Кога забременяхте?

  • 11 453
  • 195
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 948
Забременях на 24, родих няколко дни преди да навърша 25 години.Бях завършила висшето си образование и работех.Детето беше планувано и много желано. Hug

# 151
  • Мнения: 157
Здравейте,
Родих на 25г., през последната година от следването си. Имахме жилище, вече бяхме решили къде ще се установим, но нямахме работа. Все още разчитахме на студентски бригади в Англия и на спестяванията си оттам. Беше ни трудно през първите години от майчинството, когато работеше само съпругът ми, но се справихме. Знаех, че ще е така, но въпреки всичко, детето беше планувано и желано. Сега мисля, че в такава ситуаци, лично за мен щеше да е по-добре, по-рано да бях родила, но.....Wink
Доволна съм и съм щастлива, синът ми е на 6.5 години, мисля, че има любящо семейство и получава много обич, целувки и прегръдки. Вече работя от 4 години, харесвам работата си и правя планове за второ дете;-)

# 152
  • Мнения: 949
Забременях на 23г и родих на 23г.
Със средно образование съм.

# 153
  • Мнения: 1 800
На 27 години.

# 154
  • Мнения: 1 146
Забременях на 21, студентка все още. Приятелят ми на 25 беше и работеше. Не бяхме планували бебе, но си го направихме. И сега въобще не съжаляваме, разбира се.

# 155
  • Мнения: 888
Забременях на 23 г. завършила висше, започнала магистратура...не бяхме планирали бебче, но вече си имаме две принцеси и сме супер щастливи Heart Eyes!Не работех, но тати се справя добре!за студенти винаги е трудно, когато са в чужбина още повече /няма на кого да разчитат за помощ и подкрепа/, но всичко се постига само любов да има...

# 156
  • Мнения: 1 691
Забременях на 32, с едно завършено висше и преполовено второ. Работех на половин ден.
Специално за вашата ситуация не знам - няма да е лесно, но не е невъзможно.

# 157
  • Мнения: 174
Забременях на 23 г това беше средата на юни 2006 годинарчакаме нашето ангелче след 20 дена и сме много щастливи.Аз съм със средно образование и мисля тепърва да почвам да уча,няма кой да ми помага тук но е всичко е възможно стига да искаш

# 158
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
На 23 години,все още уча и въобще не съжалявам за това,то бремеността беше планувана

# 159
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
По лентичката се вижда Wink. На 31г съм, бебето беше планувано, завърших преди много време висшето си образование. Поживяхме си доволно доста годинки, финансово сме добре.
Аз лично докато учех въобще не мислех за деца. Според мен за всеки е индивидуално кога решава да има деца.
Успех

# 160
  • Мнения: 272
На 27бях, завършила. поживяхме си и чак тогава помислихме за дете. Сега пак си живеем и дори още по-щастливо, и дари си провим планове за още по-голяма щастие - още едно бебче Laughing

# 161
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
На 26, а ще родя на 27 Peace На 27 завърших магистратурата Wink

# 162
  • Мнения: 3 562
Забременях на 27.
И двамата работехме, бяхме си купили жилище и решихме, че е време.
По това време, но преди 5 години стана кавото стана  Laughing

Това съсвем не означава, че сме добре финансово - напротив, но смятам, че ако има здраве и работа .... ще се оправим. Laughing

# 163
  • Мнения: 131
Аз бях  на 22 и не бях завършила още,но ми оставаше малко и се дипломирах с голямо коремче...Бебето си дойде точно на време,не ми се преобърна живота и всичко си е ок,само дето си малко по -  натоварен.Мисълта ми е,че изобщо не е проблем за двама студенти да си гледат бебчо,работата и студенлъка.Аз я родих,веднага записах 2-ро  и съм си я взимала с мене(защото я кърмих) и след 7 дена взимам и другата диплома(ще я взема малката на дипломирането,защото тя си 'учеше с мене'),така че не е толкова трудно стига да имаш желание  Hug  Peace

# 164
  • Мнения: 3 416
забременях на 25 и нещо,съвсем скоро де,още уча,3-ти курс съм и работя в същото време,бъдещия татко също работи,чак не сме го планували,защото аз все не чувствах готова за това,но сега се радвам и се нядвам всичко да мине добре; вярно е,че човек никога няма да е готов за това,успех!

Общи условия

Активация на акаунт