва Сейран максимално, Ферит й подготвя голяма и важна изненада. Докато двойката продължава да се стреми към прекрасни дни в бъдещето, Акън измисля грандиозен план, който ще съсипе щастието им.

Последна редакция: чт, 04 апр 2024, 20:35 от ·٠•Snejka•٠·

# 36
  • Мнения: 8 976
Ха-ха -ха

Голям бунт за селфи - Ето ви селфи



Тази серия сме готови за епизода а другата седмица сме на сухо относно епизод заради Байрама Simple Smile



Heart Heart Heart



Онур Г:С божията помощ ще докарам Оскар за тази страна

Това е по смешно от всичко което се случва кардешим...

Този вярва ли си? Никой нямаше да му гледа помиите ако не бяха толкова добри лицата които избираше ,но да си дойдем на думата след Чапкъна успеха му умря от всякъде защото никой не кълве на историите вече които уж са по реален случай...

Снеж ! Heart



# 37
  • Мнения: 8 418
Ех, Буче/Пело сривала рейтинга... Да, ама, когато беше в центъра на събитията рейтингът беше по-близо до 7-8, понякога до 6, което пак не е зле за 2 сезон... Но не съжалявам толкова, не искам 3 сезон.

# 38
  • Мнения: 8 976
Зрителя на кълве вече това е истината
Епизода харесва на някои на мен не ми харесва 2 часа ни занимаваха с овенската глава и кой я сложил
Ифакат и Шехо ще имат ли бебе?
И нз какво…🙄
Въпроса е че се закъсня ами имаше някаква интрига с бебето сега ще гледаме трети сезон на Чъплак предполагам 😳 с главна роля на Кая
Не знам какви простотии може да ги свърши и Акън на тези двечките



Да се възползват от почивката и да помислят къде грешат в това което пишат защото логиката е нула все още имат шанс с отвличането да привлекат аудиторията си

Жалко за старанията и всичко което направи файдата никаква не е и то се вижда😔




Сладки сцени ама кел файда
Песента също много я обичам и свързвам с друго чифте и дизи Heart




# 39
  • Мнения: 8 418
Да, и на мен сцената с клоуна ми хареса, но видели ли са как са облекли Мерт? Те децата ще се изплашат от него... прилича ми на герой от "Живите мъртви".

# 40
  • Мнения: 8 976
Да, и на мен сцената с клоуна ми хареса, но видели ли са как са облекли Мерт? Те децата ще се изплашат от него... прилича ми на герой от "Живите мъртви".

Жокера 🤝




# 41
  • Мнения: 8 418
Сега като се загледах по-внимателно, всъщност е от "То" по Стивън Кинг. Абе, доста стряскащ клоун...



Тук и рогцата се виждат по-добре.

# 42
  • Мнения: 8 976
Нашия Клоун е по миличък 🥹


# 43
  • Мнения: 8 418
С тази мацка искам да видя Мерт в сериал.  Heart Exl







Скрит текст:





Да си допълня и причините за спад на рейтинга - реалът уби сериала. Мисля, че знаете какво имам предвид.

# 44
  • Мнения: 8 976
Снеже целувки а относно Джемрем Heart Бисмилях съм по темата а защо не и ... ха

Другото дори го мижа знаеш все ми е тая за този детайл







Общи условия

Активация на акаунт